Apie mus

SIŪLOME KALBINES PASLAUGAS DAUGIAU NEI 100 UŽSIENIO KALBŲ

Skrivanek vertimų biuras – jau septyniolika metų stipriausių kalbinių paslaugų teikėjų sąrašo viršūnėje. Vertinant pagal pardavimus ir padalinių skaičių, esame vienas didžiausių vertimų biurų centrinėje ir rytų Europoje. Mūsų durys klientams atviros 17 šalių visame pasaulyje. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – savo klientams užtikrinti paslaugų įvairovę, aukščiausią kokybę ir patogiausią aptarnavimą. Savo klientams siūlome profesionalias tekstų kūrimo ir vertimo paslaugas, maketavimą (DTP), tekstų redagavimą, lokalizavimą, užsienio kalbų kursus bei kitas kalbines paslaugas. Visą informaciją, susijusią su nuosavybe, priklausančia mūsų įmonei, verslo partneriams, darbuotojams, viešojo bei valstybinio sektoriaus įstaigoms ir privatiems bei verslo klientams, tvarkome laikydamiesi visų galiojančių teisės aktų ir apsaugos reglamentų. Skrivanek vertimų biuras įtrauktas į registruotąjį Europos Sąjungos institucijoms verčiančių įmonių sąrašą. Mūsų paslaugų kokybė, socialinė atsakomybė ir informacijos sauga atitinka aukščiausių standartų reikalavimus.

MŪSŲ ŠŪKIS

Neįveikiamų projektų nėra – yra užduotys, reikalaujančios ypatingo atidumo, pasiaukojimo ir kvalifikuotų, savo sritį išmanančių specialistų. Vertimo paslaugos Vilniuje, kituose Lietuvos ir užsienio miestuose atliekamos atsižvelgiant į klientų rekomendacijas. Taip pat visuomet įvertiname kintančius kalbų besimokančiųjų poreikius. Tikime, kad taip pasiekiami geriausi rezultatai.

MŪSŲ MISIJA

Teikti sprendimus, padedančius verslo įmonėms, taip pat įvairioms organizacijoms sėkmingai bendrauti ir tiksliai perteikti mintis, idėjas partneriams bei klientams kitose užsienio šalyse. Darbų atlikimo terminai – tai prioritetas, kuris yra neatsiejamas nuo kokybės. Konsultacijos metu specialistai greitai ir tiksliai įvertina užsakymą, pateikia konkurencingą, rinką atitinkančią kainą.

DAUGIAU KAIP 27 METŲ PATIRTIES PASAULYJE IR 17 METŲ LIETUVOJE

Verčiame raštu ir žodžiu, redaguojame, lokalizuojame ir mokome užsienio kalbų.

MŪSŲ ATSTOVYBĖS DIRBA 17 PASAULIO ŠALIŲ

Esame pasiekiami ir už Europos ribų: bet kur, bet kada ir bet kuriuo laiku.

ISO SERTIFIKATAIS ĮVERTINTOS KALBINĖS PASLAUGOS

Mūsų paslaugos atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus.

TOP 50
GLOBAL

Esame tarp 50 stipriausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje.
0
+
kalbų kombinacijų
0
000+
įgyvendintų projektų 2020 m.
0
ISO sertifikatai
0
metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

ATSAKOMYBĖ

Mes vertiname profesionalumą, sąžiningumą, punktualumą ir sertifikatu patvirtintą patikimumą, kuris leidžia mums teikti aukštos kokybės kalbinius sprendimus, kuriais galite pasitikėti.

KOMANDINIS DARBAS

Manome, kad pozityvi darbo aplinka duoda fantastiškų rezultatų. Mes stengiamės sukurti tokią darbo aplinką, kuri padėtų pasiekti išskirtinai gerus rezultatus tiek individualiai, tiek komandoje.

ABIPUSIS SUPRATIMAS

Mes kalbamės su savo klientais, išsiaiškiname jų poreikius, lūkesčius bei prioritetus. Dėl to mes galime pasiūlyti geriausius sprendimus net ir išskirtiniems projektams.

IŠŠŪKIAI

Mes esame atviri naujiems, net tiems, kurie gali atrodyti neįmanomi, projektams. Mes esame tam, kad Jums padėtume judėti sėkmės link!

KLIENTAI APIE MUS

Premier Restaurants, UAB

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

Dėkoju!

Nova Media, UAB

Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

Sirowa Vilnius, UAB

Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

ISS Lietuva, UAB

Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

Azeta, UAB

Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.