Norvegų kalba

SIŪLOME KALBINES PASLAUGAS DAUGIAU KAIP 100 UŽSIENIO KALBŲ

SUSISIEKITE SU MUMIS!  Kokybės garantija ir
  informacijos konfidencialumas
  patvirtintas 4
  ISO sertifikatais

  Verčiame visų tipų ir formatų dokumentus
  į daugiau nei 100 kalbų

  99 % mūsų klientų gauna pasiūlymą
  per 30 minučių

  8 000
  kalbos specialistų

  Daugiau kaip 98 %
  klientų rekomenduoja
  mūsų paslaugas

  13 800+
  įgyvendintų projektų 2020 m.

  KALBINĖS PASLAUGOS NORVEGŲ KALBA

  1

  NORVEGŲ KALBOS KURSAI

  Jau kurį laiką norite išmokti norvegų kalbą? Tokiu atveju Skrivanek rengiami kursai kaip tik Jums. Jie yra pritaikyti tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms ir padeda atverti platesnes bendravimo galimybes. Profesinėje srityje geri užsienio kalbos įgūdžiai ypač svarbūs. Jie leidžia užmegzti glaudesnį ir tvirtesnį bendradarbiavimą, nuo kurio dažnai priklauso viso verslo sėkmė.

  Pagal poreikius galima pasirinkti individualius (juose visas dėmesys skiriamas asmeniškai Jums) arba grupėse (mažose, 2–3 asmenų, ir įprastose) organizuojamus norvegų kalbos kursus. Tiek vienuose, tiek kituose taikomi šiuolaikiniai metodai ir technologijos. Taip mokymosi procesas tampa dar įdomesniu ir efektyvesniu.

  Mokymo planas sudaromas atsižvelgiant į įmonės ar privataus asmens tikslus ir pageidavimus. Todėl norimi rezultatai pasiekiami dar greičiau.

  Skiriame didelį dėmesį dėstytojų tobulėjimui: tai garantuoja, jog studentams suteikiamos pačios naujausios žinios. Pageidaujant, mūsų specialistai gali atvykti į Jūsų patalpas.

  Skrivanek organizuojami norvegų kalbos kursai skirti tiems, kurie nori:

  • pagerinti šios kalbos žinias ir įgūdžius;
  • mokytis iš bet kurios pasaulio vietos (kalbų kursai internetu);
  • pasirinkti sau tinkamiausią mokymosi trukmę ir intensyvumą,
  • plėsti bendraminčių ratą (kursai grupėse);
  • naudotis lengvai prieinama mokomąja medžiaga,
  • mokytis iš gimtakalbių dėstytojų.

  Naujos kalbos mokymasis – tai visapusiškas tobulėjimas. Pasinaudokite šia galimybe ir Jūs.

  KALBINĖS PASLAUGOS, KURIOSE NAUDOJAMI VERTIMAI IŠ/Į NORVEGŲ KALBĄ

  Specializuoti ir bendrojo pobūdžio vertimai, skubūs vertimai, vertimai raštu, dokumentų vertimai ir tvirtinimas, interneto svetainių, vaizdo ir garso medžiagos, programinės įrangos vertimas ir lokalizacija, vertimas su redagavimu arba korektūra, leidybai skirtos versijos peržiūra, tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas, maketavimo paslaugos, vertimai žodžiu, kalbų kursai ir kt.

  SRITYS, KURIOSE DAŽNIAUSIAI VARTOJAMA NORVEGŲ KALBA

  Vertėjo paslaugos ir kalbos kursai gali praversti tokiose srityse, kaip:

  • transporto priemonių inžinerija,
  • teisė,
  • energetika,
  • finansai,
  • bankininkystė,
  • draudimas,
  • informacinės technologijos,
  • medicina,
  • farmacija,
  • klinikiniai tyrimai,
  • statyba,
  • nekilnojamasis turtas,
  • žemės ūkio technika,
  • miškininkystė,
  • logistika,
  • telekomunikacijos,
  • pramonė,
  • gamyba,
  • turizmas,
  • reklama ir rinkodara,
  • kosmetika ir grožio industrija ir kt.

  Svarstote apie verslo plėtrą, o gal tiesiog norite išmokti kažką naujo? Tuomet Skrivanek organizuojami norvegų kalbos kursai gali būti puikus pasirinkimas. Individualus dėmesys ir pažangūs mokymo metodai leidžia pasiekti geriausius rezultatus per optimalų laiką.

  VERTIMŲ KALBŲ KOMBINACIJOS

  lietuvių-norvegų, norvegų-lietuvių, rusų-norvegų, norvegų-rusų, estų-norvegų, norvegų-estų, anglų-norvegų, norvegų-anglų, vokiečių-norvegų, norvegų-vokiečių, prancūzų-norvegų, norvegų-prancūzų, latvių-norvegų, norvegų-latvių, ukrainiečių-norvegų, norvegų-ukrainiečių, lenkų-norvegų, norvegų-lenkų, baltarusių-norvegų, norvegų-baltarusių, italų-norvegų, norvegų-italų, graikų-norvegų, norvegų-graikų, ispanų-norvegų, norvegų-ispanų, švedų-norvegų, norvegų-švedų, suomių-norvegų, norvegų-suomių, čekų-norvegų, norvegų-čekų, danų-norvegų, norvegų-danų, portugalų-norvegų, norvegų-portugalų, olandų-norvegų, norvegų-olandų, bulgarų-norvegų, norvegų-bulgarų ir kt.

  APIE NORVEGŲ KALBĄ

  1

  NORVEGŲ KALBOS ISTORIJA

  Norvegų kalba – indoeuropiečių kalbų šeimos kalba, priklausanti germanų kalbų šakai, skandinavų kalbų pogrupiui.

  Iš viso yra maždaug 4,6 milijonai kalbančiųjų šia kalba. Dauguma jų gyvena Norvegijoje. Kalbama tarmėmis, kurios (kartais jos dar vadinamos kalbomis) turi oficialų statusą. Kiekviena Norvegijos savivaldybė pasirenka, kuria tarme bus kalbama. Didesnė dalis gyventojų kalba bokmål , mažesnė – nynorsk tarmėmis.

  Bokmål – daugumos Norvegijos gyventojų kalba. Ją vartoja daugiau nei 4/5 šalies gyventojų. Ji atsirado XIX amžiuje modifikuojant danų kalbą ir pritaikant ją norvegiškam tarimui. Ši kalba turi 2 gimines.

  Naujoji norvegų kalba (nynorsk) išsivystė senosios skandinavų kalbos, kuria buvo kalbama maždaug iki XIII amžiaus, pagrindu. XIX amžiuje kalbininkas Ivaras Osenas (Ivar Aasen) sukūrė šios kalbos standartinę formą. Naujoji kalba turi 3 gimines (vyriškąją, moteriškąją ir bevardę). Abu kalbos (tarmių variantai) šiek tiek skiriasi gramatikos, rašybos bei tarimo srityse.

  Norvegų kalbos abėcėlėje yra 29 raidės. Tai lotyniška abėcėlė su pridėtinėmis Æ, Ø ir Å raidėmis.

  Šiais laikais vis daugiau įmonių bendradarbiauja su Skandinavijos šalimis. Todėl ne tik vertimai, bet ir norvegų kalbos kursai joms gali būti itin naudingi. Geri kalbos įgūdžiai padeda užtikrinti sklandų bendradarbiavimą ir išvengti nesusikalbėjimo. Žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos, tai gali būti viena iš tarptautinio verslo sėkmės paslapčių.

  ĮDOMYBĖS

  Žodis „prašau“

  Norvegų kalboje nėra tokio žodžio, kuris tiesiogiai reikštų „prašau“.

  Neverčiami žodžiai

  Šioje kalboje yra daug žodžių, kurių negalima išversti tiesiogiai (arba vienu žodžiu) į kitas kalbas.

  Skaitymas norvegiškai

  Asmeniui, mokančiam skaityti angliškai, skaityti norvegišką literatūrą turėtų būti gana lengva, nes šios kalbos turi daug giminingų, bendrašaknių žodžių.

  Panašumai su kitomis kalbomis

  Norvegų, švedų ir danų kalbos yra tokios panašios, kad viena iš šių kalbų kalbantis asmuo gali suprasti kalbančius kitomis kalbomis.

  Tonalinė kalba

  Kalbant norvegiškai labai svarbus tinkamo tono parinkimas. Nuo jo gali priklausyti net žodžio reikšmė. Būtent dėl to ši kalba laikoma itin melodinga kalba.

  Skandinavų kultūra populiari visame pasaulyje. Norvegų kalbos kursai gali padėti suprasti ją dar geriau. Patyrusi „Skrivanek“ specialistų komanda teikia plataus spektro kalbines paslaugas. Todėl, jei Jus domina norvegų kalbos vertėjas, drąsiai kreipkitės.

  Reikia vertimo?

  Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

  Norite išmokti šią kalbą?

  Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

  Norite ištestuoti šios kalbos mokėjimo lygį su Focus įrankiu?

  KLIENTAI APIE MUS

  Premier Restaurants, UAB

  Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

  Dėkoju!

  Nova Media, UAB

  Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

  Sirowa Vilnius, UAB

  Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

  ISS Lietuva, UAB

  Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

  Azeta, UAB

  Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.