Vokiečių kalba

SIŪLOME KALBINES PASLAUGAS DAUGIAU KAIP 100 UŽSIENIO KALBŲ

SUSISIEKITE SU MUMIS!  Kokybės garantija ir
  informacijos konfidencialumas
  patvirtintas 4
  ISO sertifikatais

  Verčiame visų tipų ir formatų dokumentus
  į daugiau nei 100 kalbų

  99 % mūsų klientų gauna pasiūlymą
  per 30 minučių

  8 000
  kalbos specialistų

  Daugiau kaip 98 %
  klientų rekomenduoja
  mūsų paslaugas

  13 800+
  įgyvendintų projektų 2020 m.

  KALBINĖS PASLAUGOS VOKIEČIŲ KALBA

  1

  VOKIEČIŲ KALBOS KURSAI

  Skrivanek ne tik rūpinasi vertimais, bet ir organizuoja vokiečių kalbos kursus įmonėms bei privatiems asmenims. Jie padeda įveikti kalbos barjerą ir bendrauti be jokių apribojimų ar baimių. Geri vokiečių kalbos įgūdžiai ypač praverčia profesinėje srityje, kuomet dirbama su užsienio partneriais ir klientais. Tai leidžia užmegzti glaudesnius tarpusavio ryšius ir pelnyti didesnį pasitikėjimą.

  Šiuolaikiniai metodai ir technologijos mokymosi procesą paverčia kur kas įdomesniu, efektyvesniu ir malonesniu. Todėl norimi rezultatai pasiekiami greičiau. Tiek individualiems asmenims, tiek įmonėms skirtas mokymosi planas sudaromas atsižvelgiant į konkrečius tikslus ir poreikius.

  Vokiečių kalbos kursai suteikia tokius pranašumus, kaip:

  • galimybė mokytis iš bet kurios pasaulio vietos (kalbų kursai internetu);
  • lengvai prieinama mokomoji medžiaga;
  • galimybė pasirinkti kursų trukmę ir intensyvumą;
  • naujos pažintys su bendraminčiais (mokantis grupėse);
  • galimybė mokytis iš gimtakalbio dėstytojo.

  Mūsų dėstytojai nuolat tobulėja, todėl studentams suteikia pačias naujausias žinias. Pageidaujant, jie gali atvykti į įmonės patalpas ar kitą norimą vietą. Labai patogu ir tai, jog kursai gali būti ne tik bendriniai, bet ir specializuoti. Tuomet jie būna skirti konkrečios srities, pavyzdžiui, teisės, logistikos, farmacijos, medicinos, komunikacijos ar kitos, atstovams. Įmonėms, priklausomai nuo poreikių, rekomenduojama išbandyti kursus tiek mažose (2–3 asmenų), tiek įprastose grupėse.

  Ieškantiems paties efektyviausio mokymosi būdo, gali būti naudingi individualūs vokiečių kalbos kursai, kurių metu visas dėmesys skiriamas asmeniškai Jums. Tai padeda užtikrinti dar spartesnį tobulėjimą.

  KALBINĖS PASLAUGOS, KURIOSE NAUDOJAMI VERTIMAI IŠ/Į VOKIEČIŲ KALBĄ

  Specializuoti ir bendrojo pobūdžio vertimai, skubūs vertimai, vertimai raštu, dokumentų vertimai ir tvirtinimas, interneto svetainių, vaizdo ir garso medžiagos, programinės įrangos vertimas ir lokalizacija, vertimas su redagavimu arba korektūra, leidybai skirtos versijos peržiūra, tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas, maketavimo paslaugos, vertimai žodžiu, kalbų kursai ir kt.

  SRITYS, KURIOSE DAŽNIAUSIAI VARTOJAMA VOKIEČIŲ KALBA

  Vertėjo paslaugos ir kalbos kursai gali praversti tokiose srityse, kaip:

  • transporto priemonių inžinerija,
  • teisė,
  • energetika,
  • finansai,
  • bankininkystė,
  • draudimas,
  • informacinės technologijos,
  • medicina,
  • farmacija,
  • klinikiniai tyrimai,
  • statyba,
  • nekilnojamasis turtas,
  • žemės ūkio technika,
  • miškininkystė,
  • logistika,
  • telekomunikacijos,
  • pramonė,
  • gamyba,
  • turizmas,
  • reklama ir rinkodara,
  • kosmetika ir grožio industrija ir kt.

  Sričių spektras labai platus. Taigi kiekvienas, besikreipiantis į Skrivanek specialistus, gali atrasti sau palankiausią, su kalbinėmis paslaugomis susijusį, sprendimą.

  VERTIMŲ KALBŲ KOMBINACIJOS

  lietuvių-vokiečių, vokiečių-lietuvių, latvių-vokiečių, vokiečių-latvių, estų- vokiečių, vokiečių-estų, vokiečių-anglų, anglų-vokiečių, rusų-vokiečių, vokiečių-rusų, prancūzų-vokiečių, vokiečių-prancūzų, lenkų-vokiečių, vokiečių-lenkų, ukrainiečių-vokiečių, vokiečių-ukrainiečių, čekų-vokiečių, vokiečių-čekų, ispanų-vokiečių, vokiečių-ispanų, italų-vokiečių, vokiečių-italų, norvegų-vokiečių, vokiečių-norvegų, švedų-vokiečių, vokiečių-švedų, suomių-vokiečių, vokiečių-suomių, danų-vokiečių, vokiečių-danų, graikų-vokiečių, vokiečių-graikų, portugalų-vokiečių, vokiečių-portugalų, olandų-vokiečių, vokiečių-olandų, bulgarų-vokiečių, vokiečių-bulgarų ir kt.

  VOKIEČIŲ KALBOS VERTĖJAI

  Vokiečių kalbos vertėjas lengvai įveikia skirtingo lygio iššūkius. Jam galite patikėti įvairių apimčių projektus, specifinių žinių reikalaujančių tekstų vertimą, redagavimą. Paslaugos teikiamos tiek raštu, tiek žodžiu. Tikime, kad svarbiausia – ryšys su klientais, todėl bendradarbiaujame viso proceso metu. Tokiu būdu pasiekiamas abipusis pasitikėjimas ir lojalumas. Siūlome prieš užsakant vertimo paslaugas geriau pažinti ir pačią vokiečių kalbą.

  APIE VOKIEČIŲ KALBĄ

  1

  VOKIEČIŲ KALBOS ISTORIJA

  Vokiečių kalba priklauso indoeuropiečių kalbų šeimai, germanų kalbų grupei, vakarų germanų šakai. Tai – viena iš visame pasaulyje paplitusių kalbų. Europos Sąjungoje vokiečių kalba pirmauja pagal žmonių, kuriems ši kalba yra gimtoji, skaičių. Jis siekia apie 100 milijonų. Vokiečių kalba yra mokslo kalba – 18 procentų pasaulio knygų yra išleidžiamos būtent ja. Taip pat ši kalba yra viena iš dažniausiai vartojamų internetinėje erdvėje. Su tuo puikiai susipažinęs „Skrivanek“ vokiečių kalbos vertėjas, todėl jis gali išversti, lokalizuoti ir pritaikyti vietinei rinkai ir interneto puslapiuose esančius tekstus.

  Vokiečių kalbos kursai įmonėms suteikia itin patogias mokymosi galimybes, nes dėstytojas gali atvykti tiesiai pas Jus. Specialistas individualiai įvertina kiekvieną situaciją ir taiko naujausius mokymo metodus. Todėl jau po pirmųjų užsiėmimų gali būti pastebima akivaizdi pažanga.

  • Daugiausiai šia kalba kalbančiųjų yra Vokietijoje ir vokiečių tarmėmis kalbančiose šalyse. Tai yra Vokietijos, Austrijos, Lichtenšteino, Liuksemburgo ir Šveicarijos valstybinė kalba. Nemažai ją vartojančių yra ir kitose šalyse, pavyzdžiui, rytų Belgijoje, Prancūzijoje (Elzase), Italijoje (Pietų Tirolyje). Vokiškai kalbančių bendruomenių yra Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje, Danijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Vengrijoje, Kanadoje, JAV, Brazilijoje, Kazachstane, Argentinoje ir kitur.
  • Dabartinėje vokiečių kalboje veiksmažodžiai kaitomi asmenimis ir skaičiais, turi šešis laikus, tris nuosakas, dvi rūšis. Žodžių tvarka sakinyje ganėtinai griežta. Daiktavardžiai skirstomi į 3 gimines: vyriškąją, moteriškąją ir bevardę. Daiktavardžiai linksniuojami (yra 4 linksniai). Skrivanek vokiečių kalbos vertėjas – kvalifikuotas specialistas, kuris geba lengvai pritaikyti kiekvieną šią taisyklę. Teikiame ir kitas kalbines paslaugas, tokias kaip vokiečių kalbos kursai. Jie skirti tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms.
  • Vokiečių kalba susidarė iš alemanų, bavarų, frankų ir iš senovės saksų ir fryzų tarmių. Iki VII a. susiformavo dvi tarmių grupės – aukštaičių ir žemaičių kalbos. Vokiečių kalbos istoriją galima skirstyti į pakopas: senoji (750–1050 m.), vidurinioji (1050–1350 m.), ankstyvoji (1350–1650 m.) ir naujoji (nuo 1650 m.) vokiečių aukštaičių kalba. Galima sakyti, kad ji susikūrė VI–XI a. jungiantis vakarų germanų tarmėms. Nors dabar egzistuoja bendrinės vokiečių kalbos variantas, dar ir šiais laikais plačiai naudojamos įvairios vokiečių kalbos tarmės.
  • Didžioji dalis vokiečių kalbos žodžių yra germaniški. Nors skolinių ji neturi daug (lyginant su kitomis germanų kalbomis), visgi vokiečių kalboje daug žodžių perimta iš lotynų, graikų, prancūzų ir anglų kalbų. Vokiečių vertėjas moka daugiau nei vieną užsienio kalbą, todėl prireikus išverčia ne tik vokiškus tekstus.

  Vokiečių kalboje vartojama lotyniška abėcėlė. Šalia 26 įprastinių raidžių vokiečiai turi ir išskirtinių raidžių – tris balsius su umliautu (ä, ö ir ü) ir escetą – raidę ß.

  ĮDOMYBĖS

  Skirtingi vartojamų žodžių pavadinimai

  Tik Austrijoje vartojami žodžiai vadinami austriacizmais, tik Šveicarijoje – helvetizmais, tik Vokietijoje – teutonizmais.

  Ilgiausias vokiškas žodis

  Ilgiausias vokiškas žodis yra registruotas Gineso rekordų knygoje. Jį sudaro 79 raidės:

  Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft

  (reikšmė nėra patvirtinta; gali būti, kad šis žodis yra dirbtinai sukurtas žodžių žaismo pagrindu).

  Sudurtiniai žodžiai

  Vokiečių kalboje itin daug sudurtinių žodžių. Net viena pakeista raidė gali nulemti žodžio reikšmę. Aukštos kvalifikacijos vokiečių vertėjas pastebi kiekvieną detalę, todėl visi išversti tekstai pasižymi išskirtiniu tikslumu, sklandumu.

  Daiktavardžių rašymo ypatumai

  Vokiečių kalba yra vienintelė pasaulyje populiari kalba, kurioje daiktavardžiai rašomi iš didžiosios raidės.

  Žymi literatūra

  Senąja vokiečių aukštaičių kalba VIII a. parašyta Hildebrando giesmė ir IX a. parašyti Tatiano evangelijų vertimai. Viduriniąja vokiečių kalba įamžinta Nibelungų giesmė ir Gudruna (apie 1210 m.).

  1454 m. Vokietijoje J. Gutenbergas lotynų kalba išleido pirmą spausdintą Bibliją.

  Mišrios kalbos

  Petu kalba susidarė iš vokiečių aukštaičių, vokiečių žemaičių, danų ir pietų jutlandų kalbų.

  Galima rasti ir daugiau mišrių kalbų, kurios susikūrė vokiečių kalbos pagrindu.

  Kalbos giminaitės

  Vokiečių kalba yra gimininga anglų kalbai. Jos abi priklauso germanų kalbų grupei. Skrivanek vokiečių kalbos vertėjas prireikus (kai verčiama ne tik į ar iš lietuvių kalbos) konsultuojasi su anglų kalbos specialistu.

  Kreolinės kalbos

  Pasaulyje egzistuoja net keletas vokiečių kalba grįstų kreolų kalbų. Kreolų kalba – kalba, susidariusi iš dviejų ar daugiau kalbų derinio.

  1

  ATSISIŲSKITE MŪSŲ KALBŲ ŽODYNĖLIUS IR TURĖKITE SU SAVIMI BŪTINIAUSIAS FRAZES

  PASIRINKTE KALBĄ SPUSTELĖDAMI VĖLIAVĖLĘ!
  Reikia vertimo?

  Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

  Norite išmokti šią kalbą?

  Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

  Norite ištestuoti šios kalbos mokėjimo lygį su Focus įrankiu?

  KLIENTAI APIE MUS

  Premier Restaurants, UAB

  Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

  Dėkoju!

  Nova Media, UAB

  Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

  Sirowa Vilnius, UAB

  Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

  ISS Lietuva, UAB

  Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

  Azeta, UAB

  Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.