Interneto svetainių lokalizacija

VERTIMO IR LOKALIZACIJOS PASLAUGOS ATVERIA KELIUS Į UŽSIENIO RINKAS

KAS YRA SVETAINĖS LOKALIZACIJA?

Tai svetainėje pateiktos informacijos vertimas į užsienio kalbą, išlaikant svetainės struktūrą bei dizainą. Prireikus verčiami tekstai yra pritaikomi jūsų pasirinktai rinkai.

Norime atkreipti ypatingą dėmesį į šiuos aspektus: kodus, programos vertimą ar grafikos ir vaizdo medžiagos pritaikymą.

KOKIOS INFORMACIJOS MUMS PRIREIKS?

 • Ar išliko vadinamieji „atsarginių kopijų failai“, kuriuose yra visa svetainės informacija tekstiniu formatu? Tai žinos Jūsų e. svetainę kūrę arba šiuo metu ją prižiūrintys specialistai.
 • Koks yra e. svetainės vertimo tikslas? Nusakykite jį projektų vadovui ir pateikite pagalbinę medžiagą, pavyzdžius bei instrukcijas.
 • Galime Jums išversti interneto puslapius HTML, XML, GSON, YAML formatu. Mes verčiame į (iš) daugiau kaip 100 kalbų, skirtingomis kalbų kombinacijomis.

SPECIALISTAI PADĖS UŽKARIAUTI UŽSIENIO RINKAS

Esame savo srities specialistai – siūlome aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų vertėjai padės jums pasiekti jūsų pasirinktą užsienio rinką. Užtikriname specializuotų sričių terminologijos nuoseklumą ir taisyklingumą – nė viena verslo sritis mums nėra svetima.

INTERNETO PUSLAPIŲ VERTIMAS – GERAS BŪDAS PADIDINTI VERSLO VEIKLOS APRĖPTĮ

Turime įrankių, kuriais galime greitai ir profesionaliai išversti interneto puslapius į skirtingas kalbas WordPress sistemoje. Verčiame daugialypes terpes su animuotais dinaminiais objektais, grafikas, garso bei vaizdo įrašus, komentarus.

Viešai kompiuterizuotame pasaulyje dauguma žmonių įmonių bei paslaugų ieško internetu. Žinomos internetinės paieškos sistemos nurodo tuos puslapius, kurie galimai labiausiai atitinka mūsų lūkesčius. Vykstant globalizacijai, daugelis įmonių atsiveria ir užsienio rinkoms, todėl domenus tenka priderinti prie atitinkamos rinkos reikalavimų. Tam yra reikalingas interneto puslapių vertimas. Verčiamas ne tik jų turinys – tai tik pusė darbo. Prieš pradėdami pritaikyti interneto puslapius, atitinkamą rinką turime išanalizuoti. Sužinoti, kokia yra konkurencija ir kaip galima svetainę padaryti labiau matomą ir prieinamą naudotojams – parinkti tokius raktinius žodžius, kurie paieškos rezultatuose jums užtikrins aukštas vietas.

E. svetainės vertimas naudojant atsarginių kopijų rinkmenas

 • Vertimas atliekamas sparčiau.
 • Išverčiama visa būtina informacija.
 • Išverstus tekstus patogu įkelti į svetainę.
 • Verčiant sudėtingos struktūros svetaines, gali kilti techninių sunkumų dėl formatavimo.

Rankiniu būdu nukopijuoto svetainės teksto vertimas

 • Puikus sprendimas nesudėtingos struktūros ir formatavimo svetainėms.
 • Visa informacija į Word dokumentą kopijuojama rankiniu būdu, todėl kyla pavojus ką nors praleisti.
 • Netinka sudėtingoms e. svetainėms: įvairiems katalogams, internetinėms parduotuvėms ir kt.

Interaktyvusis e. svetainių vertimas

 • Verčiami tekstai iš karto paskelbiami svetainėje – tai automatiškai atlieka speciali programinė įranga.
 • Mažesnė formatavimo klaidų ir praleidimų rizika.
 • Išverstų tekstų nereikia persiųsti.
 • Speciali programinė įranga palaiko ne visus e. svetainių formatus ir parametrus.
0
+
kalbų kombinacijų
0
000+
įgyvendintų projektų 2020 m.
0
ISO sertifikatai
0
metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

KLIENTAI APIE MUS

Premier Restaurants, UAB

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

Dėkoju!

Nova Media, UAB

Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

Sirowa Vilnius, UAB

Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

ISS Lietuva, UAB

Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

Azeta, UAB

Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.

Reikia kalbinių paslaugų? Pradėkite nuo užklausos.

Nedelsdami pateiksime pasiūlymą, o sulaukę Jūsų patvirtinimo imsimės darbo.

SUSISIEKITE!