Kalbų kursai įmonių darbuotojams grupėse

UŽSIENIO KALBŲ KURSAI ĮMONĖMS

Puikūs užsienio kalbos vartojimo įgūdžiai neabejotinai užtikrina daugelio įmonių darbuotojų sėkmingą darbą. Kalbų mokomės nuo vaikystės, o vėliau tobuliname žinias visą gyvenimą tiek savarankiškai, tiek įvairių kursų metu. Skrivanek kalbų mokykla yra vieta, kur galite įgyti pasirinktos užsienio kalbos pagrindus, atgaivinti seniai nebevartojamą kalbą arba pagilinti turimos kalbos įgūdžius. Mūsų kalbų mokyklos dėstytojai yra ne tik atitinkamą išsilavinimą ir patirtį turintys profesionalai, bet visų pirma – išskirtinės asmenybės, patikimai vedančios Jus užsienio kalbų pasaulio keliais. Laisvas bendravimas užsienio kalba padeda būti sėkmingam šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Įmonės, veikiančios tarptautinėje aplinkoje arba ketinančios pradėti bendradarbiavimą su užsienio partneriais pasirūpina, kad jų darbuotojai mokėtų puikiai bendrauti užsienio kalba, tokiu būdu prisidėdami prie įmonės įvaizdžio gerinimo.

Kiekviena projektą vykdo patyrusi komanda, kurią sudaro:

 • Koordinatorius, kuris rūpinasi sklandžia proceso eiga.
 • Kalbų mokyklos metodininkas, kurio užduotis – parengti efektyvią mokymo programą.
 • Patyręs lektorius, kuris veda užsiėmimus ir nuolat palaiko ryšį su kalbų mokyklos komanda.

Taupydami Jūsų laiką, užtikrinsime visą kalbų kursų koordinavimo procesą.

Mūsų pasiūlymai verslo klientams:

 • Populiarių ir retų kalbų kursai.
 • Kursai visuose Lietuvos miestuose.
 • Galimybė mokytis internetu.
 • Naujausi metodai ir technologijos.
 • Nemokamas kalbos mokėjimo lygio nustatymas pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis.
 • Mokymo programos sudarymas pagal Jūsų įmonės poreikius.
 • Užsiėmimų tvarkaraščio derinimas ir kainų lankstumas.
 • Grįžtamasis ryšys, kurį sudaro: lankomumo statistika, pasiektas kalbos mokėjimo lygis, baigiamojo testo rezultatai ir kiekvieno kursų dalyvio padaryta pažanga bei rekomendacijos tolimesniam tobulėjimui.

Jei norite savo verslui suteikti pridėtinę vertę ir investuoti į darbuotojų užsienio kalbų mokymus, susisiekite su mumis!

Nerandate tinkamų kursų?

Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį konkrečius Jūsų poreikius.

SUSISIEKITE!

KLIENTAI APIE MUS

Premier Restaurants, UAB

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

Dėkoju!

Nova Media, UAB

Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

Sirowa Vilnius, UAB

Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

ISS Lietuva, UAB

Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

Azeta, UAB

Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.