Tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas (Transcreation)

TINKAMAI PARINKTI ŽODŽIAI ATVERIA REIKIAMAS DURIS

Mūsų komandos kūrybininkai išmano žodžių vertę ir dinamiškų rinkodaros bei viešųjų ryšių rinkų subtilybes. Nuo eiliuotų reklamų iki moksliniais tyrimais paremtų straipsnių – visų mums patikėtų kūrybinių arba reklaminių tekstų rašymas atitinka kliento pageidavimus, įmonės pasirinktą stilių ir tikslinę auditoriją.

Ką mums reikėtų žinoti?

Nesvarbu, jums aktualus įtikinamų užsakomųjų straipsnių rašymas, įtraukiančių, pramoginio tipo naujienlaiškių kūrimas ar visa įtaigios el. komercijos kampanija, visuomet prašome pateikti tam tikras gaires. Tik šiek tiek detaliau susipažinę su paties projekto subtilybėmis ir jūsų planais galime pateikti geriausią rezultatą.

Taigi, kokią tiksliai informaciją reikėtų pristatyti mums?

 • Tikslinę teksto auditoriją (klientai, partneriai, plačioji visuomenė, tam tikros amžiaus grupės asmenys ir pan.).
 • Terpę, kurioje bus skelbiamas tekstas (pvz., spaudoje, internete, per susitikimą su klientais).
 • Kitus Jūsų lūkesčius dėl teksto apimties, struktūros ir pan.

Iš kliento gavę pagalbinės medžiagos (atliktos analizės duomenų, ankstesnių straipsnių ir pan.), galime užtikrinti ypatingą tikslumą, aktualumą, atitiktį užsakovo poreikiams. Jei jūsų auditorija užsienyje, teikiame itin aktualias turinio lokalizavimo paslaugas.

Sėkmingai veikiame tiek vieni, tiek su kitais prie projekto dirbančios komandos nariais: reklamos agentūromis, prekės ženklo atstovais, dizaineriais. Beje, kalbant apie šiuos, galime pasiūlyti jums visą paketą, į kurį įeina tiek tekstų rašymas ar kito turinio kūrimas, tiek maketavimo paslauga.

Kokiais klausimais galite kreiptis į mus?

Dirbame su individualiais užsakymais, taip pat bendradarbiaujame su pripažintomis kūrybinėmis agentūromis. Suprantame dinamiškos srities subtilybes, todėl galite būti tikri, kad kiekvieno interneto svetainės teksto, reklaminio šūkio ar straipsnio rašymas užtruks būtent tiek, kiek sutarta.

Žemiau pateikiame dažniausiai Skrivanek komandai patikimas užduotis:

 • užsakomieji straipsniai ir pranešimai spaudai,
 • reklaminiai tekstai lankstukams ir brošiūroms,
 • įvairiausios prezentacijos,
 • naujienlaiškių kūrimas,
 • prekių, paslaugų aprašymai,
 • el. svetainių turinys (įvairių tekstų rašymas svetainėms),
 • turinys socialiniams tinklams,
 • kūrybinis rašymas vaizdo reklamoms (scenarijus),
 • reklaminiai šūkiai.

Sąraše nėra jums aktualaus punkto? Susisiekite su mūsų komanda ir kartu rasime sprendimą.

Skrivanek kūrybinių tekstų srityje besispecializuojantys vertėjai gali padėti ties bet kokiais rinkodaros projektais. Šiems specialistams tokio tipo turinio kūrimas yra kasdienis procesas, tad galite būti tikri, jog laiku gausite pastarąsias tendencijas ir prekės ženklo subtilybes atitinkantį rezultatą.

0
+
kalbų kombinacijų
0
000+
įgyvendintų projektų 2020 m.
0
ISO sertifikatai
0
metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

KLIENTAI APIE MUS

Premier Restaurants, UAB

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

Dėkoju!

Nova Media, UAB

Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

Sirowa Vilnius, UAB

Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

ISS Lietuva, UAB

Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

Azeta, UAB

Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.

Reikia kalbinių paslaugų? Pradėkite nuo užklausos.

Nedelsdami pateiksime pasiūlymą, o sulaukę Jūsų patvirtinimo imsimės darbo.

SUSISIEKITE!