Viešasis administravimas

Bendravimas su užsienio šalių institucijomis ir partneriais – svarbi valstybinio sektoriaus darbo dalis

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  • Verčiame sutartis, taisykles ir teisinę medžiagą. Jei turite interneto svetainę ar spausdintą informacinę medžiagą, kurią naudoja užsieniečiai, galime pasiūlyti lokalizaciją (adaptavimą pagal teisinius ir kultūrinius aspektus).
  • Galime padėti priimti užsienio svečius ir valdžios atstovus. Siūlome kompleksinį vertimą žodžiu (nuoseklųjį ar sinchroninį). Pasirūpinsime, kad susitikimas su užsienio svečiais vyktų puikioje atmosferoje ir Jums nereikėtų rūpintis kalbos klausimais. Taip pat siūlome paslaugas bendraujant su užsienio piliečiais, pvz., teismo posėdžiuose.
  • Viešosios administracijos institucijos mielai naudojasi kalbų kursais. Skrivanek kalbų mokykla pirmiausia įvertina Jūsų darbuotojų kalbos įgūdžius. Tam naudojame FOCUS kalbos įgūdžių testavimo sistemą. Gavę rezultatus, suskirstome dalyvius į grupes pagal pažangumą. Toks sprendimas garantuoja aukščiausią užsienio kalbos mokymosi efektyvumą.

  Esame atviri kompleksinių, modernių ar nestandartinių paslaugų užsakymui. Mėgstame iššūkius ir mielai imamės sudėtingų ir įdomių projektų.

  Kviečiame su mumis susisiekti. Žinodami Jūsų poreikius, parengsime geriausią sprendimą.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  Viešojo sektoriaus institucijose reikalingas greitas bendravimas tarp darbuotojų, su užsienio valstybinėmis įstaigomis bei piliečiais. Laiku pateikiama aiški informacija gali palengvinti vyriausybinių ir vietos valdžios institucijų darbą.

  Pranešimuose ir korespondencijoje informacija turi būti pateikta tiksliai – tuomet darbas vyksta sklandžiai, o tvarkingi tekstai padeda kurti gerą reputaciją. Jūsų paslaugoms – lankstūs ir kokybiški kalbiniai sprendimai.

  Jau daugiau kaip septyniolika metų sėkmingai bendradarbiaujame su valstybiniu sektoriumi. Tarp mūsų klientų – Užsienio reikalų ministerija, Migracijos departamentas prie LR VRM, Informatikos ir ryšių departamentas prie VRM, LR Seimo kanceliarija, Lietuvos standartizacijos departamentas, Vilniaus Universitetas, Socialinių inovacijų institutas, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, Rytų Europos studijų centras, teismai ir daugybė kitų įstaigų. Skrivanek vertimų biuras buvo atsakingas už Lietuvos pirmininkavimo Europos Tarybai dokumentų ir pranešimų spaudai vertimus į visas oficialiąsias ES kalbas.

  Mes nuolat sėkmingai dalyvaujame viešuosiuose pirkimuose, kuriuose keliami aukščiausi reikalavimai dėl kokybės valdymo sistemų ir vertėjų atrankos.

  Skrivanek siūlo vertimus visoms valdymo sistemoms, įskaitant kokybės valdymo sistemas ir IT sistemas, taip pat vertimus, skirtus bendradarbiavimui ir bendravimui su ES institucijomis. Mūsų kalbų specialistai taip pat gali prisidėti prie turizmo plėtros jūsų regione, teikdami aukščiausios kokybės informacinės bei reklaminės medžiagos vertimus, kurie padės pritraukti ne tik turistus, bet ir užsienio investuotojus.

  Taip pat teikiame vertimo žodžiu paslaugas, kurios gali palengvinti bendravimą su piliečiais. Sukauptos patirties dėka galime pasirūpinti visais vertimais, kurių prireikia jūsų įstaigai, o Skrivanek kalbų mokykla gali padėti pagerinti užsienio kalbų žinias, pasiūlydama kalbų kursus jūsų valstybės tarnautojams ir įstaigų ar organizacijų darbuotojams.

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!