Chemijos pramonė

LYDERIAUJANČIOS CHEMIJOS PRAMONĖS ĮMONĖS PASIKLIAUJA MŪSŲ SPECIALIZUOTŲ TEKSTŲ VERTIMAIS – MES VISADA UŽTIKRINAME AUKŠČIAUSIĄ KOKYBĘ IR TERMINOLOGIJOS TIKSLUMĄ.

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  • Skrivanek kalbų specialistai laikydamiesi kokybės standartų verčia įvairius cheminių medžiagų dokumentus ir juos reglamentuojančias nuostatas, pvz., pavojingų cheminių medžiagų ir (ar) mišinių saugos duomenų lapus (SDS, MSDS, eSDS), cheminės saugos ataskaitas (CSR) ir produkto charakteristikų santraukas (SPC). Mūsų sertifikuoti ir patyrę lingvistai užtikrina, kad visos sudėtingos sąvokos, būtų išverstos tinkamai ir išsaugant jų originalias reikšmes bei kontekstą.
  • Siūlome kalbinius sprendimus chemijos sričiai visomis Europos kalbomis. Savo darbe taikome naujausias technologijas, kurios užtikrina didžiausią įmanomą darbo našumą ir galimybę pateikti aukščiausios kokybės vertimą už prieinamą kainą.
  • Puikiai suvokiame, kad chemijos pramonėje naudojama daugybė specifinių dokumentų formų. Todėl Jums siūlome profesionalius maketavimo sprendimus. Siūlome specializuotos medžiagos, tiek skaitmeninės, tiek spausdintinės, vertimą ir adaptavimą pagal kalbinius, socialinius ir kultūrinius aspektus. Dirbame su įvairių formatų ir kalbų dokumentais bei naudojame naujausias grafikos programas.

  Skrivanek supranta, koks svarbus yra mums patikėtos informacijos ir dokumentų konfidencialumas. Todėl kaskart prireikus, mes pasirašome su savo klientais konfidencialumo sutartis. Be to, esame atviri ir kompleksinių, modernių ar nestandartinių paslaugų užsakymui. Mėgstame iššūkius ir mielai imamės sudėtingų ir įdomių projektų.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  Cheminių produktų pardavimai pasaulyje kasmet viršija 3,5 mlrd. EUR, o didėjant rinkos globalizacijai, chemijos pramonės įmonės norėdamos išlaikyti konkurencinį pranašumą, vis dažniau pasikliauja profesionaliomis vertimo paslaugomis.

  Jau daugiau kaip 27 metus chemijos pramonės lyderiai pasitiki mūsų specialistais, kurie tiksliai verčia įvairiausių tipų tekstus. Mūsų ilgametė patirtis, žinios ir gebėjimas laiku įvykdyti užsakymus garantuoja aukščiausios kokybės cheminės pramonės srities vertimus.

  Skrivanek komanda teikia ir vertimo žodžiu paslaugas verslo susitikimų metu (gyvai arba nuotoliniu būdu). Garantuojame paslaugų teikimo greitį ir tikslumą, o visus užsakymus koordinuojantys patyrę projektų vadovai pasirūpins įgyvendinimo procesu nuo užklausos pateikimo, techninės dalies užtikrinimo, vertėjų parinkimo iki atsiliepimo apie renginį.

  Mes žinome, kaip svarbu parinkti tinkamą chemijos pramonėje vartojamą terminologiją. Mūsų vertėjų komandą sudaro chemijos pramonės specialistai, išmanantys šios srities terminologiją, įskaitant santrumpas, ženklinimus ir identifikatorius (sąvokas). Nuo naftos ir gamtinių dujų pramonės iki polimerų, dažų ir pigmentų, agronomijos ir biocidinių produktų – užtikriname, jog išverstas tekstas atitiks originalą.

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!