Dokumentų vertimai ir tvirtinimas

VALSTYBINĖS ĮSTAIGOS REIKALAUJA, KAD DOKUMENTAS BŪTŲ PATVIRTINTAS NOTARO ARBA VERTIMŲ BIURO ANTSPAUDU?
TAUPYKITE LAIKĄ IR VENKITE PAPILDOMŲ RŪPESČIŲ – PASIRŪPINSIME IR VERTIMU, IR TVIRTINIMU.

Reikalinga teisiškai galiojanti turimo dokumento versija užsienio kalba? Mūsų komanda gali pasirūpinti ne tik teksto pritaikymu daugiau nei 100 kalbų, bet ir notaro parašu ar apostile. Sužinokite, kuo galime būti jums naudingi.

Profesionalūs oficialių dokumentų vertimai

Dažnai ne tik pats dokumentų vertimas į anglų kalbą, rusų, skandinavų, pietiečių ar rečiau Lietuvoje sutinkamas kalbas būna sudėtingas: surasti notarą ar jo įgaliotąjį asmenį, kuris patvirtintų dokumentą skubos tvarka, irgi gali būti sunku. Siūlome patikėti šiuos rūpesčius mums! Pateikę verstiną tekstą, po sutarto laiko galėsite atsiimti apostilizuotą bei patvirtintą notaro arba vertimų biuro antspaudu vertimą.

Dokumentų tvirtinimas

Mūsų komanda greitai verčia diplomus, atestatus, teistumo ir gyvenamosios vietos pažymas, santuokos ir skyrybų liudijimus, gimimo ir mirties liudijimus ir kitus oficialius dokumentus. Vertimų biuro antspaudu galime patvirtinti pritaikyto teksto tikslumą, teisingumą. Esant poreikiui, teikiame skubaus vertimo paslaugą.

Taip pat galime pasirūpinti, kad vertėjo parašą, t. y. dokumento kopijos tikrumą patvirtintų notaras. Jei jums aktualus vertimų biuras su notaru, Skrivanek komanda yra tai, ko dairotės. Oficialus dokumentų vertimas ir tvirtinimas būtinas, jei planuojate jį pateikti valstybinėms institucijoms ar kitoms įstaigoms.

Vertimų biuro tvirtinimas

Jis atliekamas tada, kai nebūtinas notaro tvirtinimas. UAB Skrivanek antspaudu gali būti tvirtinamas vertėjo parašas. Tokiu atveju nėra tvirtinamas pateikto dokumento kopijos tikrumas. Dažnai tokia paslauga aktuali, kuomet reikalingas paprastesnių įrašų pristatymas kita kalba. Pavyzdžiui, atestato ar diplomo vertimas, įvairūs vertimai įmonėms.

Notaro tvirtinimas

Notaras gali tvirtinti vertėjo parašą ir dokumento kopiją arba tik vertėjo parašą. Tam būtina pateikti dokumento originalą. Prieš pateikiant dokumentą versti, rekomenduojame su notaru pasikonsultuoti, ar tvirtinant kopiją nekils keblumų. Jei norite šį klausimą išspręsti greičiau, jums reikalingas vertimų biuras su notaro patvirtinimu.

Mes suteiksime Jums reikalingą kontaktinę informaciją arba susisieksime su notaru patys. Nesvarbu, jus domina dokumentų vertimai Vilniuje ar kituose miestuose. Operatyvumas – viena priežasčių, kodėl dokumentus verta patikėti profesionalams.

Dokumentų tikrumo patvirtinimas

Dokumentų vertimas su notaro patvirtinimu ar be jo turi būti įvertintas ir, patvirtinant tikrumą, legalizuotas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento valstybės tarnautojo arba atitinkamo diplomatinės atstovybės konsulinės įstaigos darbuotojo.

Jis turi patvirtinti, kad dokumente esantis parašas, pasirašiusio asmens pareigos ir antspaudas yra tikri. Tai reikalinga tam, kad vienos valstybės parengtus ir patvirtintus dokumentus galėtų svarstyti kitos šalies institucijos. Daugiau informacijos galite rasti LR Ministro Pirmininko nutarime.

Dokumentų tvirtinimas pažyma („Apostille”)

Dokumento tvirtinimas pažyma (angl. Apostille) – tai dokumente padėto parašo, pasirašiusiojo pareigų ir antspaudo tikrumo patvirtinimas specialia pažyma. Procesas dar žinomas kaip dokumentų legalizavimas arba dokumentų apostilizavimas. Šį darbą atlieka Lietuvos Respublikos notarai.

Tokia procedūra numatyta 1961 m. Hagos konvencijos „Dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo“. Čia paaiškinama: patvirtinti dokumentų vertimai reikalingi tam, kad Lietuvos Respublikoje išduotus dokumentus galėtų svarstyti kitų su Hagos konvencija susijusių valstybių institucijos.

Reikalavimai legalizuojamiems dokumentams

Legalizuojamiems dokumentams bei jų pateikimui taikomi specifiniai reikalavimai. Toliau pateikiame kelis esminius punktus:

  • Jie turi būti išversti į tos valstybės, kurioje bus pateikiami, kalbą (arba anglų kalbą).
  • Jei atliekamas dokumentų vertimas, išverstas variantas turi būti susegtas su originaliu dokumentu, o susegimas patvirtintas vertimų biuro arba notarine tvarka.
  • Nuorašai taip pat turi būti patvirtinti notarine tvarka.

Visų punktų laikymasis garantuos, kad neturėsite nemalonumų dėl neteisingai paruošto dokumento ir prie to paties proceso neteks grįžti. Išvenkite nemalonumų – nuoseklumas sutaupys tiek laiko, tiek finansų išteklius.

Norite, kad visa eiga pasirūpintų viena įstaiga? Patikėkite visą procesą mūsų specialistams ir atsiimkite pilnai paruoštą dokumentą.

DUK

1. Kokios yra patvirtinto vertimo raštu kainos?

Patvirtinto vertimo raštu kaina priklauso nuo pasirinktos aktualios kalbos, įvykdymo termino ir dokumento pobūdžio bei apimties. 1 puslapio vertimo kainą gali nulemti teksto specializacija. Todėl visi patvirtinti dokumentų vertimai raštu yra įkainojami individualiai.

A4 puslapio vertimo kaina priklauso nuo daugybės veiksnių, pvz., spaudos ženklų skaičiaus, ranka rašyto teksto kiekio ar šrifto dydžio.

2. Kiek laiko trunka vertimas / Koks yra įvykdymo terminas?

Teksto pristatymo bet kuria pasirinkta užsienio kalba laikas priklauso nuo Jūsų lūkesčių. Taip pat nuo to, ar jums aktualus vertimų biuras su notaro patvirtinimu, o gal dairotės specialistų, kurie tiesiog nepriekaištingai išverstų tekstą aktualia užsienio kalba.

Nesvarbu, tai statybos įrašo, diplomo, gimimo liudijimo vertimas į lietuvių kalbą arba iš šios – sutartu laiku pritaikome dokumentą daugiau nei 100 užsienio kalbų.

3. Kaip užsakyti patvirtintą vertimą?

Norėdami užsakyti vertimą ir sužinoti patvirtinto vertimo kainą, tiesiog su mumis susisiekite. Siūlome užpildyti kontaktuose nurodytą formą, parašyti mums elektroniniu paštu ar paskambinti telefonu. Su malonumu atsakysime į visus klausimus, nurodysime vertimo raštu bei žodžiu, prisiekusiojo vertėjo vertimo ir kitų paslaugų kainą.

4. Ar vertimo raštu kaina paskaičiuojama nemokamai?

Patvirtinto vertimo kainą paskaičiuojame nemokamai, remdamiesi atsiųstu dokumentu. Galime nurodyti tiek 1 puslapio, žodžio, tiek viso failo kainą. Domina dokumentų vertimas internetu? Patvirtinto užsakymo įkainius be papildomo mokesčio galime suderinti per nuotolį.

0
+
kalbų kombinacijų
0
000+
įgyvendintų projektų 2020 m.
0
ISO sertifikatai
0
metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

KLIENTAI APIE MUS

Premier Restaurants, UAB

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

Dėkoju!

Nova Media, UAB

Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

Sirowa Vilnius, UAB

Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

ISS Lietuva, UAB

Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

Azeta, UAB

Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.

Reikia kalbinių paslaugų? Pradėkite nuo užklausos.

Nedelsdami pateiksime pasiūlymą, o sulaukę Jūsų patvirtinimo imsimės darbo.

SUSISIEKITE!