Draudimas

2345

Finansai ir bankininkystė

2497

IT ir žaidimai

2204

Logistika

2510

Mechaninė inžinerija ir geležinkeliai

2491

Medicina, farmacija ir klinikiniai tyrimai

2464

Pramonė

2479

Prekyba

2224

Reklama ir rinkodara

2356

Statyba

2485

Teisė

2470

Turizmas

2350

Vertimų rūšys ir jų ypatybės

Tekstai, kuriems reikalingas vertimas, gali būti labai įvairaus pobūdžio: nuo naudojimosi instrukcijų ar reklaminių bukletų, iki sudėtingų teisinių dokumentų. Verstino teksto sritis lemia, kurį vertėją paskirsime Jūsų projektui. Tačiau ji neturi įtakos vertimo kainai – įkainis išlieka nepakitęs, o mokėtina suma priklauso tik nuo žodžių skaičiaus. Dauguma mūsų vertėjų specializuojasi konkrečiose srityse, yra sukaupę reikiamų žinių, dalis – ir įgiję ne tik filologijos, bet ir atitinkamos specializacijos išsilavinimą. Pavyzdžiui, vertėjas, turintis ir teisininko išsilavinimą, dažniausiai turės pranašumą analizuojant ir verčiant teisinius tekstus ar dokumentus. Išskiriame kelias pagrindines atliekamų vertimo darbų kategorijas.

Specializuoti vertimai

Vertimo paslaugos neretai aprėpia itin sudėtingus ir konkrečios srities tekstus: medicininius aprašus, mokslinius straipsnius, įvairius teisinius dokumentus. Šiems tekstams skiriamas ypatingas dėmesys, o jų vertimas reikalauja didelio atidumo ir kruopštumo. Specializuoti vertimai atitenka jau minėtiems vertėjams, kurie yra ir atitinkamos srities profesionalai. Kad klaidų būtų visiškai išvengta, vertimą tikrina gimtakalbis kalbos redaktorius.

Bendrojo pobūdžio vertimai

Tai gali būti įvairios iliustracijos, medžiaga spausdinimui, kiti nesudėtingi tekstai, nereikalaujantys specifinių konkrečios srities žinių. Šie vertimai atliekami itin greitai, o tikslią kainą galite sužinoti iškart.

Dokumentų vertimai ir tvirtinimas

Jeigu ketinate tam tikrus dokumentus pateikti valstybinėms institucijoms, oficialus jų vertimas yra būtinas. „Skrivanek“ tokiu atveju atliekamos ne tik vertimo paslaugos – poreikiui esant, dokumento vertimo tikrumą gali patvirtinti notaras. Diplomai, atestatai, santuokos, gimimo liudijimai ir kiti oficialūs dokumentai – visų šių vertimų autentiškumas tvirtinamas.

Teksto lokalizacija

Jos metu reikiamas tekstas ne tik išverčiamas, bet ir pritaikomas tos šalies, į kurios kalbą verčiama, kultūrinei terpei. Atliekant lokalizaciją ypatingas dėmesys skiriamas ne tik teksto sklandumui, tikslumui, bet ir skambesiui – pasirūpinama, kad jis būtų kuo artimesnis tikslinei auditorijai. Ši paslauga naudojama tiek vaizdo žaidimams, tiek programinei įrangai ar interneto svetainėms.

Išvardytų sričių tekstus verčiame dažniausiai, tačiau sąrašas nėra baigtinis. Jeigu jame nerandate Jums aktualios specifinės srities, siųskite užklausą arba susisiekite telefonu – per ilgus darbo metus mūsų vertimo paslaugos gerokai išsiplėtė ir sukaupėme milžinišką kalbos specialistų bazę, tad labai tikėtina, kad galėsime pasiūlyti profesionalų vertėją Jūsų tekstui.

DUK

Kokio tipo vertimo paslaugas siūlote?

Dirbame su daugiau kaip 40 kalbų. Dažniausiai sulaukiame sinchroninio, nuosekliojo, procesinio ir nuotolinio vertimo užsakymų.

Ar galiu rinktis vertėją, su kuriuo jau dirbome anksčiau?

Žinoma. Jeigu likote patenkinti konkretaus vertėjo žodžiu paslaugomis, pasistengsime, kad tas pats specialistas vykdytų ir kitą Jūsų užsakymą.

Kiek laiko vertėjas praleis su mumis?

Viskas priklauso nuo susitarimo ir Jūsų poreikių. Tik Jūs sprendžiate, kiek laiko vertėjas skirs Jūsų užsakymui.

Kokių formatų dokumentus galiu siųsti?
 

Dirbame su visų formatų dokumentais. Galime susitvarkyti su .inx, .indd ar PDF, be vargo išversime Jūsų įmonės svetainę ar bet kurio kito formato dokumentą.

 

Kiek vertimas kainuos?

Apie kainą Jus informuosime prieš pradėdami darbą – ji bus apskaičiuota tiksliai iki paskutinio žodžio. Atsiųskite užklausą ir mes nedelsdami pranešime, kiek kainuos vertimo paslauga.

 

Kada gausiu vertimą?

Vertimą pateiksime laiku – mes griežtai laikomės iš anksto sutartų terminų.

Daugiau kaip 25 metai patirties pasaulyje ir 15 metų Lietuvoje

 
Įgijome didelę patirtį verčiant įvairių specializacijų tekstus.

50+

 
kalbų kombinacijų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Reikia vertimo? Ieškote kalbos sprendimo ar reikia konsultacijos?
 

Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

 

Susisiekite su mumis