Kalbų mokykla

NUO ANGLŲ IKI OLANDŲ KALBŲ, NUO SPECIALIZUOTŲ KURSŲ IKI SPRENDIMŲ PAGEIDAUJANTIEMS
MOKYTIS INTERNETU – MES RASIME, KĄ JUMS PASIŪLYTI.

Domina individualūs kursai, o gal norite suorganizuoti kalbų kursus savo įmonės darbuotojams? Skrivanek komanda mielai pasiūlys Jūsų poreikius atitinkančius mokymus ir padės pagerinti bendrinės bei specializuotos kalbos žinias.

Nerandate Jums tinkančio pasiūlymo? Susisiekite su mumis ir padėsime rasti sprendimą Jūsų įmonei. Beje, mokytis galite tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu – tobulėkite iš bet kurio pasaulio krašto.

MOKOME ŠIAS KALBAS

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums populiariausių kalbų kursus. Žemiau pasirinkite jus dominančią kalbą ir sužinokite daugiau.

Skrivanek kalbų mokykla: individualus ir profesinis tobulėjimas

Skrivanek savo veiklą Lietuvoje vykdo jau daugiau kaip 17 metų. Siūlome vertimo, redagavimo ir lokalizavimo paslaugas, taip pat profesionaliai mokome daugiau nei 10 užsienio kalbų. Skrivanek mokyklos kursai padeda įvairioms įmonėms ir organizacijoms lengviau plėstis kitose šalyse, tiksliau bendradarbiauti ir reikšti savo mintis bendraujant su užsienio partneriais.

Organizuojami kalbinių įgūdžių lavinimo kursai orientuoti į įmones, kurios siekia padidinti savo darbuotojų kompetencijas kalbinėje srityje bei sustiprinti jų motyvaciją ir pasitikėjimą savimi. Be to, vykdomi individualūs kursai, norintiems išmokti ar gilinti pasirinktos kalbos (ar net kelių) žinias.

Itin kompetentingi ir ilgalaikę patirtį sukaupę dėstytojai visuomet pasiruošę įsiklausyti į jūsų poreikius. Esame tikri: pradėti mokytis naują kalbą niekada nevėlu!

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų kalbų mokyklos sritis – specializuoti kalbų kursai verslo segmentui. Turime sukaupę ilgametę patirtį, tad žinome, ką daryti, kad įmonių darbuotojai įveiktų kalbos barjerą ir pradėtų bendrauti užsienio kalba išties efektyviai. Iš kitų išsiskiriame tuo, kad:

  • Mokome daugiau nei dešimties užsienio kalbų.
  • Koncentruojamės į kursus įmonėms, programą parengiame pagal įmonės veiklos specifiką.
  • Mūsų paslaugos įvertintos aukščiausiais ISO kokybės sertifikatais.
  • Esame tarp 50 geriausių kalbinių paslaugų teikėjų visame pasaulyje.
  • Mokome pagal unikalų Skrivanek kompanijos sukurtą Effecto metodą.
  • Dėstymą patikime profesionaliems ir ilgalaikę patirtį sukaupusiems specialistams.
  • Vykdome kursus gyvai arba nuotoliniu būdu.

Visuomet stengiamės rasti jūsų įmonei tinkamiausią sprendimą. Kursai darbuotojams gali būti tiek ilgalaikiai, tiek trumpalaikiai, specializuoti. Pastarieji dažniausiai yra orientuoti į specifinio verslo sektoriaus žodyno pradžiamokslį. Atsižvelgiame į komunikacijos kanalus, rašomosios ir šnekamosios kalbos prioritetus, unikalias darbo programas.

Pasinerkite į nepaprastą mokymosi pasaulį kartu su mumis! Skrivanek kalbų mokykla – vieta tobulėti patogiai, įtraukiančiai ir aktyviai.

Reikia kalbinių paslaugų? Pradėkite nuo užklausos.

Nedelsdami pateiksime pasiūlymą, o sulaukę Jūsų patvirtinimo imsimės darbo.

SUSISIEKITE!