Ispanų kalba

SIŪLOME KALBINES PASLAUGAS DAUGIAU KAIP 100 UŽSIENIO KALBŲ

SUSISIEKITE SU MUMIS!  Kokybės garantija ir
  informacijos konfidencialumas
  patvirtintas 4
  ISO sertifikatais

  Verčiame visų tipų ir formatų dokumentus
  į daugiau nei 100 kalbų

  99 % mūsų klientų gauna pasiūlymą
  per 30 minučių

  8 000
  kalbos specialistų

  Daugiau kaip 98 %
  klientų rekomenduoja
  mūsų paslaugas

  13 800+
  įgyvendintų projektų 2020 m.

  KALBINĖS PASLAUGOS ISPANŲ KALBA

  1

  ISPANŲ KALBOS KURSAI

  Skrivanek teikia ne tik vertimo į ir iš ispanų kalbą paslaugas. Norite išmokti ispanų kalbą? Tuomet mūsų organizuojami kursai – kaip tik Jums. Jie skirti tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Tai puiki galimybė įveikti kalbos barjerą ir įgauti daugiau pasitikėjimo savimi. Geras užsienio kalbos išmanymas itin naudingas profesinėje srityje, kuomet dirbama su užsienio partneriais ir klientais.

  Mūsų rengiamuose kursuose taikomi šiuolaikiniai metodai, kurie paverčia mokymosi procesą įdomesniu. Tai suteikia daugiau motyvacijos ir leidžia greičiau pasiekti norimus rezultatus. Mokymo planas sudaromas remiantis įmonės ar privataus asmens tikslais ir pageidavimais. Individualius poreikius atitinkantis kalbos mokymasis yra kur kas malonesnis ir veiksmingesnis. Planuojate kraustytis į Ispaniją? Norite apmokyti savo logistikos vadybininkus ispanų kalbos? Ketinate plėsti savo verslą į Ispanijos rinką? Visais šiais atvejais bus sudaromas mokymosi planas, skirtas būtent Jūsų poreikiams.

  Aukštos kvalifikacijos dėstytojai dirba pagal moderniausią medžiagą, atidžiai stebi ir įvertina Jūsų pažangą. Pageidaujant, jie gali atvykti tiesiai į įmonę. Specializuoti ispanų kalbos kursai skirti konkrečios srities, pavyzdžiui, teisės, medicinos ir panašiai, atstovams.

  Skrivanek organizuojami kursai suteikia šiuos pranašumus:

  • kalbinių žinių ir įgūdžių gerinimas;
  • galimybė mokytis iš bet kurios pasaulio vietos (kursai internetu);
  • naujos pažintys su bendraminčiais (kursai grupėse);
  • galimybė pasirinkti mokymosi trukmę ir intensyvumą;
  • lengvai prieinama mokomoji medžiaga;
  • galimybė mokytis su gimtakalbiais dėstytojais.

  Ieškantiems efektyviausio mokymosi metodo, rekomenduojame rinktis individualią programą, kurios metu visas dėmesys skiriamas asmeniškai Jums. Tai padeda garantuoti spartesnę pažangą. Įmonėms gali ypač praversti ispanų kalbos kursai mažose (2–3 asmenų), arba įprastose (didesnėse) grupėse.

  KALBINĖS PASLAUGOS, KURIOSE NAUDOJAMI VERTIMAI IŠ/Į ISPANŲ KALBĄ

  Specializuoti ir bendrojo pobūdžio vertimai, skubūs vertimai, vertimai raštu, dokumentų vertimai ir tvirtinimas, interneto svetainių, vaizdo ir garso medžiagos, programinės įrangos vertimas ir lokalizacija, vertimas su redagavimu arba korektūra, leidybai skirtos versijos peržiūra, tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas, maketavimo paslaugos, vertimai žodžiu, kalbų kursai ir kt.

  SRITYS, KURIOSE DAŽNIAUSIAI VARTOJAMA ISPANŲ KALBA

  Vertėjo paslaugos ir kalbos kursai gali praversti tokiose srityse, kaip:

  • transporto priemonių inžinerija,
  • teisė,
  • energetika,
  • finansai,
  • bankininkystė,
  • draudimas,
  • informacinės technologijos,
  • medicina,
  • farmacija,
  • klinikiniai tyrimai,
  • statyba,
  • nekilnojamasis turtas,
  • žemės ūkio technika,
  • miškininkystė,
  • logistika,
  • telekomunikacijos,
  • pramonė,
  • gamyba,
  • turizmas,
  • reklama ir rinkodara,
  • kosmetika ir grožio industrija ir kt.

  Jei domina ispanų kalbos kursai, vertimai į šią ir iš šios kalbos, Skrivanek komanda pasiruošusi Jums padėti. Šiuolaikiškai žvelgiame į mokymosi ir vertimo procesą bei kiekvieną situaciją vertiname individualiai – tai leidžia užtikrinti geriausius rezultatus per optimalų laiką.

  VERTIMŲ KALBŲ KOMBINACIJOS

  lietuvių-ispanų, ispanų-lietuvių, rusų-ispanų, ispanų-rusų, estų-ispanų, ispanų-estų, anglų-ispanų, ispanų-anglų, vokiečių-ispanų, ispanų-vokiečių, prancūzų-ispanų, ispanų-prancūzų, latvių-ispanų, ispanų-latvių, ukrainiečių-ispanų, ispanų-ukrainiečių, lenkų-ispanų, ispanų-lenkų, baltarusių-ispanų, ispanų-baltarusių, italų-ispanų, ispanų-italų, graikų-ispanų, ispanų-graikų, norvegų-ispanų, ispanų-norvegų, švedų-ispanų, ispanų-švedų, suomių-ispanų, ispanų-suomių, čekų-ispanų, ispanų-čekų, danų-ispanų, ispanų-danų, olandų-ispanų, ispanų-olandų, portugalų-ispanų, ispanų-portugalų, bulgarų-ispanų, ispanų-bulgarų ir kt.

  APIE ISPANŲ KALBĄ

  1

  ISTORIJA

  Ispanų kalba – romanų kalbų grupės kalba, priklausanti indoeuropiečių kalbų šeimai.

  Pasaulyje tai ketvirtoji kalba pagal paplitimą, ją vartoja apie 450 milijonų žmonių. Ispanų kalba yra valstybinė Meksikos, Kolumbijos, Ispanijos, Argentinos, Peru, Venesuelos, Čilės, Gvatemalos ir dar daugelio kitų šalių kalba. Ispanų kalba yra valstybinė net 21 pasaulio valstybių. Taip pat ji vartojama JAV, Izraelyje, Kanadoje, Australijoje, Vokietijoje, Brazilijoje, Prancūzijoje ir kitose pasaulio šalyse.

  Ispanų kalba išsivystė iš šnekamosios lotynų kalbos. Visgi, didelę įtaką jos vystymuisi turėjo ir kitos kalbos: italų, prancūzų, anglų bei arabų.

  Štai dar keletas faktų apie ispanų kalbą:

  • ji neturi gramatinių linksnių;
  • daiktavardžiai turi vienaskaitą ir daugiskaitą, taip pat vyriškąją ir moteriškąją gimines;
  • vartojami artikeliai;
  • veiksmažodžiai asmenuojami;
  • nesudėtinga kirčiavimo sistema;
  • abėcėlėje yra 27 raidės;
  • naudojama lotynų kalbos abėcėlė su papildoma priebalse ñ.

  Šios kalbos mokėjimas atveria dar platesnes bendravimo galimybes visame pasaulyje. Tai praverčia tiek keliaujant, tiek kuriant verslą. Ispanų kalbos kursai itin patogūs tuo, kad dėstytojas gali atvykti į Jūsų įmonę. Tai padeda sutaupyti Jūsų laiką ir užtikrinti dar geresnius mokymosi rezultatus.

  ĮDOMYBĖS

  Ispanų kalba žavi įvairiomis įdomybėmis:

  Ilgiausi ispaniški žodžiai

  Electroencefalografistas (elektroencefalografų technikai).

  Esternocleidooccipitomastoideos (raumens, esančio žmogaus kakle, pavadinimas, pavartotas daugiskaitos forma).

  Klaustukų ir šauktukų rašymas

  Ispanų kalboje klaustukai ir šauktukai rašomi tiek sakinio pradžioje, tiek sakinio gale. Sakinio pradžioje jie rašomi apversta forma.

  Ispanų kalba – kastilų kalba

  Patys ispanakalbiai dažnai savo kalbą vadina ne ispanų, o kastilų kalba. Taip yra todėl, nes šiuolaikinė ispanų kalba yra kilusi iš Kastilijos regiono.

  Tarimas

  Nors ispanų kalbos tarimas nesudėtingas, bet galimi skirtingi tarimo variantai. Pavyzdžiui, Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje gana nemažai raidžių tariama skirtingai. Ispanų kalbos kursai – tai puiki galimybė susipažinti su tokiomis subtilybėmis ir mokytis iš gimtakalbių dėstytojų.

  Poetinė kalba

  Ispanų kalba yra labai ekspresyvi ir detali kalba. Verčiant tekstus iš anglų į ispanų kalbą, dažnai reikia tekstą išplėsti ir jis būna žymiai ilgesnis nei originalas.

  Fonetinė kalba

  Ispanų kalba yra fonetinė kalba – kiekviena raidė reprezentuoja tam tikrą garsą.

  Seniausi ispaniški tekstai

  Seniausi iki šių dienų išlikę tekstai ispanų kalba buvo parašyti maždaug X amžiuje. Tai buvo religiniai užrašai.

  Populiarėjanti kalba

  Ispanų kalbos populiarumas ir poreikis jos mokytis nuolat auga.

  Pastarasis aspektas tik įrodo, kad ispanų kalbos kursai gali būti puiki investicija. Ji ypač vertinga tarptautiniame versle, kai tiesiogiai bendraujama su užsienio partneriais. Tai leidžia užmegzti artimesnius ryšius, išvengti nesusikalbėjimo ir pelnyti didesnį partnerių pasitikėjimą bei palankumą.

  Reikia vertimo?

  Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

  Norite išmokti šią kalbą?

  Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

  Norite ištestuoti šios kalbos mokėjimo lygį su Focus įrankiu?

  KLIENTAI APIE MUS

  Premier Restaurants, UAB

  Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

  Dėkoju!

  Nova Media, UAB

  Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

  Sirowa Vilnius, UAB

  Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

  ISS Lietuva, UAB

  Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

  Azeta, UAB

  Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.