Rengiame individualias pamokas ir kursus grupėse nuotoliniu būdu suaugusiems ir įmonių darbuotojams. Koks privalumas? Bene esminis – užsienio kalbos kursai internetu pasiekiami bet kuriuo paros metu, iš bet kurios pasaulio vietos. Norite išmokti portugalų kalbą – mes siūlome mokytis su gimtakalbe dėstytoja, gyvenančia Lisabonoje. O gal domina intensyvūs verslo anglų kalbos kursai internetu – suorganizuosime per porą valandų! Išnaudokite laiką prasmingai ir įdomiai – skirkite laiko sau ir savo tobulėjimui. Jei ne dabar, tai kada bus tinkamiausias laikas pradėti mokytis?

 
Siųsti užklausą

Skrivanek kalbų mokykla kviečia vasarą leisti prasmingai ir skirti laiko savo tobulėjimui!
 

Siūlome rinktis intensyvius, trijų savaičių trukmės mokymus, po kurių pradėsite laisviau kalbėti užsienio kalba ir įgysite daugiau pasitikėjimo savo žiniomis. Mūsų intensyvūs kursai skirti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems kalbos vartotojams. Tokie kalbų kursai yra motyvuojantis iššūkis, nes per trumpą laiką gerokai praplėsite kalbos žinias ir jausitės užtikrintai kalbėdami užsienio kalba darbinėje aplinkoje ar kelionėse.

Jeigu norite per trumpą laiką stipriai patobulinti savo kalbos įgūdžius ir mėgstate efektyviai planuoti savo laiką, tuomet šie kursai skirti būtent jums!

 

Kodėl verta rinktis intensyvius mokymus?

  • Užsienio kalbos mokysitės intensyviu tempu
  • Paskaitų metu taikomas unikalus EFFECTO metodas
  • Didžiausias dėmesys bus skiriamas kalbėjimo įgūdžių lavinimui
  • Naudojama naujausia mokymosi medžiaga
  • Mokymai vyksta mažose grupėse
  • Dirbsite su gimtakalbiais lektoriais
  • Mokytis galite iš bet kurios vietos (nuotoliniu būdu)
  • Patraukli kurso kaina
  • Sėkmingai užbaigę kursą, gausite kursų baigimo pažymėjimą

 

Vasaros laikotarpiui renkama ši grupė:

 

Pokalbių klubas anglų kalba su gimtakalbiu lektoriumi (B1-B2 lygio)

Liepos 12-30 dienomis

Grafikas: pirmadieniais-ketvirtadieniais 12.00-14.00 val. arba 18.00-20.00 val.

Vienos paskaitos trukmė: 2 val. (120 minučių)

Bendra kurso trukmė: 24 valandos (po 60 min.)

Kodėl verta rinktis mokymus nuotoliniu būdu?

3694

Lavinkite kalbos įgūdžius su gimtakalbiais dėstytojais

Galite rinktis mokytis su dėstytojais, kuriems jūsų pasirinkta užsienio kalba yra gimtoji.

3696

Nemokama mokymosi medžiaga

Visa mokymosi medžiaga yra prieinama virtualioje erdvėje.
3698

Rinkitės lankstų grafiką

Kursų intensyvumas ir laikas (nesvarbu, tai būtų rusų, anglų ar kita kalba internetu) priklausys tik nuo jūsų.

3692

Įgausite profesinį pranašumą

Organizuojame į jūsų įmonės sritį orientuotus kalbų kursus – logistika, žmogiškieji ištekliai, teisė, finansai, statybos ir kt.

3689

Bendravimo tobulinimas mini grupėse

Rinkitės mokymus mažose grupėse – taip jūsų kalbėjimo įgūdžiai bus gerinami optimaliu greičiu.

3700

Susikoncentruosite į tobulintinus kalbos įgūdžius

Sudarysite su dėstytoju planą, atitinkantį būtent jūsų kalbos įgūdžių lavinimo prioritetus.

 

Kaip tai vyksta?

 
Užsienio, pavyzdžiui, vokiečių, italų ar anglų kalbos kursai internetu paremti tradiciniu mokymosi procesu, lyg dalyvautumėte įprastoje paskaitoje. Prisijungiate per Skype, Zoom arba kitą programėlę, patikrinate vaizdą ir garsą, pasisveikinate su dėstytoju, esančiu kitoje ekrano pusėje ir… pirmyn!
 

Kad paskaita vyktų sklandžiai Jums reikės:

 
3704

kompiuterio/ telefono ir interneto ryšio

3706

kameros ir mikrofono

3708

geros nuotaikos

1. Bendrinė šnekamoji anglų kalba. Nuo A1 iki C2 lygio.

Kursas paremtas leidyklos National Geographic vadovėliais „Perspectives“ (integruoti TED konferencijų vaizdo pranešimai), padės išmokti užtikrintai bendrauti realiose situacijose. Bendrinė anglų kalba internetu – puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

 

2. Verslo anglų kalba.

Kursas paremtas naujausiais Pearson leidyklos vadovėliais „Business Partner“. Nuo pirmųjų pokalbio žingsnių iki svarbių derybų subtilybių. Mes padėsime jums įgyti užsienio kalbos žinių, užtikrinančių pasitikėjimą tarptautiniame verslo pasaulyje. Verslo anglų kalbos kursai internetu leidžia tobulėti visapusiškai.

 

3. Specializuota anglų kalba.

Kursas paremtas Express Publishing leidyklos specializuotos anglų kalbos vadovėliais (logistika, žmogiškieji ištekliai, informacinės technologijos, apskaita ir kt.) ir skirtas tiems, kurie nori išmanyti savo profesinės veiklos terminologiją bei vykdyti verslo projektus tarptautinėse rinkose.

 

4. Rusų kalba (bendrinė šnekamoji, verslo arba specializuota rusų kalba).

Kursas paremtas naujausiais rusų kalbos vadovėliais „Поехали“ („Važiuokime“).

 

5. Kitos kalbos

Anglų kalba internetu tikrai nėra vienintelis pasirinkimas, taip pat mokome vokiečių, latvių, prancūzų, ispanų, italų, portugalų, lenkų, švedų, norvegų, suomių, danų, estų ir kt. Tiesiog išsirinkite norimą išmokti ar patobulinti kalbą ir susisiekite su mumis!

 

DUK

Dėstytojai – kas jie?

Visi Skrivanek kalbų mokyklos dėstytojai yra savo darbą išmanantys ir mylintys kalbų specialistai. Užsienio kalbų žinias Jums padeda tobulinti filologinį išsilavinimą turintys profesionalai, kurių darbo patirtis – ne mažesnė nei 5 metai. Viso mokymosi proceso metu yra remiamasi unikaliu Skrivanek kompanijos sukurtu Effecto metodu, kuris padeda mokyti užsienio kalbų išties efektyviai. Jums pageidaujant, tobulinti anglų kalbos žinias galite su gimtakalbiais dėstytojais iš JK ar JAV.

Ar pabaigęs mokymus gausiu sertifikatą?

Taip, nesvarbu, rusų, italų ar anglų kalbos kursai internetu, jie visiškai prilygsta tradicinėms paskaitoms, todėl sėkmingai juos pabaigę, gausite tai patvirtinantį pažymėjimą.

Koks yra kursų mokymosi planas?

Mokymosi planas sudaromas atsižvelgus į Jūsų poreikius – pirmos paskaitos metu išsamiai įvertiname Jūsų kalbos mokėjimo lygį bei nuodugniai aptariame, į kokias sritis bus orientuotas Jūsų kursas.

Iki šiol nebuvau susidūręs su kalbų mokymusi nuotoliniu būdu – kaip sužinoti, ar man toks būdas tinka?

Skrivanek kalbų mokykla siūlo išbandyti paskaitas nuotoliniu būdu nemokamai. Pirmoji bandomoji paskaita Jums nieko nekainuos, o po jos galėsite nuspręsti, ar Jums tinka ir patinka nuotolinis mokymasis, pavyzdžiui, anglų kalba internetu. Tik tuomet pasirašysime sutartį. Jokių išankstinių mokėjimų!

Kas yra CEFR?

CEFR (Common European Framework of Reference for Languages) tai Bendrieji Europos kalbų metmenys. Bendruosius Europos kalbų mokymosi metmenis (BEKM) nustatė Europos Taryba, siekdama visose savo valstybėse narėse suvienodinti švietimo ir kultūros klausimus, susijusius su užsienio kalbos mokymusi, skatinti skaidrumą ir suderinamumą mokantis bei mokant šiuolaikinių kalbų Europoje.

Daugiau informacijos rasite čia:
https://europass.cedefop.europa.eu/lt/resources/european-language-levels-cefr

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

UAB „SYNLAB Lietuva“ įgyvendina darbuotojų mokymų projektą ir yra patenkinta pasirinkusi Skrivanek/Kalbų mokyklą kaip ilgalaikį ir patikimą partnerį. Galime pasikliauti aukštu anglų kalbos dėstymo lygiu ir konsultacijomis. Dėstytojai profesionalūs ir lankstūs, geba išpildyti visų anglų kalbos lygių mokymo poreikius.
Dėkojame visai Kalbų mokyklos komandai, o ypač Aušrai bei Solveigai.

UAB „SYNLAB Lietuva“

Labai džiaugiamės galimybe mokytis ir tobulinti švedų kalbos žinias kartu su Skrivanek komanda. Profesionalūs mokytojai puikiai perteikia mokymosi medžiagą, sudomina klausytoją ir motyvuoja siekti aukštų rezultatų.

NASDAQ

UAB „Baltic Amadeus“, bendradarbiaudama su Skrivanek vertimų biuru, savo darbuotojams organizavo anglų kalbos įgūdžių tobulinimo kursus. Tai pasitikėjimo verti partneriai, kurie išsiskiria visapusišku savo darbuotojų, dėstytojų ir teikiamų paslaugų profesionalumu, organizuotumu, draugiškumu bei lanksčiu požiūriu. Drąsiai rekomenduojame Skrivanek kalbų mokyklą kaip geriausią užsienio kalbų mokytoją.

UAB „Baltic Amadeus“

Mes tikrai esame patenkinti kursais ir jų kokybe.

BĮ „Gealan Baltic“

Domina užsienio, pavyzdžiui, rusų, vokiečių, portugalų ar anglų kalbos kursai internetu? Skrivanek komanda pasiruošusi Jums padėti patobulinti savo žinias.
 

Siųsti užklausą

3125