Pasirinkite dominančią kalbą

4013

anglų k.

4058

vokiečių k.

4038

norvegų k.

4036

lietuvių k.

4046

rusų k.

4034

lenkų k.

4044

prancūzų k.

4054

švedų k.

4040

olandų k.

4052

suomių k.

4028

ispanų k.

4032

latvių k.

4020

danų k.

4022

estų k.

4030

italų k.

4042

portugalų k.

4056

turkų k.

4716

ukrainiečių k.

Kursai suaugusiems
 

Individualios paskaitos, kursai grupėse, galimybė mokytis internetu – Jums tereikia pasirinkti.

Kursai įmonėms
 

Specializuoti kursai Jūsų pasirinkta tema, pagalba rengiantis deryboms, pristatymams ir užsienio kelionėms. Savo mintis aiškiai dėstantys specialistai – Jūsų įmonės sėkmės raktas.

Lietuvių kalba kitataučiams
 

Gimtakalbiai dėstytojai padės įveikti lietuvių kalbos gramatikos iššūkius ir, svarbiausia, įveikti kalbos barjerą. Moki žodį – žinai kelią.

Unikalus EFFECTO mokymo metodas

Bendrauti, kalbėti, laisvai reikšti savo mintis svarbiau, negu teoriškai išmanyti gramatiką. Unikalaus EFFECTO metodo esmė – praktinių kalbos įgūdžių ugdymas.

Individualiai pritaikyta mokymosi programa

Individualios pamokos

Efektyviausias kalbos mokymosi metodas – visas dėmesys bus skiriamas Jums.

Kursai mini grupėse

Grupėje mokosi nuo 2 iki 3 asmenų, kurių kalbos žinių lygis sutampa. Bendraudami tarpusavyje pagerinsite praktinius įgūdžius.

Kursai įprastose grupėse

Klasikiniai kalbų kursai. Galite rinktis iš plataus kalbų spektro. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus ir išsirinkite tinkamą laiką.

„Skrivanek kalbų mokykla“ Vilniuje

Skrivanek vertimų biuras ir kalbų mokykla savo veiklą Lietuvoje vykdo jau daugiau kaip 15 metų. Siūlome vertimo, redagavimo ir lokalizavimo paslaugas, taip pat profesionaliai mokome daugiau nei 10 užsienio kalbų. „Skrivanek kalbų mokyklos“ kursai padeda įvairioms įmonėms ir organizacijoms lengviau plėstis užsienio šalyse, tiksliau bendradarbiauti ir reikšti savo mintis bendraujant su užsienio partneriais. Organizuojami kalbų kursai orientuojasi į įmones, kurios siekia padidinti savo darbuotojų kompetencijas kalbinėje srityje bei sustiprinti jų motyvaciją ir pasitikėjimą savimi. Be to, vykdomi individualūs kalbų kursai ir kursai grupėse suaugusiems, norintiems išmokti ar gilinti pasirinktų užsienio kalbų žinias. Itin kompetentingi ir ilgalaikę patirtį sukaupę kalbų dėstytojai visuomet pasiruošę įsiklausyti į jūsų poreikius. Esame tikri: pradėti mokytis kalbų niekada nevėlu!

Kalbų mokymosi nauda

Globalėjančiame ir itin greitai besikeičiančiame informaciniame pasaulyje itin svarbu mokytis užsienio kalbų – tai atveria kelius į pasaulio, kultūrų pažinimą. Štai keletas užsienio kalbų mokėjimo privalumų:

 • Komunikacija. Užsienio kalbų mokėjimas palengvina komunikaciją bendradarbiaujant, keliaujant ar net ieškant naujų karjeros galimybių. Mokydamiesi svetimos kalbos, pažinsite tos šalies kultūrą, istoriją bei visuomenę.
 • Informacijos prieinamumas. Daugelis sutiks, kad nemaža dalis naudingos informacijos yra prieinama kitomis kalbomis. Kalbų mokėjimas padeda lengviau rasti naudingą ir aktualią informaciją įvairiais rūpimais klausimais.
 • Karjeros galimybės. Daugiakalbiškumas atveria platesnes karjeros galimybes ir tampa dideliu pranašumu vietinėje ar tarptautinėje darbo rinkoje.
 • Nauda verslui. Užsienio kalbų mokėjimas sudaro sąlygas verslui plėstis užsienyje, atrasti naujas rinkas ir nišas. Taip lengviau komunikuojama su kitų šalių potencialiais partneriais ar konkurentais.
 • Kompetencija. Mokantis kalbų didėja asmeninė ir profesinė kompetencija, atskleidžiamas noras tobulėti ir priimti naujus iššūkius.
 • Sveikata. Mokantis kalbų gerėja smegenų veikla, lavinama atmintis ir didėja protinis aktyvumas, efektyvumas.

Užsienio kalbų mokėjimas sudaro sąlygas lengviau prisitaikyti šiuolaikiniame pasaulyje, tobulėti ir kelti asmenines kompetencijas. Daugiakalbiškumas naudingas ir verslui – tai greitesnė ir efektyvesnė plėtra užsienio rinkose, lengvesnė komunikacija su tarptautiniais partneriais ir darbuotojais.

Kodėl verta rinktis mus?

Siekiame teikti profesionalias ir itin kokybiškas kalbines paslaugas – tai mūsų ilgalaikio darbo rezultatas. Iš kitų išsiskiriame, nes:

 • Mokome daugiau nei dešimties užsienio kalbų;
 • Koncentruojamės į kalbų kursus įmonėms, programą parengiame pagal įmonės veiklos specifiką;
 • Mūsų paslaugos įvertintos aukščiausiais ISO kokybės sertifikatais;
 • Esame tarp 50 geriausių kalbinių paslaugų teikėjų visame pasaulyje;
 • Mokome pagal unikalų Skrivanek kompanijos sukurtą Effecto metodą;
 • Dėstymą patikime profesionaliems ir ilgalaikę patirtį sukaupusiems specialistams;
 • Vykdome kursus gyvai arba nuotoliniu būdu.

Pasinerkite į nepaprastą kalbų mokymosi pasaulį kartu su mumis! „Skrivanek kalbų mokykla“ – vieta tobulėti patogiai, įtraukiančiai ir aktyviai.

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

UAB „SYNLAB Lietuva“ įgyvendina darbuotojų mokymų projektą ir yra patenkinta pasirinkusi Skrivanek/Kalbų mokyklą kaip ilgalaikį ir patikimą partnerį. Galime pasikliauti aukštu anglų kalbos dėstymo lygiu ir konsultacijomis. Dėstytojai profesionalūs ir lankstūs, geba išpildyti visų anglų kalbos lygių mokymo poreikius.
Dėkojame visai Kalbų mokyklos komandai, o ypač Aušrai bei Solveigai.

UAB „SYNLAB Lietuva“

Labai džiaugiamės galimybe mokytis ir tobulinti švedų kalbos žinias kartu su Skrivanek komanda. Profesionalūs mokytojai puikiai perteikia mokymosi medžiagą, sudomina klausytoją ir motyvuoja siekti aukštų rezultatų.

NASDAQ

UAB „Baltic Amadeus“, bendradarbiaudama su Skrivanek vertimų biuru, savo darbuotojams organizavo anglų kalbos įgūdžių tobulinimo kursus. Tai pasitikėjimo verti partneriai, kurie išsiskiria visapusišku savo darbuotojų, dėstytojų ir teikiamų paslaugų profesionalumu, organizuotumu, draugiškumu bei lanksčiu požiūriu. Drąsiai rekomenduojame Skrivanek kalbų mokyklą kaip geriausią užsienio kalbų mokytoją.

UAB „Baltic Amadeus“

Mes tikrai esame patenkinti kursais ir jų kokybe.

BĮ „Gealan Baltic“

Nerandate tinkamų kursų?
Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį konkrečius Jūsų poreikius.
 

Siųsti užklausą

3125