Mechaninės inžinerijos ir geležinkelių srities tekstų vertimai ir kiti kalbiniai sprendimai

2491

Dirbame greitojo traukinio principu – verčiame tiksliai, laiku ir be sustojimų

Šiandien technologijos vystosi neįtikėtinu greičiu, o inžinierių neriboja šalies sienos. Kai projekto sėkmė priklauso nuo to, ar sugebėsite techninę informaciją partneriams ir kolegoms perduoti tiksliai ir suprantamai, būtina pašalinti visus kalbos barjerus. Skrivanek.lt specialistų teikiamos vertimo paslaugos gali padėti visa tai užtikrinti.

 

Inžinerijos tekstų vertimo specifika

Inžinerijos srityje ypač svarbus punktualumas ir tikslumas – šie reikalavimai galioja ir vertimams. Klientai dažnai pateikia versti neredaguotino formato tekstus (pvz., skenuotus dokumentus su ranka pažymėtais komentarais) arba didelės apimties dokumentus su lentelėmis, grafikais ir iliustracijomis. Vertimo metodus ir lūkesčius visuomet aptariame iš anksto, todėl galite  būti ramūs – vertimas Jus pasieks laiku ir būtent toks, kokio tikitės.

 

Inžinerijos tekstų vertėjai

Ypatingai didžiuojamės savo suburta inžinerijos tekstų vertėjų komanda. Šie specialistai, įgiję techninį išsilavinimą ir inžinieriaus darbo patirties, puikiai supranta verčiamą tekstą ir profesionaliai naudojasi automatizuoto vertimo programomis, užtikrinančiomis aukščiausią teksto kokybę ir nuoseklumą – dėl to teikiamos vertimo paslaugos yra itin patikimos.

Inžinerijos ir geležinkelių srityje dirbantiems mūsų klientams neretai prireikia ir bendrojo pobūdžio vertimų – nuo reklaminių straipsnių apie naujus sprendimus iki mobiliųjų programėlių, kuriose siūloma galimybė įsigyti bilietą ar peržiūrėti tvarkaraštį. Tokius užsakymus patikime rinkodaros srities vertėjams – jie pasirūpina, kad visuomenei skirti tekstai skambėtų sklandžiai ir patraukliai.

 

Dažniausios inžinerijos tekstų temos:

–   produktų ir paslaugų aprašai,

–   įrenginių ir aparatų naudojimo vadovai,

–   finansinės ataskaitos,

–   bendradarbiavimo sutartys,

–   verslo korespondencija su tinkamai priderinta terminologija,

–   reklaminiai tekstai ir kt.

 

Kitos inžinerijos įmonėms teikiamos paslaugos:

–   maketavimas,

–   skirtingo lygio ir intensyvumo užsienio kalbų kursai darbuotojams,

–   sinchroninis ir nuoseklusis vertimas verslo susitikimų ir konferencijų metu,

–   vertimo palyginimas su originalu (dvikalbis redagavimas),

–   vertimų koregavimas pagal atnaujintus dokumentus originalo kalba,

–   kitos, jūsų poreikius atitinkančios paslaugos.

Domina Skrivanek.lt vertimo paslaugos bei kiti kalbiniai sprendimai? Susisiekite su mumis – ne tik pakonsultuosime, bet ir pasiūlysime Jums geriausią sprendimą.