Mechaninės inžinerijos ir geležinkelių srities tekstų vertimai ir kiti kalbiniai sprendimai

2491

Dirbame greitojo traukinio principu – verčiame tiksliai, laiku ir be sustojimų

Šiandien technologijos vystosi neįtikėtinu greičiu, o inžinierių neriboja šalies sienos. Kai projekto sėkmė priklauso nuo to, ar sugebėsite techninę informaciją partneriams ir kolegoms perduoti tiksliai ir suprantamai, būtina pašalinti visus kalbos barjerus. Skrivanek.lt specialistų teikiami techniniai vertimai padeda įmonėms sėkmingai pasirodyti ir pelnyti pasitikėjimą pelninguose projektuose, šalyje bei globaliu mastu. Nenuostabu, jog šiandien profesionalus techninis vertėjas tapo nuolatiniu modernaus verslo atstovų partneriu bei nekvestionuojamu kasdieniu palydovu.

 

Inžinerijos tekstų vertimo specifika

Inžinerijos srityje ypač svarbus punktualumas ir tikslumas – techninės kalbos vertimas dažniausiai reikalingas įvairiems verslo projektams, kuriuose svarbus tiek dėmesys detalėms, tiek sparčiai priimamiems sprendimams. Todėl mūsų komanda puikiai supranta laiko ir kokybės santykio svarbą. Žinoma, minėtieji reikalavimai „Skrivanek“ taikomi bet kokios srities vertimams.

 

Klientai dažnai pateikia mums neredaguotino formato tekstus (pavyzdžiui, skenuotus dokumentus su ranka pažymėtais komentarais) arba didelės apimties dokumentus su lentelėmis, grafikais ir iliustracijomis. Vertimo metodus ir lūkesčius visuomet aptariame iš anksto, todėl galite būti ramūs – techniniai vertimai, kad ir kokie sudėtingi, Jus pasieks laiku ir būtent tokie, kokių tikitės.

 

Inžinerijos tekstų vertėjai

Ypatingai didžiuojamės savo suburta inžinerijos tekstų vertėjų komanda. Jūsų dokumentus apsiimantis „Skrivanek“ techninis vertėjas – būtinai įgijęs techninį išsilavinimą ir turintis inžinieriaus darbo patirties, tad puikiai supranta verčiamą tekstą ir profesionaliai naudojasi automatizuoto vertimo programomis, užtikrinančiomis aukščiausią teksto kokybę ir nuoseklumą. Dėl to galime drąsiai patikinti, kad techninės kalbos vertimas bus profesionalus ir atidus, nepriklausomai nuo to, reikalinga įprastus terminus atitinkanti ar itin skubi vertimo paslauga.

 

Inžinerijos ir geležinkelių srityje dirbantiems mūsų klientams aktualūs ne tik techniniai vertimai. Neretai prireikia ir bendrojo pobūdžio tekstų pritaikymo įvairiomis kalbomis – nuo reklaminių straipsnių apie naujus sprendimus iki mobiliųjų programėlių, kuriose siūloma galimybė įsigyti bilietą ar peržiūrėti tvarkaraštį. Tokius užsakymus patikime rinkodaros srities vertėjams – jie pasirūpina, kad visuomenei skirti tekstai skambėtų įtikinamai, sklandžiai ir patraukliai.

 

Dažniausios inžinerijos tekstų temos

Užsakius specifinį šios srities vertimą, kiekvienai įmonei priskiriamas atitinkamą patirtį sukaupęs techninių tekstų vertėjas. Kaip minėjome, sparčios skaitmenizacijos ir vis globalėjančio verslo akivaizdoje, neretai užsakymų sąrašą papildo ir kitos temos. Dažniausiai tai:

 
  • produktų ir paslaugų aprašai,
  • įrenginių ir aparatų naudojimo vadovai,
  • finansinės ataskaitos,
  • bendradarbiavimo sutartys,
  • verslo korespondencija su tinkamai priderinta terminologija,
  • reklaminiai tekstai ir kt.
     

Tai populiarių temų sąrašas, tačiau šis skiriasi sulig kiekviena mus pasitikinčia kompanija ir individualiais jos lūkesčiais. Pagal kiekvieno poreikius, esame pasiruošę tiek paruošti notaro teisiškai patvirtintus dokumentus ar išversti įvairaus formato dokumentus, brėžinius, lenteles, tiek padėti kuriant efektyvią rinkodaros kampaniją.

 

Kitos inžinerijos įmonėms teikiamos paslaugos

Kalbant apie individualius įmonių poreikius, prisitaikome prie unikalių darbo ar komunikacijos metodų, tad techninės kalbos vertimas yra tik viena iš daugelio teikiamų paslaugų. Kitos sritys, kuriose specializuojasi mūsų patyrę kalbos ekspertai:

 

Tai populiarios, tačiau tikrai ne vienintelės papildomos paslaugos. Todėl, jei šiame sąraše neradote Jūsų komandai reikalingo projekto, nedvejodami kreipkitės ir kartu rasime sprendimą.

 

Domina Skrivanek.lt teikiami techniniai vertimai, o galbūt dairotės kito specifinio pobūdžio teksto vertimo ar efektyvaus kalbinio sprendimo? Visai nesvarbu, tai techninės kalbos vertimas, lokalizacija ar reklaminės kampanijos turinys, susisiekite su mumis – ne tik pakonsultuosime, bet ir pasiūlysime individualiai Jums geriausią variantą.