Vertimas raštu ir redagavimas

VERČIAME PAČIUS ĮVAIRIAUSIUS DOKUMENTUS IŠ IR Į DAUGIAU KAIP 100 KALBŲ

VERTIMAI ĮMONĖMS

Vertimai aktualūs kone kiekvienoje rinkoje – tradicinėje ar novatoriškoje. Pasirūpinsime įvairiais specializuotais vertimais – nuo medicinos iki teisės, nuo inžinerijos iki turizmo.

DOKUMENTŲ
VERTIMAI IR
TVIRTINIMAS

Reikia, kad dokumentas būtų patvirtintas notaro arba vertimų biuro antspaudu? Mes pasirūpinsime ir vertimu, ir tvirtinimu, ir dokumento legalizavimu.

REDAGAVIMAS IR
KOREKTŪRA

Esame įsitikinę: nepakanka tekstą išversti. Prieš pateikiant klientui, patikėto teksto vertimas turėtų būti kruopščiai patikrintas, jei yra poreikis – suredaguotas. Kiekvienas mūsų atliktas darbas atidžiai peržiūrimas gimtakalbio redaktoriaus.

TERMINOLOGIJOS VALDYMAS
IR ŽODYNŲ SUDARYMAS

Asmeniniai ar įmonės dokumentai, spausdintinė medžiaga ir iliustracijos – mes išversime greitai ir tiksliai.

Turite individualų užsakymą, o gal reikia užsienio kalba pristatyti įmonei aktualią medžiagą? Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis. Kiekvienam sektoriui priskiriamas atitinkamus kalbinius įgūdžius bei išsilavinimą turintis specialistas.

Profesionalus vertimas raštu: srityse, kuriose specializuojasi mūsų vertėjai

Jau 17 metų tobuliname savo darbo metodus, kad galėtume teikti aukščiausios kokybės paslaugas – tai patvirtina tiek Skrivanek komanda pasitikinčios didelės įmonės, tiek ISO sertifikatai. Dėl patyrusios komandos, didelės patirties ir daugelio sričių vertėjų-specialistų, mes džiaugiamės galėdami įgyvendinti net sunkiausius projektus.

Dažniausiai verčiamos sritys:

 • teisė / administracija,
 • finansai / bankininkystė,
 • technologijos / pramonė / statyba / energetika,
 • IT / telekomunikacijos,
 • medicina / farmacija,
 • reklama / rinkodara,
 • logistika.

Tai dažniausios, tačiau tikrai ne visos sritys, kuriose talkina mūsų profesionalai. Sprendimą rasime kiekvienam besikreipiančiam – nesvarbu, esate tradicinės ar novatoriškos sferos atstovai.

Kaip užtikriname visavertį paslaugų paketą ir jūsų informacijos saugumą?

Kodėl verta leistis į naujus projektus būtent su mūsų stipria specifinėse srityse besispecializuojančių vertėjų komanda? Žemiau pateikiame kelis svarbiausius punktus – apie mūsų teikiamas paslaugas, taikomus saugumo standartus bei verčiant naudojamas priemones.

 • Vykdome ISO standartų 9001:2015, 14001:2015, 27001:2013 ir vertimo standarto 17100:2015 reikalavimus.
 • Esame rinkoje jau daugiau kaip 17 metų, tad sukaupėme didelę patirtį versdami skirtingų temų tekstus. Mūsų paslaugomis naudojasi daugelis garsių įmonių ir skirtingų sričių institucijų. Mūsų klientai gali būti tikri, kad bendradarbiauja su pastoviu ir patyrusiu verslu partneriu.
 • Taikome skaidrę ir sąžiningą kainos politiką, klientas moka už šaltinio medžiagos žodžių skaičių.
 • Garantuojame poreikius atitinkančius terminus, lankstumą bei atsakingumą, nes įdarbiname kvalifikuotus darbuotojus ir taikome naujausias kalbos srities technologijas.
 • Turime gausų paslaugų pasiūlymą, kurį sudaro vertimas raštu, redagavimas, pritaikymas, vertimas raštu, maketavimas, kalbų kursai individualiems klientams bei įmonėms ir kitos kalbų paslaugos.
 • Bendradarbiaujame tik su patyrusiais savo sričių vertėjais: gydytojais, technikais, teisininkais, informatikais ir kt. Taip užtikriname savo klientams, kad vertimą atlieka atitinkamos srities profesionalas.
 • Papildomų mokesčių už specializuotą vertimą netaikome. Taip padedame sumažinti vertimo kainą, nes net sudėtingiausius tekstus verčiame pagal įprastus įkainius.
 • Atitinkamus procesus pritaikome įvairiems vertimams. Todėl mūsų atlikti vertimai, tiek naudojimo instrukcijos, tiek spausdintini profesionalūs rinkodaros tekstai, yra aukščiausio lygio.
 • Turime nuosavą maketavimo skyrių. Užtikriname išversto teksto formatavimą pagal teksto originalo išdėstymą. Turime galimybę konvertuoti beveik kiekvieną neredaguotiną failą į redaguotiną versiją. Todėl klientas gauna dokumentą, išdėstytą lygiai taip pat arba labai panašiai kaip originalas.
 • Naudojame moderniausius CAT įrankius, tad versdami didesnės apimties ir pasikartojančią medžiagą galime pasiūlyti lanksčias vertimo kainas, garantuodami terminijos nuoseklumą.
 • Garantuojame profesionalų ir draugišką kliento aptarnavimą – daugiau kaip 97 proc. klientų rekomenduoja mūsų paslaugas (duomenys pagal 2015 metų klientų pasitenkinimo anketos rezultatus).

Neradote jums reikalingos informacijos? Būtinai susisiekite – atsakysime į visus klausimus ir kartu rasime Jums tinkamiausią sprendimą.

DUK

1. Kiek kainuos teksto vertimas raštu?

Apie kainą Jus informuosime prieš pradėdami darbą – ji bus apskaičiuota tiksliai iki paskutinio žodžio. Atsiųskite užklausą ir mes nedelsdami pranešime, kiek kainuos mūsų paslaugos. Jų kainos apskaičiuojamos pagal žodžių skaičių originaliame dokumente, kalbų kombinaciją bei kitus aspektus (formatavimas, maketavimas, lokalizacija, kt.).

2. Per kiek laiko parengiate vertimą?

Vertimą pateiksime sutartu laiku – mes griežtai laikomės iš anksto sutartų terminų. Įprastai 500 ar mažiau žodžių išverčiame per darbo dieną, o 1 000 ir daugiau žodžių – užtrunkame bent pusantros dienos. Jei yra poreikis, atliekame skubius vertimus.

3. Kokių formatų dokumentus galiu siųsti?

Dirbame su visų formatų dokumentais. Galime susitvarkyti su .inx, .indd ar PDF, be vargo išversime Jūsų įmonės svetainę ar bet kurio kito formato dokumentą.

4. Kaip užsakyti vertimą raštu?

Jei norite užsisakyti vertimą arba sužinoti, kiek jums kainuos specifinio teksto vertimas, tiesiog susisiekite su mumis. Kviečiame užpildyti formą, parašyti mums elektroniniu paštu arba paskambinti. Su malonumu atsakysime į visus Jūsų klausimus ir paskaičiuosime vertimo raštu, prisiekusiojo vertėjo paslaugos, vertimo žodžiu ar kitų paslaugų kainą.

5. Ar paskaičiuoti vertimo raštu kainą nieko nekainuoja?

Šios paslaugos kaina nustatoma pagal atsiųstą dokumentą nemokamai. Galime pateikti tiek 1 puslapio, tiek viso failo vertimo kainą.

0
+
kalbų kombinacijų
0
000+
įgyvendintų projektų 2020 m.
0
ISO sertifikatai
0
metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

KLIENTAI APIE MUS

Premier Restaurants, UAB

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

Dėkoju!

Nova Media, UAB

Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

Sirowa Vilnius, UAB

Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

ISS Lietuva, UAB

Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

Azeta, UAB

Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.

Reikia kalbinių paslaugų? Pradėkite nuo užklausos.

Nedelsdami pateiksime pasiūlymą, o sulaukę Jūsų patvirtinimo imsimės darbo.

SUSISIEKITE!