Finansų ir bankininkystės srities tekstų vertimai kalbiniai sprendimai

2497

Esame tarptautinė įmonė. Puikiai žinome, koks svarbus kiekvienas žodis ir skaitmuo. Ir kasdieniame darbe, ir vykdant auditus.

Skrivanek.lt ne tik siūlomos kokybiškos finansų srities vertimo paslaugos, bet ir užtikrinamas absoliutus konfidencialumas. Jums pageidaujant, konfidencialumo sutartį pasirašys ne tik mūsų įmonė, bet ir kiekvienas su tekstais dirbantis vertėjas.

 

Finansų srities tekstų vertimo specifika

ES bendroji rinka pagrįsta laisvu žmonių, prekių, paslaugų ir, žinoma, pinigų judėjimu. Augant konkurencingumui ir užsienio investuotojų aktyvumui, nemažėja ir vertimo poreikis – teisinę ir finansinę informaciją pateikti vietos kalba reikalauja įstatymai, be to, tai skatina ir poreikis pritraukti klientus.

Finansų srities tekstuose nėra vietos daugiaprasmiškumui. Atsižvelgdami į konkretaus teksto pobūdį, parenkame tinkamiausius terminus, o jų nuoseklumą ir skaičių tikslumą užtikrina automatizuoto vertimo programos. Mūsų vertėjai išmano ne tik pačią finansų sritį, bet ir finansiniams dokumentams taikomus ES ir nacionalinius reikalavimus.

Finansų srities tekstų vertimo paslaugos patikimos ekonominį išsilavinimą įgijusiems ir ilgametę patirtį sukaupusiems vertėjams. Kiekvienas vertimo projektas pradedamas nuo tikslaus kliento poreikių aptarimo ir pagalbinės medžiagos peržiūros – remiamės ir oficialiomis terminų bazėmis, ir kliento pateiktais žodynais, dokumentais ar ankstesniais vertimais.

Siekdami užtikrinti, kad informacija, su kuria dirbame, būtų saugi, įdiegėme jos saugumo valdymo sistemą, atitinkančią EN ISO/IEC 27001:2013 standarto reikalavimus.

 

Dažniausiai verčiame šiuos finansų srities tekstus:

–   finansines ataskaitas,

–   finansines sutartis,

–   rinkos tyrimų apžvalgas, lyginamąsias ataskaitas,

–   mokslinius ekonomikos ir finansų srities straipsnius,

–   investicijų ir rinkų ataskaitas, finansų sektoriaus tyrimus,

–   reglamentus, licencijas, susitarimus,

–   korespondenciją finansų klausimais,

–   bankų ir kitų finansų srities įmonių rinkodaros medžiagą skaitmeniniu ir spausdintu formatu, įskaitant pardavimų medžiagą, komunikacijos ir stiliaus vadovus, informacinius lapus, marketingo kampanijas ir kt.

 

Kitos finansų srities įmonėms teikiamos kalbinės ir vertimo paslaugos:

–   klientams ir darbuotojams skirtų programų ir išmaniųjų programėlių lokalizavimas,

–   kalbų kursai darbuotojams (bendrinė ir verslo užsienio kalba),

–  sinchroninis ar nuoseklusis vertimas įvairių renginių metu, įskaitant konferencijas, verslo pusryčius, pietus, specializuotos (finansų) užsienio kalbos mokymas, įskaitant specializuotą terminologiją,

–   vertimo palyginimas su originalu (dvikalbis redagavimas),

–   vertimų koregavimas pagal atnaujintus dokumentus originalo kalba,

–   kitos, jūsų poreikius atitinkančios paslaugos.

 
Domina vertimo paslaugos bei kiti kalbiniai sprendimai? Susisiekite su mumis – Skrivanek.lt specialistai operatyviai pakonsultuos ir parengs Jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį sprendimą.