Automobilių pramonė

MŪSŲ PATYRUSI PROFESIONALIŲ VERTĖJŲ IR PROJEKTŲ VADOVŲ KOMANDA ĮVYKDYS VISUS JŪSŲ AUTOMOBILIŲ PRAMONĖS VERTIMO IR PRITAIKYMO REIKALAVIMUS.

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  • Garantuojame profesionalų kalbų aptarnavimą, verčiame tiek raštu, tiek žodžiu (sinchroninis ar nuoseklusis vertimas), nepriklausomai nuo renginio pobūdžio. Mums rūpi Jūsų sėkmė, todėl bendradarbiaujame su vertimo ekspertais, kurie puikiai nusimano automobilių pramonės srityje. Taip pat mes galime užtikrinti aukščiausią mums atsiųstų dokumentų: sutarčių, auto ir moto katalogų, elektroninių duomenų bazių failų ar transporto priemonių remontų knygelių vertimo standartą.
  • Mūsų paslaugų kokybė yra mūsų skiriamasis bruožas, todėl laikomės įsitvirtinusių verslo procesų, siekdami laiku pateikti aukščiausios kokybės vertimą. Skrivanek supranta, kaip svarbu yra išsaugoti visos mums suteiktos informacijos konfidencialumą. Kaskart, kai to reikia, mes pasirašome su mūsų klientais duomenų neatskleidimo sutartis (NDA).
  • Neįmanoma patirti globalinės sėkmės automobilių pramonės srityje be atitinkamo verčiamo teksto pritaikymo. Skrivanek puikiai tai žino, todėl kiekvieną užsakymą vykdo atitinkamų įgūdžių turintys ir srities terminiją išmanantys lingvistai. Taip mes garantuojame, kad užsienio partneriai ir klientai mūsų vertimus supras ir aiškins tinkamai.
  • Skrivanek kalbų mokykla padės surengti įvairių lygių specializuotus užsienio kalbos kursus. Galimi individualiai pritaikyti mokymai, pvz., apimantys tik atitinkamą terminiją ar tam tikrų įgūdžių lavinimą (pvz., tik kalbėjimą).
   Taip pat organizuojame personalo mokymus prieš išvykstant dirbti į užsienį.

  Kviečiame su mumis susisiekti. Žinodami Jūsų poreikius, pateiksime geriausią sprendimą.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  Automobilių pramonė – viena iš progresyvių gamybos technologijų sričių pasaulyje. Tos pačios transporto priemonės diagnostika, plėtra, gamyba, pardavimas ir remontas gali būti atliekami skirtingose pasaulio vietose. Automobilių pramonėje turi dirbti daugybė asmenų iš skirtingų šalių ir kultūrų, o transporto priemonių dokumentai turi būti verčiami tiksliai ir nuosekliai. Tarp Skrivanek lingvistų netrūksta auto ir moto srities aistruolių ir ekspertų, kurie verčia iš (į) daugiau kaip šimto viso pasaulio kalbų.

  Daugiau kaip 27 metus Skrivanek teikia paslaugas automobilių pramonės įmonėms: tiek pirmaujančių pasaulio automobilių gamintojų būstinėms, tiek mažiems, vietos platintojų biurams. Mūsų vertėjai yra dalyko ekspertai, turintys solidžią techninę patirtį. Užtikriname kompleksinius ir prie Jūsų įmonės poreikių priderintus kalbinius sprendimus ir garantuojame trumpą įvykdymo terminą.

  Mūsų inovatyvūs vertimo metodai ne tik užtikrina tikslų bei sąžiningą informacijos perdavimą, bet ir garantuoja aukščiausio lygio duomenų apsaugą nuo trečiųjų asmenų. Kiekvieną užsakymą koordinuoja mūsų patyrę projektų vadovai, kurie puikiai supranta klientų poreikius ir vertimo projekto vykdymo metu tampa Jūsų komandos dalimi.

  Norint išnaudoti galimybes, kurias siūlo nuolat besiplečianti globalinė automobilių rinka, tenka glaudžiai bendrauti su tarptautiniais partneriais ir klientais. Neatsižvelgiant į tai, ar išversti reikia techninius dokumentus, rinkodaros medžiagą, interneto svetainę, ar ketinate surengti tarptautinę konferenciją, Skrivanek yra Jūsų paslaugoms.

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!