Gamybos pramonė

MŪSŲ TECHNINIŲ VERTIMŲ SKYRIUS PASIRŪPINS MEDŽIAGOS TURINIU IR JĮ ATITINKAMAI SUMAKETUOS – JŪSŲ PASIŪLYMAS BUS TINKAMAS IR UŽSIENIO RINKAI

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  • Išversime ir sumaketuosime įvairią pardavimo medžiagą, brošiūras, gaminių informacinius lapus. Tai yra ypatingai svarbu, plečiantis į užsienio rinkas.
  • Didžiuojamės didele patirtimi techninių vertimų srityje. Padėsime Jums pritaikyti ir išversti visus techninius dokumentus, įskaitant instrukcijas ir įrenginių aprašymus, techninius aprašus ir specifikacijas, įrangos naudojimo instrukcijas ir techninius liudijimus.
  • Jei dalyvaujate susitikimuose ar verslo renginiuose, atliksime vertimą žodžiu – sinchroninį arba nuoseklųjį. Taip galėsite netrukdomi dirbti savo darbą ir nesijaudinti dėl kalbos barjero.
  • Skrivanek kalbų mokykla padės surengti įvairių lygių specializuotus užsienio kalbos kursus. Galimi individualiai pritaikyti mokymai, pvz., apimantys tik atitinkamą terminiją ar tam tikrų įgūdžių lavinimą (pvz., tik kalbėjimą).
   Taip pat organizuojame personalo mokymus prieš išvykstant dirbti į užsienį.

  Susisiekite su mumis. Mielai išklausysime Jūsų poreikius ir atsižvelgdami į juos parengsime atitinkamus sprendimus.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  Tik stiprios įmonės, kurios kruopščiai atsirenka partnerius, gali pasiekti aukščiausią pramonės našumo lygį. Nesvarbu, ar gaminate maistą, tekstilę, ar ilgalaikio naudojimo produktus – pastovus ir efektyvus ryšys su tiekėjais, klientais ir partneriais yra būtinas. Skrivanek padės jūsų įmonei komunikuoti užsienio kalbomis, taip prisidėdama prie įmonės plėtros tiek šalyje, tiek eksporto rinkoje.

  Mūsų paslaugas renkasi skirtingų dydžių gamybos įmonės, pradedant nuo nedidelių fabrikų ir baigiant milžiniškomis, strateginės ekonominės reikšmės gamyklomis. Kviečiame pasinaudoti mūsų efektyviais kalbų sprendimais.

  Mūsų kalbų specialistai turi ilgalaikę patirtį, verčiant gamybos pramonei skirtą medžiagą. Taikome naujausias vertimo technologijas, tad galime garantuoti, kad net didžiausios apimties projektai bus atlikti per trumpiausią įmanomą terminą. Visus užsakymus koordinuoja patyrę projektų vadovai, kurie prižiūri vykdymo procesą nuo pradžios iki pabaigos. Neatsižvelgiant į tai, ar išversti reikia komercinę sutartį, įmonės interneto svetainę, rinkodaros medžiagą, techninius dokumentus, ar išvykstate į konferenciją, kuri vyks užsienio kalba, mūsų tarptautinė vertėjų raštu ir žodžiu komanda yra jūsų paslaugoms.

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!