Lenkų kalba

SIŪLOME KALBINES PASLAUGAS DAUGIAU KAIP 100 UŽSIENIO KALBŲ

SUSISIEKITE SU MUMIS!  Kokybės garantija ir
  informacijos konfidencialumas
  patvirtintas 4
  ISO sertifikatais

  Verčiame visų tipų ir formatų dokumentus
  į daugiau nei 100 kalbų

  99 % mūsų klientų gauna pasiūlymą
  per 30 minučių

  8 000
  kalbos specialistų

  Daugiau kaip 98 %
  klientų rekomenduoja
  mūsų paslaugas

  13 800+
  įgyvendintų projektų 2020 m.

  KALBINĖS PASLAUGOS LENKŲ KALBA

  1

  KALBINĖS PASLAUGOS, KURIOSE NAUDOJAMI VERTIMAI IŠ/Į LENKŲ KALBĄ

  Specializuoti ir bendrojo pobūdžio vertimai, skubūs vertimai, vertimai raštu, dokumentų vertimai ir tvirtinimas, interneto svetainių, vaizdo ir garso medžiagos, programinės įrangos vertimas ir lokalizacija, vertimas su redagavimu arba korektūra, leidybai skirtos versijos peržiūra, tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas, maketavimo paslaugos, vertimai žodžiu, kalbų kursai ir kt.

  SRITYS, KURIOSE DAŽNIAUSIAI VARTOJAMA LENKŲ KALBA

  Vertėjo paslaugos ir kalbos kursai gali praversti tokiose srityse, kaip:

  • transporto priemonių inžinerija,
  • teisė,
  • energetika,
  • finansai,
  • bankininkystė,
  • draudimas,
  • informacinės technologijos,
  • medicina,
  • farmacija,
  • klinikiniai tyrimai,
  • statyba,
  • nekilnojamasis turtas,
  • žemės ūkio technika,
  • miškininkystė,
  • logistika,
  • telekomunikacijos,
  • pramonė,
  • gamyba,
  • turizmas,
  • reklama ir rinkodara,

  kosmetika ir grožio industrija ir kt.

  LENKŲ KALBOS VERTĖJAI

  Lenkų kalbos vertėjai – nepakeičiami specialistai, jei norite pasirūpinti informacijos tikslumu, taisyklingumu, patrauklumu, aiškumu. Tai – sėkmingų sandorių, komunikacijos su klientais ar valstybinėmis institucijomis ir puikios reputacijos pagrindas. Patikėkite šį darbą ekspertams: Skrivanek lenkų vertėjai pasirengęs pateisinti tiek su verslo, tiek su asmenine komunikacija susijusius lūkesčius. Punktualumas, atidumas, specifinių sričių išmanymas, patirtis – privalumai, dėl kurių visuomet galite būti tikri išskirtiniu vertimo rezultatu.

  APIE LENKŲ KALBĄ

  1

  LENKŲ KALBOS ISTORIJA

  Lenkų kalba – vakarų slavų grupės kalba, priklausanti lechų pogrupiui.

  Pasaulyje yra apie 40–50 milijonų žmonių, kalbančių lenkų kalba. Tai – oficiali Lenkijos Respublikos kalba. Nemažai šios kalbos vartotojų gyvena ir kitose šalyse: Rumunijoje, Ukrainoje, Čekijos Respublikoje, Slovakijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir t. t. Kalbančiųjų galima rasti ir Vokietijoje, Airijoje, Kanadoje, Kazachstane, JAV, Australijoje bei Brazilijoje. Tad lenkų kalbos vertėjas gali būti naudingas bendraujant su daugelio šalių partneriais, klientais.

  Lenkų kalba (kaip atskira kalba) pradėjo iškilti X amžiuje. Visgi, pirmieji tekstai lenkų kalba (išlikę iki šių dienų) atsirado maždaug XIII amžiuje.

  Lenkų kalba dažnai skirstoma pagal tarmes / dialektus. Skirtinguose šaltiniuose kartais nurodomi nevienodi skirstymo variantai.

  Lenkų kalboje daug priešdėlių ir priesagų. Žodžiai gausiai kaitomi gramatiškai. Gramatinės giminės skirstomos į vyriškąją, moteriškąją ir bevardę. Visgi, gramatinių giminių skaičius ginčytinas, nes vyriškoji giminė gali turėti dvi skirtingas formas daugiskaitoje. Lenkų kalbos vertėjas paprastai gali nustatyti reikiamą formą sakinyje pagal kontekstą.

  Dažniausiai kirčiuojamas priešpaskutinis žodžio skiemuo. Žodžių tvarka sakinyje gana laisva. Abėcėlėje yra 32 raidės. Abėcėlė sudaryta lotyniškosios pagrindu. Lenkų vertėjas visus šiuos specifinius kalbos aspektus išmano puikiai, tad geba juos verčiamame tekste pritaikyti greitai ir tiksliai. Tai būdinga tiek raštu, tiek žodžiu atliekamiems vertimams.

  ĮDOMYBĖS

  Papildomos raidės

  Lenkų kalboje yra papildomų raidžių (qvx), kurios gali pasitaikyti iš svetimų kalbų paimtuose žodžiuose, jei nekeičiama originali rašyba.

  Ilgiausias žodis

  konstantynopolitańczykowianeczkówna (jauna, dar netekėjusi Konstantinopolio gyventojo dukra).

  Mažybinės formos

  Lenkų kalboje yra labai daug deminutyvų (mažybinių žodžių formų).

  Sudėtingas tarimas

  Lenkų kalbos tarimas gana sudėtingas (ne kalbos vartotojams). Kalboje egzistuoja skirtingų garsų grupės, kurios nekalbantiems lenkiškai gali atrodyti visiškai vienodos. Pavyzdžiui, tiek raidžių sz kombinacija, tiek raidė ś tariant yra panašios į anglų kalbos sh garsą. Patyręs lenkų kalbos vertėjas geba atlikti tikslų, taisyklingą sinchroninį vertimą.

  Sudėtinga kalba

  Lenkų kalba dažnai laikoma viena sudėtingiausių pasaulio kalbų. Kvalifikuotas, aukštos kvalifikacijos Skrivanek lenkų vertėjas tikslumui skiria itin daug dėmesio, todėl gali būti įveikiami ir ypatingi kalbiniai iššūkiai.

  Populiari slavų kalba

  Lenkų kalba yra trečia pagal kalbančių asmenų skaičių slavų kalba.

  1

  ATSISIŲSKITE MŪSŲ KALBŲ ŽODYNĖLIUS IR TURĖKITE SU SAVIMI BŪTINIAUSIAS FRAZES

  PASIRINKTE KALBĄ SPUSTELĖDAMI VĖLIAVĖLĘ!
  Reikia vertimo?

  Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

  Norite išmokti šią kalbą?

  Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

  Norite ištestuoti šios kalbos mokėjimo lygį su Focus įrankiu?

  KLIENTAI APIE MUS

  Premier Restaurants, UAB

  Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

  Dėkoju!

  Nova Media, UAB

  Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

  Sirowa Vilnius, UAB

  Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

  ISS Lietuva, UAB

  Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

  Azeta, UAB

  Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.