Teisė

TAIP, MES ŽINOME, KAD TEISĖ – ATSKIRA KALBA

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  • Teisines paslaugas teikiančioms įmonėms ir institucijoms, taip pat teismams dažniausiai prireikia patvirtinto vertimo.
  • Mūsų vertėjai išvers visus dokumentus – teismo sprendimus, pranešimus, pareiškimus, nutartis, prašymus, įgaliojimus, sutartis, paraiškas, įstatymus, reglamentus ir direktyvas. Išversime ir kitus dokumentus, glaudžiai susijusius su Jūsų darbu, pvz., ekspertizes, galutines išvadas, įstatymų ir vykdomųjų dokumentų nuostatas.
  • Vykstant daugumai renginių, pvz., sutaikymui, teismo posėdžiui ar verslo susitikimui, siūlome savo pagalbą – sinchroninį arba nuoseklųjį vertimą žodžiu.
  • Suteiksime ir gestų kalbos vertėjo paslaugas.
  • Jei laukiate svečių iš užsienio, Jus turėtų sudominti vertėjo palydos užsienio atstovams paslauga. Tai gerokai palengvins Jūsų svečių darbą ir užtikrins bendravimo komfortą.
   Skrivanek kalbų mokykla padės surengti įvairių lygių specializuotus užsienio kalbos kursus. Galimi individualiai pritaikyti mokymai, pvz., apimantys tik atitinkamą terminiją ar tam tikrų įgūdžių lavinimą (pvz., tik kalbėjimą).

  Esame atviri ir kompleksinių, modernių ar nestandartinių paslaugų užsakymui. Mėgstame iššūkius ir mielai imamės sudėtingų ir įdomių projektų.

  Kviečiame su mumis susisiekti. Žinodami Jūsų poreikius, parengsime geriausią sprendimą.

  Susisiekite su mumis. Mielai išklausysime Jūsų poreikius ir atsižvelgdami į juos parengsime atitinkamus sprendimus.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  TEISINIŲ DOKUMENTŲ VERTIMAI

  Įvairių šalių teisinės sistemos skiriasi, tad teisinius tekstus gali versti tik šios srities profesionalai. Teisės srities vertėjams taikomi ypač griežti profesiniai standartai, susiję ne tik su kalbų kompetencija ir vertimo įgūdžiais, bet ir sistemų, procedūrų, terminijos bei kalbos tradicijų, kurių laikomasi tam tikrais atvejais, išmanymu. Dauguma mūsų vertėjų turi teisinį išsilavinimą ir jau daugelį metų dirba šioje srityje – taip užtikrinamos aukštos kokybės vertimo paslaugos. Prireikus išversti ypač specifinius dokumentus, parenkame konkrečią temą geriausiai išmanantį specialistą. Mes žinome, kad tie patys teisės terminai skirtinguose kontekstuose gali žymėti skirtingas sąvokas.

  KONFIDENCIALUMAS

  Dažnai verčiame slaptus dokumentus ir, klientams pageidaujant, pasirašome konfidencialumo sutartis. Siekdami užtikrinti, kad informacija, su kuria dirbame, būtų saugi, įdiegėme jos saugumo valdymo sistemą, atitinkančią EN ISO/IEC 27001:2013 standarto reikalavimus. Jūsų informacija mūsų rankose saugi, o tikslūs, redaktorių patikrinti vertimai Jus visada pasieks laiku.

  PROCESINIAI VERTIMAI TEISMUOSE IR KITOSE SU TEISE SUSIJUSIOSE INSTITUCIJOSE

  Remiantis ES valstybių narių ir kitų šalių įstatymais, ne gimtojoje šalyje nagrinėjamose bylose dalyvaujantys asmenys turi suprasti, kas kalbama teisme. Tokiais atvejais vertimo paslaugos gali būti labai reikalingos. Teisės srities vertėjai žodžiu – specialistai, dažniausiai dirbantys su teismo bylų advokatais. Jie verčia vykstant teisminiam bylos nagrinėjimui, liudijant, duodant parodymus, tarpininkaujant, vykstant arbitražui, susitikimuose su klientais ir pan. Teisės srities vertėjai dirba ir policijos nuovadose (apklausose, po sulaikymo) arba administracinėms institucijoms (pvz., per muitinės patikras).

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!