Vokiečių kalbos kursai

„Skrivanek“ ne tik rūpinasi vertimais, bet ir organizuoja vokiečių kalbos kursus įmonėms bei privatiems asmenims. Jie padeda įveikti kalbos barjerą ir bendrauti be jokių apribojimų ar baimių. Geri vokiečių kalbos įgūdžiai ypač praverčia profesinėje srityje, kuomet dirbama su užsienio partneriais ir klientais. Tai leidžia užmegzti glaudesnius tarpusavio ryšius ir pelnyti didesnį pasitikėjimą.

Šiuolaikiniai metodai ir technologijos mokymosi procesą paverčia kur kas įdomesniu, efektyvesniu ir malonesniu. Todėl norimi rezultatai pasiekiami greičiau. Tiek individualiems asmenims, tiek įmonėms skirtas mokymosi planas sudaromas atsižvelgiant į konkrečius tikslus ir poreikius.

Vokiečių kalbos kursai suteikia tokius privalumus, kaip:

• galimybė mokytis iš bet kurios pasaulio vietos (kalbų kursai internetu),
• lengvai prieinama mokomoji medžiaga,
• galimybė pasirinkti kursų trukmę ir intensyvumą,
• naujos pažintys su bendraminčiais (mokantis grupėse),
• galimybė mokytis iš gimtakalbio dėstytojo.

Mūsų dėstytojai nuolat tobulėja, todėl studentams suteikia pačias naujausias žinias. Pageidaujant, jie gali atvykti į įmonės patalpas ar kitą norimą vietą. Labai patogu ir tai, jog kursai gali būti ne tik bendriniai, bet ir specializuoti. Tuomet jie būna skirti konkrečios srities, pavyzdžiui, teisės, logistikos, farmacijos, medicinos, komunikacijos ar kitos, atstovams. Įmonėms, priklausomai nuo poreikių, rekomenduojama išbandyti kursus tiek mažose (2–3 asmenų), tiek įprastose grupėse.

Ieškantiems paties efektyviausio mokymosi būdo, gali būti naudingi individualūs vokiečių kalbos kursai, kurių metu visas dėmesys skiriamas asmeniškai Jums. Tai padeda užtikrinti dar spartesnį tobulėjimą.

„Skrivanek“ – ilgametė patirtis ir išskirtinė kompetencija

Vokiečių kalbos vertėjas lengvai įveikia skirtingo lygio iššūkius. Jam galite patikėti įvairių apimčių projektus, specifinių žinių reikalaujančių tekstų vertimą, redagavimą. Paslaugos teikiamos tiek raštu, tiek žodžiu. Tikime, kad svarbiausia – ryšys su klientais, todėl bendradarbiaujame viso proceso metu. Tokiu būdu pasiekiamas abipusis pasitikėjimas ir lojalumas. Siūlome prieš užsakant vertimo paslaugas geriau pažinti ir pačią vokiečių kalbą.

FAKTAI APIE VOKIEČIŲ KALBĄ

Vokiečių kalba priklauso indoeuropiečių kalbų šeimai, germanų kalbų grupei, vakarų germanų šakai. Tai – viena iš visame pasaulyje paplitusių kalbų. Europos Sąjungoje vokiečių kalba pirmauja pagal žmonių, kuriems ši kalba yra gimtoji, skaičių. Jis siekia apie 100 milijonų. Vokiečių kalba yra mokslo kalba – 18 procentų pasaulio knygų yra išleidžiamos būtent ja. Taip pat ši kalba yra viena iš dažniausiai vartojamų internetinėje erdvėje. Su tuo puikiai susipažinęs „Skrivanek“ vokiečių kalbos vertėjas, todėl jis gali išversti, lokalizuoti ir pritaikyti vietinei rinkai ir interneto puslapiuose esančius tekstus.

Vokiečių kalbos kursai įmonėms suteikia itin patogias mokymosi galimybes, nes dėstytojas gali atvykti tiesiai pas Jus. Specialistas individualiai įvertina kiekvieną situaciją ir taiko naujausius mokymo metodus. Todėl jau po pirmųjų užsiėmimų gali būti pastebima akivaizdi pažanga.

 • Daugiausiai šia kalba kalbančiųjų yra Vokietijoje ir vokiečių tarmėmis kalbančiose šalyse. Tai yra Vokietijos, Austrijos, Lichtenšteino, Liuksemburgo ir Šveicarijos valstybinė kalba. Nemažai ją vartojančių yra ir kitose šalyse, pavyzdžiui, rytų Belgijoje, Prancūzijoje (Elzase), Italijoje (Pietų Tirolyje). Vokiškai kalbančių bendruomenių yra Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje, Danijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Vengrijoje, Kanadoje, JAV, Brazilijoje, Kazachstane, Argentinoje ir kitur.
   
 • Dabartinėje vokiečių kalboje veiksmažodžiai kaitomi asmenimis ir skaičiais, turi šešis laikus, tris nuosakas, dvi rūšis. Žodžių tvarka sakinyje ganėtinai griežta. Daiktavardžiai skirstomi į 3 gimines: vyriškąją, moteriškąją ir niekatrąją. Daiktavardžiai linksniuojami (yra 4 linksniai). „Skrivanek“ vokiečių kalbos vertėjas – kvalifikuotas specialistas, kuris geba lengvai pritaikyti kiekvieną šią taisyklę. Teikiame ir kitas kalbines paslaugas, tokias kaip vokiečių kalbos kursai. Jie skirti tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms.
   
 • Vokiečių kalba susidarė iš alemanų, bavarų, frankų ir iš senovės saksų ir fryzų tarmių. Iki VII a. susiformavo dvi tarmių grupės – aukštaičių ir žemaičių kalbos. Vokiečių kalbos istoriją galima skirstyti į pakopas: senoji (750–1050 m.), vidurinioji (1050-1350 m.), ankstyvoji (1350-1650 m.) ir naujoji (nuo 1650 m.) vokiečių aukštaičių kalba. Galima sakyti, kad ji susikūrė VI–XI a. jungiantis vakarų germanų tarmėms. Nors dabar egzistuoja bendrinės vokiečių kalbos variantas, dar ir šiais laikais plačiai naudojamos įvairios vokiečių kalbos tarmės.
   
 • Didžioji dalis vokiečių kalbos žodžių yra germaniški. Nors skolinių joje nėra daug (lyginant su kitomis germanų kalbomis), visgi vokiečių kalboje daug žodžių perimta iš lotynų, graikų, prancūzų ir anglų kalbų. Vokiečių vertėjas moka daugiau nei vieną užsienio kalbą, todėl prireikus išverčia ne tik vokiškus tekstus.
   
 • Vokiečių kalboje vartojama lotyniška abėcėlė. Šalia 26 įprastinių raidžių vokiečiai turi ir išskirtinių raidžių – tris balsius su umliautu (ä, ö ir ü) ir escetą – raidę ß.

„Skrivanek“ vokiečių kalbos kursai – tai puikus pasirinkimas tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Įgytos žinios praverčia įvairiose gyvenimo srityse.

Įdomybės

Ši kalba išsiskiria ir žavi daugybe įdomybių:

Skirtingi vartojamų žodžių pavadinimai

Tik Austrijoje vartojami žodžiai vadinami austriacizmais, tik Šveicarijoje – helvetizmais, tik Vokietijoje – teutonizmais.

Ilgiausias vokiškas žodis

Ilgiausias vokiškas žodis yra registruotas Gineso rekordų knygoje. Jį sudaro 79 raidės:

Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft

(reikšmė nėra patvirtinta; gali būti, kad šis žodis yra dirbtinai sukurtas žodžių žaismo pagrindu)

Sudurtiniai žodžiai

Vokiečių kalboje itin daug sudurtinių žodžių. Net viena pakeista raidė gali nulemti žodžio reikšmę. Aukštos kvalifikacijos vokiečių vertėjas pastebi kiekvieną detalę, todėl visi išversti tekstai pasižymi išskirtiniu tikslumu, sklandumu.

Daiktavardžių rašymo ypatumai

Vokiečių kalba yra vienintelė pasaulyje populiari kalba, kurioje daiktavardžiai rašomi iš didžiosios raidės.

Žymi literatūra

Senąja vokiečių aukštaičių kalba VIII a. parašyta Hildebrando giesmė ir IX a. parašyti Tatiano evangelijų vertimai. Viduriniąja vokiečių kalba įamžinta Nibelungų giesmė ir Gudruna (apie 1210 m.).

1454 m. Vokietijoje J. Gutenbergas lotynų kalba išleido pirmą spausdintą Bibliją.

Mišrios kalbos

Petu kalba susidarė iš vokiečių aukštaičių, vokiečių žemaičių, danų ir pietų jutlandų kalbų.

Galima rasti ir daugiau mišrių kalbų, kurios susikūrė vokiečių kalbos pagrindu.

Kalbos giminaitės

Vokiečių kalba yra gimininga anglų kalbai. Jos abi priklauso germanų kalbų grupei. „Skrivanek“ vokiečių kalbos vertėjas prireikus (kai verčiama ne tik į ar iš lietuvių kalbos) konsultuojasi su anglų kalbos specialistu.

Kreolinės kalbos

Pasaulyje egzistuoja net keletas vokiečių kalba grįstų kreolų kalbų. Kreolų kalba – kalba, susidariusi iš dviejų ar daugiau kalbų derinio.

Vokiečių kalbos kursai atveria platesnes profesines galimybes. Tai ypač aktualu tarptautinio verslo atstovams, nuolat bendraujantiems su užsienio partneriais.

Vertimų sritys, kuriose dažniausiai vartojama vokiečių kalba:

Šios kalbos žinios ir vertėjo paslaugos gali būti labai naudingos, jei Jūsų veikla apima tokias sritis, kaip:

 • Transporto priemonių inžinerija,
 • teisė,
 • energetika,
 • finansai,
 • bankininkystė,
 • draudimas,
 • informacinės technologijos,
 • medicina,
 • farmacija,
 • klinikiniai tyrimai,
 • statyba,
 • nekilnojamasis turtas,
 • žemės ūkio technika,
 • miškininkystė,
 • logistika,
 • telekomunikacijos,
 • pramonė,
 • gamyba,
 • turizmas,
 • reklama ir rinkodara,
 • kosmetika ir grožio industrija ir kt.

Sričių spektras labai platus. Taigi kiekvienas, besikreipiantis į „Skrivanek“ specialistus, gali atrasti sau palankiausią, su kalbinėmis paslaugomis susijusį, sprendimą.

Kaip užsakyti vertimo, redagavimo paslaugas?

Su mumis galite susisiekti tiesiogiai arba el. paštu. Vertimas raštu, žodžiu arba užsienio kalbos kursai organizuojami ir rengiami tiek nuotoliniu, tiek tiesioginiu būdu. Gavę užsakymą, mūsų specialistai įvertina, per kiek laiko gali būti atlikta paslauga ir kokių išteklių tam prireiks. Bendradarbiaujame nuo pat darbo pradžios – tai leidžia pasiekti aukšta kokybe pasižyminčius rezultatus. Patikėkite vertimo ir redagavimo užduotis ekspertams – esame pasirengę visiems iššūkiams.

Kalbinės paslaugos, kuriose naudojami vertimai iš/į vokiečių kalbą:

specializuoti ir bendrojo pobūdžio vertimai, skubūs vertimai, vertimai raštu, dokumentų vertimai ir tvirtinimas, interneto svetainių, vaizdo ir garso medžiagos, programinės įrangos vertimas ir lokalizacija, vertimas su redagavimu arba korektūra, leidybai skirtos versijos peržiūra, tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas, maketavimo paslaugos, vertimai žodžiu, kalbų kursai ir kt.

Norite ištestuoti šios kalbos mokėjimo lygį su Focus įrankiu?

 

Susisiekite su mumis

Reikia vertimo? Ieškote kalbos sprendimo ar reikia konsultacijos?

 

Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

 

Susisiekite su mumis

Norite išmokti šią kalbą? Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

 

Susisiekite su mumis

Kalbų kombinacijos:

lietuvių-vokiečių, vokiečių-lietuvių, latvių-vokiečių, vokiečių-latvių, estų- vokiečių, vokiečių-estų, vokiečių-anglų, anglų-vokiečių, rusų-vokiečių, vokiečių-rusų, prancūzų-vokiečių, vokiečių-prancūzų, lenkų-vokiečių, vokiečių-lenkų, ukrainiečių-vokiečių, vokiečių-ukrainiečių, čekų-vokiečių, vokiečių-čekų, ispanų-vokiečių, vokiečių-ispanų, italų-vokiečių, vokiečių-italų, norvegų-vokiečių, vokiečių-norvegų, švedų-vokiečių, vokiečių-švedų, suomių-vokiečių, vokiečių-suomių, danų-vokiečių, vokiečių-danų, graikų-vokiečių, vokiečių-graikų, portugalų-vokiečių, vokiečių-portugalų, olandų-vokiečių, vokiečių-olandų, bulgarų-vokiečių, vokiečių-bulgarų ir kt.

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

3122