Rusų kalbos kursai

Skrivanek“ komanda gali pasirūpinti ne tik greitu ir tiksliu vertimu, bet ir kalbų mokymu. Jau seniai svarstote apie galimybę išmokti rusų kalbą, o galbūt patobulinti jau turimas žinias? Tokiu atveju „Skrivanek“ organizuojami kursai – Jūsų dėmesio vertas pasirinkimas. Jie skirti tiek su tarptautinėmis rinkomis dirbančioms įmonėms, tiek privatiems asmenims.

Mūsų rengiami kursai paremti šiuolaikiškais metodais ir technologijomis. Tai padeda užtikrinti dar įdomesnį ir efektyvesnį mokymosi procesą. Be to, jie pasižymi ir kitais privalumais, tokiais kaip:

• galimybė mokytis iš Jums patogios vietos (kalbų kursai internetu);
• lengvai prieinama mokomoji medžiaga;
• galimybė mokytis su gimtakalbiu dėstytoju;
• naujos pažintys su bendraminčiais (mokantis grupėse);
• galimybė pasirinkti sau priimtiniausią kursų trukmę ir intensyvumą.

Įmonėms pritaikyti rusų kalbos kursai Kaune suteikia išskirtinę galimybę įgauti profesinį pranašumą. Geri užsienio kalbos įgūdžiai užtikrina sklandesnį tarptautinį bendradarbiavimą, padeda išvengti nesusikalbėjimo ir leidžia pelnyti didesnį partnerių ar klientų pasitikėjimą.

Tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms skirtų kursų programa sudaroma remiantis individualiais tikslais ir pageidavimais. Todėl mokymasis tampa kur kas veiksmingesnis ir malonesnis. Lengviau įveikiamas kalbos barjeras ir įgaunama daugiau pasitikėjimo savimi.

„Skrivanek“ kalbų mokykloje dirbantys dėstytojai nuolat tobulėja, todėl studentams suteikia naujausias žinias. Jie atidžiai stebi ir įvertina kiekvieno besimokančiojo pažangą. Esant poreikiui, dėstytojai gali atvykti į įmonės patalpas ar kitą pageidaujamą vietą – tai yra labai patogu.

Rusų kalbos kursai gali būti orientuoti ne tik į bendrinę kalbą, bet ir specializuoti, t. y., skirti konkrečios srities, pavyzdžiui, inžinerijos, teisės, logistikos, informacinių technologijų, farmacijos, medicinos ir panašiai, atstovams. Įmonės dažnai renkasi užsienio kalbos kursai grupėse. Atsižvelgiant į poreikius, grupės gali būti mažos, 2–3 asmenų, arba įprasto dydžio (iki 8 asmenų).

Ieškantiems efektyviausio mokymosi metodo, rekomenduojame rinktis individualias paskaitas. Tokių mokymų metu visas dėmesys skiriamas asmeniškai Jums. Mokantis individualiai, pažanga bus dar greitesnė.

„Skrivanek“ – išskirtinės žinios apie rusų kalbą

Nepriekaištingai tikslus, greitas vertimas, lanksčios paslaugų teikimo sąlygos – privalumai, kuriais galite pasinaudoti pasirinkę „Skrivanek“ paslaugas. Rusų kalbos vertėjas – vienas iš paklausiausių biuro specialistų, padedantis Jums bendradarbiauti su užsienio klientais ar partneriais versdamas ir redaguodamas tekstus. Paslaugos teikiamos ir privatiems klientams.

FAKTAI APIE RUSŲ KALBĄ

Rusija (Rusijos Federacija) yra didžiausia pasaulyje valstybė, užimanti dalį Europos ir Azijos žemynų, kurios plotas siekia net 17 mln. kv. km. Tai yra pusiau prezidentinė respublika, kurioje gyvena apie 140 mln. žmonių. Valstybės pavadinimas kilo nuo šalies įkūrėjo Riuriko, kuris 862 metais įkūrė Kijevo Rusią, vardo.

 • Rusų kalba priklauso rytų slavų kalbų grupei, kuri įeina į indoeuropiečių kalbų šeimą. Dabartinė rusų kalba susiformavo senosios slavų kalbos (kuria buvo kalbama VI a.–XIV a. Kijevo Rusioje) pagrindu. „Skrivanek“ dirbantis rusų kalbos vertėjas puikiai išmano ir kitas kalbas, todėl gali versti ne tik iš ir į lietuvių kalbą.
 • Ši kalba yra labiausiai geografiškai išplitusi kalba Eurazijoje ir dažniausiai vartojama slavų kalba. Jos vartotojų pasaulyje yra apie 300-320 mln., iš kurių apie 120-140 mln. gyvena Rusijoje. Rusų kalba yra 5-oji tarp pasaulyje dažniausiai vartojamų kalbų. Taip pat ji yra viena iš 6 oficialių JTO kalbų. Rusų kalbos kursai gali atverti platesnes bendravimo galimybes visame pasaulyje.
 • Rusų kalba rašoma kirilicos rašmenimis. Tai yra unikali rašto sistema, kurią sukūrė broliai misionieriai (šv. Kirilas ir šv. Metodijus) IX–X amžiuje. Šiuo metu naudojama modifikuota kirilicos versija.
 • Rusišką abėcėlę sudaro 33 raidės: 21 priebalsė, 10 balsių, taip pat minkštumo ir kietumo ženklai. Rusų vertėjas yra taip pat gerai susipažinęs su kalboje esančiais 6 linksniais (panašūs kaip ir lietuvių kalboje), 3 laikais (esamasis, būtasis ir būsimasis) ir 3 giminėmis (vyriška, moteriška ir niekatroji). Todėl vertimas būna nepriekaištingai tikslus ir aiškus. Finologinė rusų kalbos sistema perrimta iš slavų kalbos.
 • Lietuvoje rusiškai kalba 60 procentų gyventojų. Tam didelės įtakos turi istorinės aplinkybės. Buvusiose Tarybų Sąjungos šalyse didelė dalis gyventojų tebemoka šią kalbą.

Rusų kalbos kursai Kaune įmonėms suteikia galimybę pasirūpinti sklandesniu bendravimu su partneriais iš įvairių užsienio šalių.

Įdomybės

Štai keletas įdomybių, susijusių su šia kalba:

Žodžių skaičius kalboje

Rusų kalboje yra mažiau nei 200 000 žodžių.

Ilgiausi žodžiai

сельскохозяйственно-машиностроительный (žemės ūkio mašinų (-os) gamybos)

Превысокомногорассмотрительствующий (mandaga kreipimosi forma, vartota XIX a. Rusijoje)

Seniausia knyga

Manoma, kad seniausia rusiška knyga „Novgorodo kodeksas“ buvo išleista XI a. Tai buvo medinė religinių tekstų ir psalmių knyga.

Giminingos kalbos

Rusų kalbai itin artimos yra ukrainiečių ir baltarusių kalbos. Kilus problemoms, susijusioms su vertimu į ar iš šių kalbų, rusų kalbos vertėjas konsultuojasi su specialistais, kad tekstas būtų išverstas kuo tiksliau.

Taigi rusų kalbos kursai suteikia platesnes bendravimo galimybes nei būtų galima pagalvoti.

Astronautikos kalba

Rusų kalba dažnai laikoma privaloma astronautikos kalba.

Išsilavinimas rusų kalba

94 proc. moksleivių Rusijoje, 75 proc. – Baltarusijoje, 41 proc. – Kazachstane, 20 proc. – Ukrainoje, 23 proc. – Kirgizijoje, 21 proc. – Moldovoje, 7 proc. – Azerbaidžane, 5 proc. – Gruzijoje ir 2 proc. – Armėnijoje bei Tadžikistane mokyklinį išsilavinimą įgyja rusų kalba.

Atstumas tarp Rusijos ir JAV

Mažiausias atstumas tarp Rusijos ir JAV – 4 kilometrai.

Laiko zonos

Keliaudamas per Rusiją gali kirsti 7 laiko zonas.

Rusakalbės bendruomenės

Rusų kalbos vertėjas yra itin svarbus specialistas, nes didelės rusakalbių bendruomenės gyvena Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Izraelyje ir net dideliuose JAV ir Kanados miestuose. Daugelyje šių šalių rusai leidžia savo laikraščius ir kai kur gyvena etninėse grupėse.

Daug keliaujantiems rusų kalbos kursai gali būti puiki investicija į save. Geri kalbiniai įgūdžiai leidžia įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir laisviau bendrauti užsienyje.

Vertimų sritys, kuriose dažniausiai vartojama rusų kalba

Ši kalba gali būti naudinga tokiose srityse, kaip:

 • transporto priemonių inžinerija,
 • teisė,
 • energetika,
 • finansai,
 • bankininkystė,
 • draudimas,
 • informacinės technologijos,
 • medicina,
 • farmacija,
 • klinikiniai tyrimai,
 • statyba,
 • nekilnojamasis turtas,
 • žemės ūkio technika,
 • miškininkystė,
 • logistika,
 • telekomunikacijos,
 • pramonė,
 • gamyba,
 • turizmas,
 • reklama ir rinkodara,
 • kosmetika ir grožio industrija ir kt.

Taigi rusų kalba naudinga daugelyje profesinių ir ne tik sričių.

Kodėl verta rinktis „Skrivanek“ paslaugas?

Mūsų tikslas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, nesvarbu, tai būtų rusų kalbos kursai Kaune, skirti įmonėms, ar vertimas. Tam, kad jį pasiektume, įmonėje įdiegėme kokybės kontrolės sistemą. Bendradarbiavimas – tai paskata atrasti tinkamiausius sprendimus tiek vertimo, tiek atsiskaitymo atžvilgiu. Dirbantiems kartu ilgą laiką rusų vertėjas gali pasiūlyti nuolaidas ir galimybę mokėti sumą dalimis. Pasinaudokite išskirtiniais „Skrivanek“ privalumais ir Jūs. Lauksime užduočių, pristatomų Jums patogiu būdu – pateikiant spausdintinį variantą, laikmeną arba atsiunčiant elektroninę versiją.

Kalbinės paslaugos, kuriose naudojami vertimai iš/į rusų kalbą:

specializuoti ir bendrojo pobūdžio vertimai, skubūs vertimai, vertimai raštu, dokumentų vertimai ir tvirtinimas, interneto svetainių, vaizdo ir garso medžiagos, programinės įrangos vertimas ir lokalizacija, vertimas su redagavimu arba korektūra, leidybai skirtos versijos peržiūra, tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas, maketavimo paslaugos, vertimai žodžiu, kalbų kursai ir kt.

Norite ištestuoti šios kalbos mokėjimo lygį su Focus įrankiu?

 

Susisiekite su mumis

Reikia vertimo? Ieškote kalbos sprendimo ar reikia konsultacijos?

 

Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

 

Susisiekite su mumis

Norite išmokti šią kalbą? Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

 

Susisiekite su mumis

Kalbų kombinacijos:

lietuvių-rusų, rusų-lietuvių, latvių-rusų, rusų-latvių, estų-rusų, rusų-estų, rusų-anglų, anglų-rusų, vokiečių-rusų, rusų-vokiečių, prancūzų-rusų, rusų-prancūzų, lenkų-rusų, rusų-lenkų, ukrainiečių-rusų, rusų-ukrainiečių, čekų-rusų, rusų-čekų, baltarusių-rusų, rusų-baltarusių, ispanų-rusų, rusų-ispanų, italų-rusų, rusų-italų, norvegų-rusų, rusų-norvegų, švedų-rusų, rusų-švedų, suomių-rusų, rusų-suomių, danų-rusų, rusų-danų, kinų-rusų, rusų-kinų, arabų-rusų, rusų-arabų, graikų-rusų, rusų-graikų, portugalų-rusų, rusų-portugalų, olandų-rusų, rusų-olandų, bulgarų-rusų, rusų-bulgarų ir kt.

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

3122