Ispanų kalbos kursai

„Skrivanek“ teikia ne tik vertimo į ir iš ispanų kalbą paslaugas. Norite išmokti ispanų kalbą? Tuomet mūsų organizuojami kursai – kaip tik Jums. Jie skirti tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Tai puiki galimybė įveikti kalbos barjerą ir įgauti daugiau pasitikėjimo savimi. Geras užsienio kalbos išmanymas itin naudingas profesinėje srityje, kuomet dirbama su užsienio partneriais ir klientais.

Mūsų rengiamuose kursuose taikomi šiuolaikiniai metodai, kurie paverčia mokymosi procesą įdomesniu. Tai suteikia daugiau motyvacijos ir leidžia greičiau pasiekti norimus rezultatus. Mokymo planas sudaromas remiantis įmonės ar privataus asmens tikslais ir pageidavimais. Individualius poreikius atitinkantis kalbos mokymasis yra kur kas malonesnis ir veiksmingesnis. Planuojate kraustytis į Ispaniją? Norite apmokyti savo logistikos vadybininkus ispanų kalbos? Ketinate plėsti savo verslą į Ispanijos rinką? Visais šiais atvejais bus sudaromas mokymosi planas, skirtas būtent Jūsų poreikiams.

Aukštos kvalifikacijos dėstytojai dirba pagal moderniausią medžiagą, atidžiai stebi ir įvertina Jūsų pažangą. Pageidaujant, jie gali atvykti tiesiai į įmonę. Specializuoti ispanų kalbos kursai skirti konkrečios srities, pavyzdžiui, teisės, medicinos ir panašiai, atstovams.

„Skrivanek“ organizuojami kursai suteikia šiuos privalumus:

• kalbinių žinių ir įgūdžių gerinimas;
• galimybė mokytis iš bet kurios pasaulio vietos (kursai internetu);
• naujos pažintys su bendraminčiais (kursai grupėse);
• galimybė pasirinkti mokymosi trukmę ir intensyvumą;
• lengvai prieinama mokomoji medžiaga;
• galimybė mokytis su gimtakalbiais dėstytojais.

Ieškantiems efektyviausio mokymosi metodo, rekomenduojame rinktis individualią programą, kurios metu visas dėmesys skiriamas asmeniškai Jums. Tai padeda garantuoti spartesnę pažangą. Įmonėms gali ypač praversti ispanų kalbos kursai mažose (2–3 asmenų), arba įprastose (didesnėse) grupėse.

FAKTAI APIE ISPANŲ KALBĄ

Ispanų kalba – romanų kalbų grupės kalba, priklausanti indoeuropiečių kalbų šeimai.

Pasaulyje tai ketvirtoji kalba pagal paplitimą, ją vartoja apie 450 milijonų žmonių. Ispanų kalba yra valstybinė Meksikos, Kolumbijos, Ispanijos, Argentinos, Peru, Venesuelos, Čilės, Gvatemalos ir dar daugelio kitų šalių kalba. Ispanų kalba yra valstybinė net 21 pasaulio valstybių. . Taip pat ji vartojama JAV, Izraelyje, Kanadoje, Australijoje, Vokietijoje, Brazilijoje, Prancūzijoje ir kitose pasaulio šalyse.

Ispanų kalba išsivystė iš šnekamosios lotynų kalbos. Visgi, didelę įtaką jos vystymuisi turėjo ir kitos kalbos: italų, prancūzų, anglų bei arabų.

Štai dar keletas faktų apie ispanų kalbą:

• joje nėra gramatinių linksnių;
• daiktavardžiai turi vienaskaitą ir daugiskaitą, taip pat vyriškąją ir moteriškąją gimines;
• vartojami artikeliai;
• veiksmažodžiai asmenuojami;
• nesudėtinga kirčiavimo sistema;
• abėcėlėje yra 27 raidės;
• naudojama lotynų kalbos abėcėlė su papildoma priebalse ñ.

Šios kalbos mokėjimas atveria dar platesnes bendravimo galimybes visame pasaulyje. Tai praverčia tiek keliaujant, tiek kuriant verslą. Ispanų kalbos kursai itin patogūs tuo, kad dėstytojas gali atvykti į Jūsų įmonę. Tai padeda sutaupyti Jūsų laiką ir užtikrinti dar geresnius mokymosi rezultatus.

Įdomybės

Ispanų kalba žavi įvairiomis įdomybėmis:

Ilgiausi ispaniški žodžiai

Electroencefalografistas (elektroencefalografų technikai).

Esternocleidooccipitomastoideos (raumens, esančio žmogaus kakle, pavadinimas, pavartotas daugiskaitos forma).

Klaustukų ir šauktukų rašymas

Ispanų kalboje klaustukai ir šauktukai rašomi tiek sakinio pradžioje, tiek sakinio gale. Sakinio pradžioje jie rašomi apversta forma.

Ispanų kalba – kastilų kalba

Patys ispanakalbiai dažnai savo kalbą vadina ne ispanų, o kastilų kalba. Taip yra todėl, nes šiuolaikinė ispanų kalba yra kilusi iš Kastilijos regiono.

Tarimas

Nors ispanų kalbos tarimas nesudėtingas, bet galimi skirtingi tarimo variantai. Pavyzdžiui, Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje gana nemažai raidžių tariama skirtingai. Ispanų kalbos kursai – tai puiki galimybė susipažinti su tokiomis subtilybėmis ir mokytis iš gimtakalbių dėstytojų.

Poetinė kalba

Ispanų kalba yra labai ekspresyvi ir detali kalba. Verčiant tekstus iš anglų į ispanų kalbą, dažnai reikia tekstą išplėsti ir jis būna žymiai ilgesnis nei originalas.

Fonetinė kalba

Ispanų kalba yra fonetinė kalba – kiekviena raidė reprezentuoja tam tikrą garsą.

Seniausi ispaniški tekstai

Seniausi iki šių dienų išlikę tekstai ispanų kalba buvo parašyti maždaug X amžiuje. Tai buvo religiniai užrašai.

Populiarėjanti kalba

Ispanų kalbos populiarumas ir poreikis jos mokytis nuolat auga.

Pastarasis aspektas tik įrodo, kad ispanų kalbos kursai gali būti puiki investicija. Ji ypač vertinga tarptautiniame versle, kai tiesiogiai bendraujama su užsienio partneriais. Tai leidžia užmegzti artimesnius ryšius, išvengti nesusikalbėjimo ir pelnyti didesnį partnerių pasitikėjimą bei palankumą.

Vertimų sritys, kuriose dažniausiai vartojama ispanų kalba:

Ši kalba gali būti naudinga tokiose srityse, kaip:

• transporto priemonių inžinerija;
• teisė;
• energetika;
• finansai;
• bankininkystė;
• draudimas;
• informacinės technologijos;
• medicina, farmacija;
• klinikiniai tyrimai;
• statyba;
• nekilnojamasis turtas;
• žemės ūkio technika;
• miškininkystė;
• logistika;
• telekomunikacijos;
• pramonė;
• gamyba;
• turizmas;
• reklama ir rinkodara;
• kosmetika ir grožio industrija ir kt.

Jei domina ispanų kalbos kursai, vertimai į šią ir iš šios kalbos, „Skrivanek“ komanda pasiruošusi Jums padėti. Šiuolaikiškai žvelgiame į mokymosi ir vertimo procesą bei kiekvieną situaciją vertiname individualiai – tai leidžia užtikrinti geriausius rezultatus per optimalų laiką.

 

Kalbinės paslaugos, kuriose naudojami vertimai iš/į ispanų kalbą:

specializuoti ir bendrojo pobūdžio vertimai, skubūs vertimai, vertimai raštu, dokumentų vertimai ir tvirtinimas, interneto svetainių, vaizdo ir garso medžiagos, programinės įrangos vertimas ir lokalizacija, vertimas su redagavimu arba korektūra, leidybai skirtos versijos peržiūra, tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas, maketavimo paslaugos, vertimai žodžiu, kalbų kursai ir kt.

Norite ištestuoti šios kalbos mokėjimo lygį su Focus įrankiu?

 

Susisiekite su mumis

Reikia vertimo? Ieškote kalbos sprendimo ar reikia konsultacijos?

 

Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

 

Susisiekite su mumis

Norite išmokti šią kalbą? Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

 

Susisiekite su mumis

Kalbų kombinacijos:

lietuvių-ispanų, ispanų-lietuvių, rusų-ispanų, ispanų-rusų, estų-ispanų, ispanų-estų, anglų-ispanų, ispanų-anglų, vokiečių-ispanų, ispanų-vokiečių, prancūzų-ispanų, ispanų-prancūzų, latvių-ispanų, ispanų-latvių, ukrainiečių-ispanų, ispanų-ukrainiečių, lenkų-ispanų, ispanų-lenkų, baltarusių-ispanų, ispanų-baltarusių, italų-ispanų, ispanų-italų, graikų-ispanų, ispanų-graikų, norvegų-ispanų, ispanų-norvegų, švedų-ispanų, ispanų-švedų, suomių-ispanų, ispanų-suomių, čekų-ispanų, ispanų-čekų, danų-ispanų, ispanų-danų, olandų-ispanų, ispanų-olandų, portugalų-ispanų, ispanų-portugalų, bulgarų-ispanų, ispanų-bulgarų ir kt.

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

3122