Maketavimo paslaugos (DTP)

GERAI PARUOŠTAS TINKAMO FORMATO DOKUMENTAS YRA BET KURIO PROJEKTO RAKTAS Į SĖKMĘ

PAPPRASTAS MAKETAVIMAS

Jei norite išversti neredaguotino formato rinkmeną, kurios išdėstymas yra paprastas, joje nėra sudėtingų lentelių, diagramų ar stulpelių – paprasto maketavimo paslauga yra puikus pasirinkimas. Tokiu atveju, jeigu dokumentuose visgi yra diagramos, techniniai brėžiniai ir panašūs elementai, jie bus išversti naudojant teksto blokelius, o išdėstymas bus atkuriamas supaprastintai, leidžiant palyginti atitinkamus vertimo segmentus su originaliu tekstu.

SUDĖTINGAS MAKETAVIMAS

Jei turite originalų failą, galėsime tiksliai atkurti jūsų dokumento maketą, spalvas, foną ir kitus elementus – vertimas atrodys kaip originalas.

Dirbame su įvairių formatų ir kalbų dokumentais bei naudojame naujausias grafikos programas.

DTP PASLAUGOS – SPAUDAI IR INTERNETUI

DTP paslaugos apima visus teksto parengimo spaudai ir internetui darbus. Klientams pageidaujant, neredaguotinus dokumentus galime paversti redaguotinais – tai svarbu norintiems spartesnio vertimo. Be to, tokius tekstus vėliau galima redaguoti ir atnaujinti.

Maketuojame instrukcijas, vadovus, katalogus ir lankstukus. Dirbame su įvairiomis kalbomis, todėl galėsite būti tikri, kad dokumentas bus ne tik tinkamo formato, bet ir nuoseklus, be jokių praleidimų.

PROFESIONALIOS DTP PASLAUGOS PRANAŠUMAI:

  • Tiksliai atvaizduojamas dokumentas su visais grafikos elementais.
  • Dokumentas rengiamas atitinkamoje grafikos programoje taip, kad vėliau jį būtų galima atnaujinti.
  • Dirbant su projektu, visada galima apsitarti su mūsų grafikos specialistais.
  • Dokumento originale esančią grafiką galima pakeisti naujesne grafika arba pritaikyti paskirties rinkai.
  • Dokumentas atrodo profesionaliai ir bendraujant su klientais sudaro profesionalų įspūdį.

Kaip skaičiuojamos DTP paslaugų kainos?

DTP paslaugos kaina priklauso nuo dokumento kalbos, įvykdymo termino, dokumento formato ir apimties. 1 puslapio kainą gali nulemti ir grafinis failo formatas, todėl kiekvienos DTP paslaugos vertė yra skaičiuojama individualiai. A4 puslapio DTP kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, pvz., antspaudų kiekio, ranka rašyto teksto kiekio ar šrifto dydžio.

Kaip užsakyti DTP paslaugą?

Norėdami užsakyti DTP paslaugą ir sužinoti jos kainą, su mumis susisiekite. Siūlome užpildyti https://skrivanek.lt/kontaktai/ formą, parašyti mums elektroniniu paštu ar paskambinti telefonu. Su malonumu atsakysime į visus klausimus.

Kiek laiko vykdoma DTP paslauga / Koks yra įvykdymo terminas?

Per kiek laiko įvykdoma DTP paslauga, priklauso nuo Jūsų lūkesčių. Reikšmės įvykdymo terminui turi ir kiti veiksniai, pvz., kalba, teksto apimtis, grafinis išdėstymas ar failo formatas.

Ar DTP paslaugos kaina paskaičiuojama nemokamai?

DTP paslaugos kainą paskaičiuojame nemokamai, remdamiesi atsiųstu dokumentu. Galime nurodyti tiek 1 puslapio, tiek viso failo grafinio apdorojimo kainą.

0
+
kalbų kombinacijų
0
000+
įgyvendintų projektų 2020 m.
0
ISO sertifikatai
0
metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

KLIENTAI APIE MUS

Premier Restaurants, UAB

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

Dėkoju!

Nova Media, UAB

Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

Sirowa Vilnius, UAB

Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

ISS Lietuva, UAB

Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

Azeta, UAB

Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.

Reikia kalbinių paslaugų? Pradėkite nuo užklausos.

Nedelsdami pateiksime pasiūlymą, o sulaukę Jūsų patvirtinimo imsimės darbo.

SUSISIEKITE!