Specializuoti kalbų kursai įmonių darbuotojams

Specializuoti kalbų kursai yra puikus sprendimas, leidžiantis pagerinti visos komandos kalbinius įgūdžius. Kalbų kursai, suorganizuoti būtent pagal Jūsų įmonės veiklos sritį leidžia paruošti darbuotojus efektyviam darbui su užsienio partneriais ir duoda puikių rezultatų.

Rūpinamės, kad specializuoti kalbų kursai atitiktų Jūsų įmonės nustatytus tikslus, taip pat atsižvelgiame į individualius darbuotojų poreikius. Įmonės viduje vykstantys kalbų kursai yra geriausias sprendimas tiems, kuriems reikia sistemingai tobulinti tam tikros užsienio kalbos žinias.

Visi mūsų kalbų mokymai vyksta pagal unikalią, Skrivanek kompanijos sukurtą EFFECTO metodą. Šis metodas leidžia palaikyti kalbų kursų dalyvių motyvaciją ir ugdyti praktinius kalbos gebėjimus, būtinus efektyviai komunikacijai darbinėje aplinkoje.

Prieš kiekvieno kurso pradžią mūsų metodininkų komanda sudaro individualią programą ir parenka mokymo medžiagą, kuri atitiktų Jūsų įmonės veiklos sritį. Dažniausiai įmonės pasirenka kombinuotą kurso programą, į kurią įtraukiama bendrinė šnekamoji kalba, verslo kalba ir specializuota kalba (logistika, medicina, inžinerija ir pan.). Pagal poreikį, kursas gali būti papildytas ir informacija, su kuria susiduria darbuotojai savo darbinėje veikloje (derybos, pardavimai, klientų aptarnavimas užsienio kalba).

Kalbų kursų procesų koordinavimas

Mokymo procesas susideda iš kelių etapų:

  • Testavimas.
  • Suskirstymas grupėmis.
  • Poreikių analizė.
  • Grafikų suderinimas ir kurso suorganizavimas.
  • Pažangos ir lankomumo stebėjimas.
  • Grįžtamasis ryšys, kurį sudaro: lankomumo statistika, pasiektas kalbos mokėjimo lygis, baigiamojo testo rezultatai ir kiekvieno kursų dalyvio padaryta pažanga bei rekomendacijos tolimesniam tobulėjimui.

Kiekviena projektą vykdo patyrusi komanda, kurią sudaro:

  • Koordinatorius, kuris rūpinasi sklandžia proceso eiga.
  • Kalbų mokyklos metodininkas, kurio užduotis – parengti efektyvią mokymo programą.
  • Patyręs lektorius, kuris veda užsiėmimus ir nuolat palaiko ryšį su kalbų mokyklos komanda.

Taupydami Jūsų laiką, užtikrinsime visą kalbų kursų koordinavimo procesą.

Skrivanek kalbų mokykla gali pasiūlyti įvairiausius specializuotus užsienio kalbos kursus: logistika, statyba, naftos pramonė, medicina, bankininkystė ir finansai, apskaita, informacinės technologijos, inžinerija, žmogiškieji ištekliai, derybos ir pardavimai, klientų aptarnavimas, psichologija, viešbučiai ir restoranai, turizmas, teisė, automobilių pramonė, žemės ūkio technika, viešieji pirkimai ir kt.

Taigi, jeigu norite padėti savo darbuotojams pagerinti užsienio kalbos įgūdžius ir suteikti jiems papildomos motyvacijos, bet neturite laiko užsiimti koordinavimo darbais – susiekite su mumis ir mes pasirūpinsime, kad visą mokymosi procesą įgyvendintų mūsų profesionalų komanda!

Nerandate tinkamų kursų?

Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį konkrečius Jūsų poreikius.

SUSISIEKITE!