Vertimai įmonėms

VERTIMAI ĮMONĖMS – MES PUIKIAI SUPRANTAME JŪSŲ VERSLĄ

Vertimai įmonėms sudaro didžiausią mūsų atliekamų vertimų dalį. Verslui labai svarbūs yra greitis ir platus veikimo galimybių spektras, todėl mes siūlome verslo vertimus, kurie puikiai papildys Jūsų veiklą ir patenkins visus Jūsų lūkesčius.

Profesionaliai bei sąžiningai verčiame visus dokumentus, kuriuos mūsų klientas naudoja savo veikloje. Turime patirties ir išmanome įvairias veiklos sritis, todėl verčiame sudėtingus tekstus su specializuota terminija.

Naudojame specializuotą vertimo programą ir galime garantuoti, kad vertime bus vartojamos verslo dokumentų standartus atitinkančios sąvokos. Užtikriname taisyklingą verčiamų tekstų kalbą.

Mūsų pranašumas – garantuojame informacijos konfidencialumą ir saugumą.

Dažniausiai verčiami dokumentai:

  • pasiūlymai ir sutartys;
  • pristatymai;
  • finansinės ataskaitos;
  • verslo planai;
  • verslo korespondencija;
  • buhalterijos dokumentai;
  • apklausos, formos, scenarijai;
  • rinkodaros medžiaga;
  • konferencijų medžiaga.
0
+
kalbų kombinacijų
0
000+
įgyvendintų projektų 2020 m.
0
ISO sertifikatai
0
metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

KLIENTAI APIE MUS

Premier Restaurants, UAB

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

Dėkoju!

Nova Media, UAB

Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

Sirowa Vilnius, UAB

Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

ISS Lietuva, UAB

Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

Azeta, UAB

Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.

Reikia kalbinių paslaugų? Pradėkite nuo užklausos.

Nedelsdami pateiksime pasiūlymą, o sulaukę Jūsų patvirtinimo imsimės darbo.

SUSISIEKITE!