Statyba ir inžinerija

UŽSAKYMO PAMATAI – ĮSIKLAUSYMAS Į JŪSŲ NORUS, UŽSAKYMO STOGAS – LŪKESČIUS ATITINKANTIS VERTIMAS.

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  • Vykdant konkurso procedūrą ar teikiant pasiūlymą dažnai tenka versti visus konkurso dokumentus, įskaitant techninę dokumentaciją. Mūsų vertėjai yra sukaupę didžiulę patirtį statybos srityje. Vertimą atliekame preciziškai, vartojame atitinkamą terminologiją ir vadovaujamės Jūsų nurodymais.
  • Taip pat verčiame brėžinius ir projektus, sąmatas, reglamentus ir statybos leidimus. Mūsų DTP skyrius užtikrina, kad verčiama medžiaga atrodytų lygiai taip pat, kaip originalas. Pateikiame vertimą, kuris yra paruoštas pristatyti bet kokiai institucijai ar įmonei.
  • Norite pasiūlyti savo paslaugas užsienio rinkai? Siūlome rinkodaros medžiagos, tiek skaitmeninės, tiek spausdintinės, vertimą ir adaptavimą pagal kalbinius, socialinius ir kultūrinius aspektus. Išversime prisistatymo medžiagą, gaminių informacinius lapus, brošiūras, naujienlaiškius, svetainę ir kt.
  • Statybos sektoriaus ypatumai ― įvairūs verslo susitikimai (konferencijos, seminarai, mokymai, konkursai, komandiruotės). Tokiais atvejais siūlome kompleksinį vertimą žodžiu – sinchroninį arba nuoseklųjį. Pasirūpinsime, kad susitikimas su užsienio svečiais vyktų puikioje atmosferoje.
  • Jei planuojate plėtrą globaliu mastu, Skrivanek kalbų mokykla padės surengti įvairių lygių specializuotus užsienio kalbos kursus. Galimi individualiai pritaikyti mokymai, pvz., apimantys tik atitinkamą terminiją ar tam tikrų įgūdžių lavinimą (pvz., tik kalbėjimą).

  Esame atviri kompleksinių, modernių ar nestandartinių paslaugų užsakymui. Mėgstame iššūkius ir mielai imamės sudėtingų ir įdomių projektų.

  Kviečiame su mumis susisiekti. Žinodami jūsų poreikius, pateiksime geriausią sprendimą.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  Statybos srities specialistai žino, koks svarbus tikslumas ir punktualumas, todėl teksto vertimas turi būti atliekamas itin atidžiai.  Statybų inžinerijos srities patirtį sukaupę mūsų vertėjai parenka tiksliausius terminus, o patyrę projektų vadovai užtikrina, kad net patys sudėtingiausi projektai būtų įgyvendinti sklandžiai – nuo užsakymo patvirtinimo iki rezultatų pateikimo.

  STATYBOS SRITIES TEKSTŲ SPECIFIKA

  Statybos srities tekstams suprasti ir juolab išversti bendrųjų žinių nepakanka, todėl juos patikime statybos inžinerijos arba kitokio pobūdžio techninį išsilavinimą įgijusiems savo komandos specialistams. Prieš patvirtindami užsakymą, jie visų pirma įvertina pateikto dokumento sudėtingumą, todėl galite būti ramūs – Jūsų turinys patikimose rankose, o teksto vertimas bus pateiktas laiku ir atitiks Jūsų lūkesčius. Verčiant kilus bet kokių klausimų (pvz., dėl santrumpų), nedelsdami kreipiamės į užsakymą pateikusį klientą.

  Svarbiausia mūsų užduotis – tiksliai perduoti Jūsų pateiktą informaciją, kad ir koks būtų dokumentas – pastato planas ar reklaminis naujienlaiškis. Dirbame su įvairiausių formatų dokumentais.

  Dažniausiai verčiami statybos srities tekstai:

  • viešiesiems konkursams skirti dokumentai,
  • statybos paslaugų aprašai,
  • elektros, vandentiekio, kanalizacijos, drenažo sistemų dokumentai,
  • sertifikatai ir pažymėjimai,
  • sutartys, reglamentai, licencijos ir kt.

  Kitos statybos srities klientams aktualios paslaugos:

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!