Partneriai/Narystė

BNI (Business Network International) – tarptautinė verslo ryšių ir rekomendacijų organizacija, visame pasaulyje vienijanti daugiau kaip 200 tūkst. narių 65 šalyse.

LVMT – Lietuvos verslo moterų tinklas. Tinklo pagrindinis tikslas – padėti moterims sėkmingai pradėti verslą, skatinti moterų verslo plėtros iniciatyvas ir siekti lygių galimybių moterų versle.

AHK – Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai. AHK Baltijos šalyse – tai dalis globalaus Vokietijos užsienio prekybos rūmų tinklo, apimančio daugiau kaip 90 šalių ir turinčio 130 buveinių.

Aukok.lt – tai 2009 m. įkurtas vienintelis aukojimo internetu portalas Lietuvoje, kuris suteikia galimybę privatiems asmenims ir įmonėms aukoti patogiau. Esame socialiai atsakinga įmonė, remianti socialinius projektus.

Sėkmės inkilėlis – nuo 2013-ųjų vykstantis Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo inicijuotas kasmetinis renginys jau yra tapęs gražia tradicija ir galimybe prisidėti ne tik prie Vilniaus bei kitų miestų parkų aplinkos puoselėjimo, bet ir aktyvaus ir talentingo Lietuvos jaunimo skatinimo. Kasmet prisidedame prie šios iniciatyvos.