Anglų kalba

SIŪLOME KALBINES PASLAUGAS DAUGIAU KAIP 100 UŽSIENIO KALBŲ

SUSISIEKITE SU MUMIS!  Kokybės garantija ir
  informacijos konfidencialumas
  patvirtintas 4
  ISO sertifikatais

  Verčiame visų tipų ir formatų dokumentus
  į daugiau nei 100 kalbų

  99 % mūsų klientų gauna pasiūlymą
  per 30 minučių

  8 000
  kalbos specialistų

  Daugiau kaip 98 %
  klientų rekomenduoja
  mūsų paslaugas

  13 800+
  įgyvendintų projektų 2020 m.

  KALBINĖS PASLAUGOS ANGLŲ KALBA

  1

  ANGLŲ KALBOS KURSAI

  Norite patobulinti savo anglų kalbos žinias? Tuomet Skrivanek turi Jums ką pasiūlyti. Mūsų organizuojami kursai skirti tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Jie suteikia išskirtinę galimybę įveikti kalbos barjerą ir laisvai bendrauti užsienio kalba. Geri šios kalbos įgūdžiai padeda įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, kuris naudingas įvairiose gyvenimo srityse. Anglų kalba labai praverčia ir profesinėje srityje, kuomet dirbama su tarptautine rinka.

  Kursų metu taikome šiuolaikinius metodus ir technologijas, o tai leidžia mokymosi procesą paversti dar efektyvesniu ir įdomesniu. Dėl šios priežasties atsiranda kur kas daugiau motyvacijos, todėl nenuostabu, kad norimi rezultatai pasiekiami žymiai greičiau. Be to, mokymosi planas sudaromas remiantis individualiais tikslais ir pageidavimais.

  Anglų kalbos kursai internetu suteikia galimybę mokytis iš bet kurios pasaulio vietos. Aukštos kvalifikacijos dėstytojai nuolat tobulėja, todėl studentams suteikiamos naujausios žinios. Pageidaujant, dėstytojas gali atvykti į įmonės patalpas ar kitą norimą vietą.

  Mūsų organizuojami kursai gali būti ne tik bendriniai, bet ir specializuoti, pavyzdžiui, skirti konkrečiai logistikos, teisės, medicinos ar kitos srities atstovams. Įmonėms rekomenduojama išbandyti kursus įvairaus dydžio (mažose, 2–3 asmenų) arba įprastose grupėse.

  Nusprendę patobulinti savo anglų kalbos žinias galite džiaugtis šiais pranašumais:

  • naujos pažintys su bendraminčiais;
  • galimybė pasirinkti mokymosi trukmę ir intensyvumą;
  • lengvai prieinama mokomoji medžiaga;
  • galimybė mokytis iš gimtakalbių dėstytojų ir dar daugiau.

  Individualūs anglų kalbos kursai ypač praverčia tiems, kurie ieško paties efektyviausio mokymosi metodo. Mokymų metu visas dėmesys skiriamas asmeniškai Jums. Dėl šios priežasties tobulėjama dar sparčiau.

  KALBINĖS PASLAUGOS, KURIOSE NAUDOJAMI VERTIMAI IŠ/Į ANGLŲ KALBĄ

  Specializuoti ir bendrojo pobūdžio vertimai, skubūs vertimai, vertimai raštu, dokumentų vertimai ir tvirtinimas, interneto svetainių, vaizdo ir garso medžiagos, programinės įrangos vertimas ir lokalizacija, vertimas su redagavimu arba korektūra, leidybai skirtos versijos peržiūra, tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas, maketavimo paslaugos, vertimai žodžiu, kalbų kursai ir kt.

  SRITYS, KURIOSE DAŽNIAUSIAI VARTOJAMA ANGLŲ KALBA

  Vertėjo paslaugos ir anglų kalbos kursai gali praversti tokiose srityse, kaip:

  • transporto priemonių inžinerija,
  • teisė,
  • energetika,
  • finansai,
  • bankininkystė,
  • draudimas,
  • informacinės technologijos,
  • medicina,
  • farmacija,
  • klinikiniai tyrimai,
  • statyba,
  • nekilnojamasis turtas,
  • žemės ūkio technika,
  • miškininkystė,
  • logistika,
  • telekomunikacijos,
  • pramonė,
  • gamyba,
  • turizmas,
  • reklama ir rinkodara,
  • kosmetika ir grožio industrija ir kt.

  Geras anglų kalbos išmanymas – tai raktas į bendravimą be apribojimų.

  VERTIMŲ KALBŲ KOMBINACIJOS

  lietuvių-anglų, anglų-lietuvių, latvių-anglų, anglų-latvių, estų-anglų, anglų-estų, rusų-anglų, anglų-rusų, vokiečių-anglų, anglų-vokiečių, prancūzų-anglų, anglų-prancūzų, čekų-anglų, anglų-čekų, ukrainiečių-anglų, anglų-ukrainiečių, lenkų-anglų, anglų-lenkų, baltarusių-anglų, anglų-baltarusių, ispanų-anglų, anglų-ispanų, italų-anglų, anglų-italų, norvegų-anglų, anglų-norvegų, švedų-anglų, anglų-švedų, suomių-anglų, anglų-suomių, danų-anglų, anglų-danų, graikų-anglų, anglų-graikų, olandų-anglų, anglų-olandų, portugalų-anglų, anglų-portugalų, bulgarų-anglų, anglų-bulgarų, vengrų-anglų, anglų-vengrų, slovakų-anglų, anglų-slovakų, slovėnų-anglų, anglų-slovėnų, kroatų-anglų, anglų-kroatų, serbų-anglų, anglų-serbų, moldavų-anglų, anglų-moldavų, rumunų-anglų, anglų-rumunų, arabų-anglų, anglų-arabų, armėnų-anglų, anglų-armėnų, hebrajų-anglų, anglų-hebrajų, gruzinų-anglų, anglų-gruzinų, kinų-anglų, anglų-kinų, japonų-anglų, anglų-japonų ir kt.

  ANGLŲ KALBOS VERTĖJAI

  Skrivanek anglų kalbos vertėjas rūpinasi, kad darbas būtų atliktas preciziškai tiksliai, punktualiai ir atsižvelgiant į klientų norus. Tiek esami, tiek nauji klientai mums yra paskata tobulėti ir maksimaliai išpildyti visus lūkesčius. Kreipkitės dėl su anglų kalba susijusių paslaugų Jums patogiu būdu – visuomet rasime tinkamą sprendimą.

  APIE ANGLŲ KALBĄ

  1

  ISTORIJA

  Anglų kalba yra vakarų germanų kalba, kuri XX amžiuje tapo „lingua franca“. Šis terminas apibūdina kalbą, vartojamą tarp žmonių, kurių gimtosios kalbos yra skirtingos. Būtent todėl to ši kalba yra labai reikšminga daugelyje sričių, kuriose reikia bendravimo.

  Anglų kalba vartojama Jungtinėje Karalystėje, JAV, Australijoje, Airijos Respublikoje, Naujojoje Zelandijoje, Kanadoje, iš dalies Pietų Afrikos Respublikoje bei Indijoje. Dėl didelės paklausos anglų kalbos vertėjas – vienas iš paklausiausių specialistų. Ši kalba yra antroji dažniausiai vartojama kalba pasaulyje ir viena populiariausių kalbų Europoje. Tai oficiali Europos Sąjungos kalba, dominuojanti Europos Sąjungos institucijose. Ją vartojančių žmonių skaičius pasaulyje siekia 360 milijonų, iš jų apie 70 milijonų yra Europoje. Todėl anglų kalbos kursai, be abejonės, yra naudinga investicija, atverianti neįtikėtinai plačias bendravimo galimybes.
  Svetimų kalbų įtakos rezultatas yra dabartinė anglų kalba, kurios leksikoje galime rasti daug skolintų žodžių. Pavyzdžiui, žodžiai susiję su mėsa (beef – liet. „jautiena”) yra prancūzų kilmės, o gyvūnų pavadinimai (cow – liet. „karvė”) germaniški. Akivaizdu, kad ši kalba patyrė labai didelę kitų kalbų įtaką. Ją paveikė ne tik keltų kalbos, kurias vartojo pirmieji salos gyventojai, bet ir lotynų bei skandinavų kalbos. Viduramžių anglų kalbai įtakos turėjo normanų ir tuometinės prancūzų kalbos.

  Anglų kalba priklauso germanų kalbų grupei, kuri priskiriama indoeuropiečių kalbų šeimai. Skiriama senoji (V–XI a.), vidurinė (XI–XV a.) ir naujoji (nuo XVI a.) anglų kalbos. Senoji anglų kalba (arba anglosaksų kalba) pradėjo formuotis, kai V a. į keltų gyvenamą Britaniją iš Europos atsikėlė germanų gentys (anglai, saksai, jutai). Vidurinės anglų kalbos pradžią galima laikyti etapą, kai Angliją valdė normanų kunigaikštis Vilhelmas Užkariautojas. Naujoji anglų kalba rėmėsi Londono tarme, kuri XVI a. buvo išplitusi Britų salose (išskyrus Škotiją). Šiandien Skrivanek anglų vertėjas, atsižvelgdamas į kitų kalbų įtaką ir senųjų tarmių ypatybes, gali sukurti ir paveikų, patrauklų kūrybinį tekstą.

  Anglų kalba yra analitinė kalba. Tai reiškia, kad joje gausu pagalbinių žodžių, tarp kurių santykiai sakinyje reiškiami atitinkama žodžių tvarka. Yra trys linksniai: vardininkas, kilmininkas ir objektyvinis linksnis. Santykius, kurie lietuvių kalboje nusakomi linksniais, anglų kalboje rodo prielinksniai.Lietuvoje anglų kalba pradėta dėstyti tik XIX amžiaus pradžioje Vilniaus Universitete. 1962 metais VU įkurta Anglų kalbos katedra. Vėliau ši kalba pradėta dėstyti daugelyje aukštųjų ir bendrojo lavinimo mokyklų.

  Anglų kalba yra populiariausia užsienio kalba Lietuvoje. Šios kalbos pradedama mokytis jau mokykloje. Anglų kalba yra laikoma darbo, verslo bei daugelio tarptautinių organizacijų kalba. Tai kalba, paplitusi moksle, apskaitoje, diplomatijoje, prekyboje ir turizme.

  Geri anglų kalbos įgūdžiai praverčia ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir darbe bei kelionėse. Todėl vis daugiau žmonių nusprendžia pagilinti jos žinias.

  ĮDOMYBĖS

  Vis dar svarstote, ar anglų kalbos kursai – vertas dėmesio pasirinkimas? Tokiu atveju šie faktai gali jus dar labiau sudominti:

  Gramatika
  Yra du anglų kalbos gramatikos modeliai. Tradicinė gramatika, kurią vartoja kalbos nešiotojai, labai skiriasi nuo tos, kurią studijuoja ne kalbos vartotojai.

  Tarimas
  Anglų kalbos vertėjas gali greitai, tiksliai versti ne tik raštu, bet ir žodžiu. Tai svarbu, nes šios kalbos akcentai ir slengai skiriasi ne tik priklausomai nuo valstybės, bet ir toje pačioje šalyje, t. y. tarimas viename regione gali skirtis nuo tarimo kitame.

  Ilgiausi žodžiai

  • pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis (plaučių ligos pavadinimas)
  • floccinaucinihilipilification (veiksmas, kuriuo kažkas įvertinamas kaip bevertis)
  • antidisestablishmentarianism (politinis judėjimas Anglijoje už Anglikonų bažnyčios valstybinio statuso išsaugojimą)

  Žodis NEWS
  Žodžio NEWS (liet. „žinios, naujienos“) kilmė nėra susijusi su žodžiu new (naujas). Žodis NEWS yra sudarytas iš pirmųjų visų keturių pasaulio krypčių pavadinimų raidžių: North, East, West ir South, nes informacija renkama iš jų visų.

  Nauji žodžiai
  Kas 98 minutes yra sukuriamas naujas angliškas žodis. Svarbu, kad anglų vertėjas gebėtų lengvai prisitaikyti prie naujai atsirandančių žodžių ir taisyklių, todėl Skrivanek specialistai nuolat tobulinasi. Anglų kalbos kursai internetu suteikia išskirtinę progą atnaujinti savo žinias. Įgyti įgūdžiai naudingi tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

  Dažniausiai vartojama raidė
  Dažniausiai vartojama raidė yra E.

  Pirmoji knyga
  Pirmoji knyga anglų kalba išspausdinta 1471 metais Vestministeryje.

  Pirmasis žodynas
  Pirmasis anglų kalbos žodynas buvo parengtas 1755 metais.

  Oksfordo žodynas
  Oksfordo žodyną sudaro daugiau nei du milijardai žodžių.

  Pripažinimas valstybine kalba
  Daugiau nei 50 šalių anglų kalba yra pripažinta valstybine.

  Sinonimai
  Leksikos tyrinėtojas Paulas Dicksonas pateko į Gineso rekordų knygą, kuomet surinko 2964 žodžio drunk (liet. „girtas“) sinonimus.

  1

  ATSISIŲSKITE MŪSŲ KALBŲ ŽODYNĖLIUS IR TURĖKITE SU SAVIMI BŪTINIAUSIAS FRAZES

  PASIRINKTE KALBĄ SPUSTELĖDAMI VĖLIAVĖLĘ!
  Reikia vertimo?

  Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

  Norite išmokti šią kalbą?

  Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

  Norite ištestuoti šios kalbos mokėjimo lygį su Focus įrankiu?

  KLIENTAI APIE MUS

  Premier Restaurants, UAB

  Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau daugelį metų, turėję mažų, skubių ir labai didelės apimties darbų. Tai komanda, kuri visada atlieka savo darbą labai kokybiškai ir profesionaliai bei visada laikosi suderinto termino. Tai laiko patikrintas ir patikimas partneris, kuriuo drąsiai galima pasikliauti.

  Dėkoju!

  Nova Media, UAB

  Ilgą laiką bendradarbiaudami su „Skrivanek vertimų biuru“ pastebime kasdien visos komandos demonstruojamą profesionalumą, operatyvumą ir pastangas, kurios dedamos siekiant užtikrinti aukštus paslaugų kokybės standartus. Projektų vadovų komunikacija yra sklandi, greita ir efektyvi. Džiaugiamės kartu sėkmingai įgyvendinę skirtingus projektus ir išsprendę ne vieną iššūkį.

  Sirowa Vilnius, UAB

  Ačiū už tokį sklandų bendradarbiavimą. Prezentacijos išverčiamos labai kokybiškai ir gana greitai, niekuomet neteko nusivilti.

  ISS Lietuva, UAB

  Skrivanek – profesionalus, lankstus ir patikimas partneris. Esame ramūs, kad darbai bus atlikti laiku ir be priekaištų.

  Azeta, UAB

  Bendravimas su Skrivanek visuomet greitas ir malonus. Renkamės Skrivanek, nes jie užtikrina, kad vertimai būtų atlikti mums tinkamu metu, atsižvelgia į prašymus ir niekuomet nenuvilia vertimo kokybe.