Redagavimas ir korektūra

VISIEMS VERTIMAMS TAIKOME GRIEŽTĄ VIDINĘ PATIKRĄ

Esame įsitikinę: nepakanka tekstą išversti. Prieš pateikiant klientui, būtina jį patikrinti ir suredaguoti. Kiekvienas mūsų atliktas vertimas atidžiai peržiūrimas. Įsitikiname, kad vertimas nuoseklus, terminai pasirinkti tinkamai, skaitmenys ir adresai perkelti tiksliai ir laikantis vietos reikalavimų, o vertimo formatas atitinka originalą. Siūlome ir atskiras redagavimo paslaugas. Jas ypač rekomenduojame rengiant viešinamus tekstus – pvz., interneto svetaines arba pranešimus spaudai. Jiems niekada nebus per daug dar vienos poros atidžių akių.

GIMTAKALBIO SPECIALISTO ATLIEKAMAS REDAGAVIMAS

Vertimą ar kitą tekstą patikrina specialistas, kuriam atitinkama kalba yra gimtoji. Pagrindinis jo tikslas – užtikrinti teksto sklandumą ir natūralų skambesį. Redaktorius patikrina teksto gramatiką ir skyrybą, atsižvelgdamas į temą ir tikslinę auditoriją pakoreguoja stilių. Peržiūrimi ir terminai – jie turi atitikti vertimo kalbos reikalavimus, sykiu nenutolstant nuo originalo prasmės. Redaktorius paprastai teksto neadaptuoja taikydamas prie vietos kultūrinių realijų, tačiau ši paslauga gali būti teikiama klientui pageidaujant.

VERTIMO PALYGINIMAS SU ORIGINALU

Vertimą su originalu lygina kitas vertėjas. Tokią patikrą atliekančius specialistus parenkame pagal jų kompetencijos sritį. Kokia nauda iš palyginimo? Jis leidžia pagerinti vertimo prasmės atitiktį originalui, jo nuoseklumą ir terminologiją.

SUMAKETUOTO TEKSTO PERŽIŪRA (KOREKTŪRA)

Ji atliekama sumaketavus vertimą, kurį ruošiamasi spausdinti. Peržiūrint patikrinama teksto ir iliustracijų tvarka, patobulinamas formatavimas, įsitikinama, kad nėra praleidimų. Paslaugos tikslas – užtikrinti, kad maketuojant neatsirado jokių klaidų. Peržiūra atliekama pažymint tekstą ir surašant komentarus. Peržiūrint netaisoma gramatika ar stilius, vertimo turinys nelyginamas su originalo turiniu, todėl ši paslauga neatstoja redagavimo.

0
+
kalbų kombinacijų
0
000+
įgyvendintų projektų 2020 m.
0
ISO sertifikatai
0
metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

KLIENTAI APIE MUS

Premier Restaurants, UAB

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

Dėkoju!

Nova Media, UAB

Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

Sirowa Vilnius, UAB

Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

ISS Lietuva, UAB

Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

Azeta, UAB

Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.

Reikia kalbinių paslaugų? Pradėkite nuo užklausos.

Nedelsdami pateiksime pasiūlymą, o sulaukę Jūsų patvirtinimo imsimės darbo.

SUSISIEKITE!