Anglų kalbos kursai

Norite patobulinti savo anglų kalbos žinias? Tuomet „Skrivanek“ turi Jums ką pasiūlyti. Mūsų organizuojami kursai skirti tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Jie suteikia išskirtinę galimybę įveikti kalbos barjerą ir laisvai bendrauti užsienio kalba. Geri šios kalbos įgūdžiai padeda įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, kuris naudingas įvairiose gyvenimo srityse. Anglų kalba labai praverčia ir profesinėje srityje, kuomet dirbama su tarptautine rinka.

Kursų metu taikome šiuolaikinius metodus ir technologijas, o tai leidžia mokymosi procesą paversti dar efektyvesniu ir įdomesniu. Dėl šios priežasties atsiranda kur kas daugiau motyvacijos, todėl nenuostabu, kad norimi rezultatai pasiekiami žymiai greičiau. Be to, mokymosi planas sudaromas remiantis individualiais tikslais ir pageidavimais.

Anglų kalbos kursai internetu suteikia galimybę mokytis iš bet kurios pasaulio vietos. Aukštos kvalifikacijos dėstytojai nuolat tobulėja, todėl studentams suteikiamos naujausios žinios. Pageidaujant, dėstytojas gali atvykti į įmonės patalpas ar kitą norimą vietą.

Mūsų organizuojami kursai gali būti ne tik bendriniai, bet ir specializuoti, pavyzdžiui, skirti konkrečiai logistikos, teisės, medicinos ar kitos srities atstovams. Įmonėms rekomenduojama išbandyti kursus įvairaus dydžio (mažose, 2–3 asmenų) arba įprastose grupėse.

Nusprendę patobulinti savo anglų kalbos žinias galite džiaugtis šiais privalumais:

• naujos pažintys su bendraminčiais;
• galimybė pasirinkti mokymosi trukmę ir intensyvumą;
• lengvai prieinama mokomoji medžiaga;
• galimybė mokytis iš gimtakalbių dėstytojų ir dar daugiau.

Individualūs anglų kalbos kursai Vilniuje ypač praverčia tiems, kurie ieško paties efektyviausio mokymosi metodo. Mokymų metu visas dėmesys skiriamas asmeniškai Jums. Dėl šios priežasties tobulėjama dar sparčiau.

Faktai apie anglų kalbą

Anglų kalba yra vakarų germanų kalba, kuri XX amžiuje tapo „lingua franca“. Šis terminas apibūdina kalbą, vartojamą tarp žmonių, kurių gimtosios kalbos yra skirtingos. Būtent todėl to ši kalba yra labai reikšminga daugelyje sričių, kuriose reikia bendravimo.

   • Anglų kalba vartojama Jungtinėje Karalystėje, JAV, Australijoje, Airijos Respublikoje, Naujojoje Zelandijoje, Kanadoje, iš dalies Pietų Afrikos Respublikoje bei Indijoje. Dėl didelės paklausos anglų kalbos vertėjas – vienas iš paklausiausių specialistų. Ši kalba yra antroji dažniausiai vartojama kalba pasaulyje ir viena populiariausių kalbų Europoje. Tai oficiali Europos Sąjungos kalba, dominuojanti Europos Sąjungos institucijose. Ją vartojančių žmonių skaičius pasaulyje siekia 360 milijonų, iš jų apie 70 milijonų yra Europoje. Todėl anglų kalbos kursai, be abejonės, yra naudinga investicija, atverianti neįtikėtinai plačias bendravimo galimybes.
   • Svetimų kalbų įtakos rezultatas yra dabartinė anglų kalba, kurios leksikoje galime rasti daug skolintų žodžių. Pavyzdžiui, žodžiai susiję su mėsa (beef – liet. “jautiena”) yra prancūzų kilmės, o gyvūnų pavadinimai (cow – liet. “karvė”) germaniški. Akivaizdu, kad ši kalba patyrė labai didelę kitų kalbų įtaką. Ją paveikė ne tik keltų kalbos, kurias vartojo pirmieji salos gyventojai, bet ir lotynų bei skandinavų kalbos. Viduramžių anglų kalbai įtakos turėjo normanų ir tuometinės prancūzų kalbos.
   • AAnglų kalba priklauso germanų kalbų grupei, kuri priskiriama indoeuropiečių kalbų šeimai. Skiriama senoji (V–XI a.), vidurinė (XI–XV a.) ir naujoji (nuo XVI a.) anglų kalbos. Senoji anglų kalba (arba anglosaksų kalba) pradėjo formuotis, kai V a. į keltų gyvenamą Britaniją iš Europos atsikėlė germanų gentys (anglai, saksai, jutai). Vidurinės anglų kalbos pradžią galima laikyti etapą, kai Angliją valdė normanų kunigaikštis Vilhelmas Užkariautojas. Naujoji anglų kalba rėmėsi Londono tarme, kuri XVI a. buvo išplitusi Britų salose (išskyrus Škotiją). Šiandien „Skrivanek“ anglų vertėjas, atsižvelgdamas į kitų kalbų įtaką ir senųjų tarmių ypatybes, gali sukurti ir paveikų, patrauklų kūrybinį tekstą.
   • Anglų kalba yra analitinė kalba. Tai reiškia, kad joje gausu pagalbinių žodžių, tarp kurių santykiai sakinyje reiškiami atitinkama žodžių tvarka. Yra trys linksniai: vardininkas, kilmininkas ir objektyvinis linksnis. Santykius, kurie lietuvių kalboje nusakomi linksniais, anglų kalboje rodo prielinksniai.Lietuvoje anglų kalba pradėta dėstyti tik XIX amžiaus pradžioje Vilniaus Universitete. 1962 metais VU įkurta Anglų kalbos katedra. Vėliau ši kalba pradėta dėstyti daugelyje aukštųjų ir bendrojo lavinimo mokyklų.
   • Anglų kalba yra populiariausia užsienio kalba Lietuvoje. Šios kalbos pradedama mokytis jau mokykloje. Anglų kalba yra laikoma darbo, verslo bei daugelio tarptautinių organizacijų kalba. Tai kalba, paplitusi moksle, apskaitoje, diplomatijoje, prekyboje ir turizme.

Geri anglų kalbos įgūdžiai praverčia ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir  darbe bei kelionėse. Todėl vis daugiau žmonių nusprendžia pagilinti jos žinias.

Įdomybės

Vis dar svarstote, ar anglų kalbos kursai Vilniuje – vertas dėmesio pasirinkimas? Tokiu atveju šie faktai gali jus dar labiau sudominti:

Gramatika

Yra du anglų kalbos gramatikos modeliai. Tradicinė gramatika, kurią vartoja kalbos nešiotojai, labai skiriasi nuo tos, kurią studijuoja ne kalbos vartotojai.

Tarimas

Anglų kalbos vertėjas gali greitai, tiksliai versti ne tik raštu, bet ir žodžiu. Tai svarbu, nes šios kalbos akcentai ir slengai skiriasi ne tik priklausomai nuo valstybės, bet ir toje pačioje šalyje, t. y. tarimas viename regione gali skirtis nuo tarimo kitame.

Ilgiausi žodžiai

pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis (plaučių ligos pavadinimas)

floccinaucinihilipilification  (veiksmas, kuriuo kažkas įvertinamas kaip bevertis)

antidisestablishmentarianism (politinis judėjimas Anglijoje už Anglikonų bažnyčios valstybinio statuso išsaugojimą)

Žodis NEWS

Žodžio NEWS (liet. „žinios, naujienos“) kilmė nėra susijusi su žodžiu new (naujas). Žodis NEWS yra sudarytas iš pirmųjų visų keturių pasaulio krypčių pavadinimų raidžių: North, East, West ir South, nes informacija renkama iš jų visų.

Nauji žodžiai

Kas 98 minutes yra sukuriamas naujas angliškas žodis. Svarbu, kad anglų vertėjas gebėtų lengvai prisitaikyti prie naujai atsirandančių žodžių ir taisyklių, todėl „Skrivanek“ specialistai nuolat tobulinasi. Anglų kalbos kursai internetu suteikia išskirtinę progą atnaujinti savo žinias. Įgyti įgūdžiai naudingi tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Dažniausiai vartojama raidė

Dažniausiai vartojama raidė yra E.

Pirmoji knyga

Pirmoji knyga anglų kalba išspausdinta 1471 metais Vestministeryje.

Pirmasis žodynas

Pirmasis anglų kalbos žodynas buvo parengtas 1755 metais.

Oksfordo žodynas

Oksfordo žodyną sudaro daugiau nei du milijardai žodžių.

Pripažinimas valstybine kalba

Daugiau nei 50 šalių anglų kalba yra pripažinta valstybine.

Sinonimai

Leksikos tyrinėtojas Paulas Dicksonas pateko į Gineso rekordų knygą, kuomet surinko 2964 žodžio drunk (liet. „girtas“) sinonimus.

Vertimų sritys, kuriose dažniausiai vartojama anglų kalba:

Vertėjo paslaugos ir anglų kalbos kursai Vilniuje gali praversti tokiose srityse, kaip:

   • Transporto priemonių inžinerija,
   • teisė,
   • energetika,
   • finansai,
   • bankininkystė,
   • draudimas,
   • informacinės technologijos,
   • medicina,
   • farmacija,
   • klinikiniai tyrimai,
   • statyba,
   • nekilnojamasis turtas,
   • žemės ūkio technika,
   • miškininkystė,
   • logistika,
   • telekomunikacijos,
   • pramonė,
   • gamyba,
   • turizmas,
   • reklama ir rinkodara,
   • kosmetika ir grožio industrija ir kt.

Geras anglų kalbos išmanymas – tai raktas į bendravimą be apribojimų.

„Skrivanek“ vertybės

„Skrivanek“ anglų kalbos vertėjas rūpinasi, kad darbas būtų atliktas preciziškai tiksliai, punktualiai ir atsižvelgiant į klientų norus. Tiek esami, tiek nauji klientai mums yra paskata tobulėti ir maksimaliai išpildyti visus lūkesčius. Kreipkitės dėl su anglų kalba susijusių paslaugų Jums patogiu būdu – visuomet rasime tinkamą sprendimą.

Kalbinės paslaugos, kuriose naudojami vertimai iš/į anglų kalbą:

specializuoti ir bendrojo pobūdžio vertimai, skubūs vertimai, vertimai raštu, dokumentų vertimai ir tvirtinimas, interneto svetainių, vaizdo ir garso medžiagos, programinės įrangos vertimas ir lokalizacija, vertimas su redagavimu arba korektūra, leidybai skirtos versijos peržiūra, tekstų pritaikymas ir kūrybinių tekstų rengimas, maketavimo paslaugos, vertimai žodžiu, kalbų kursai ir kt.

Norite ištestuoti šios kalbos mokėjimo lygį su Focus įrankiu?

 

Susisiekite su mumis

Reikia vertimo? Ieškote kalbos sprendimo ar reikia konsultacijos?

 

Mes paruošime Jums pasiūlymą ir suteiksime patarimų.

 

Susisiekite su mumis

Norite išmokti šią kalbą? Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

 

Susisiekite su mumis

Kalbų kombinacijos:

lietuvių-anglų, anglų-lietuvių, latvių-anglų, anglų-latvių, estų-anglų, anglų-estų, rusų-anglų, anglų-rusų, vokiečių-anglų, anglų-vokiečių, prancūzų-anglų, anglų-prancūzų, čekų-anglų, anglų-čekų, ukrainiečių-anglų, anglų-ukrainiečių, lenkų-anglų, anglų-lenkų, baltarusių-anglų, anglų-baltarusių, ispanų-anglų, anglų-ispanų, italų-anglų, anglų-italų, norvegų-anglų, anglų-norvegų, švedų-anglų, anglų-švedų, suomių-anglų, anglų-suomių, danų-anglų, anglų-danų, graikų-anglų, anglų-graikų, olandų-anglų, anglų-olandų, portugalų-anglų, anglų-portugalų, bulgarų-anglų, anglų-bulgarų, vengrų-anglų, anglų-vengrų, slovakų-anglų, anglų-slovakų, slovėnų-anglų, anglų-slovėnų, kroatų-anglų, anglų-kroatų, serbų-anglų, anglų-serbų, moldavų-anglų, anglų-moldavų, rumunų-anglų, anglų-rumunų, arabų-anglų, anglų-arabų, armėnų-anglų, anglų-armėnų, hebrajų-anglų, anglų-hebrajų, gruzinų-anglų, anglų-gruzinų, kinų-anglų, anglų-kinų, japonų-anglų, anglų-japonų ir kt.

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

3122