Grožio industrija

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  Grožio pramonės pagrindą sudaro žodžiai. Itin kūrybiškos prekės ženklo kūrimo kampanijos, specialiai produktui atrinkti neologizmai ir pasaulinis prekės ženklo žinomumas reikalauja perkurti aprašymus, o ne išversti juos pažodžiui. Su mumis dirba įvairiausi specialistai, kurie yra pasirengę pristatyti Jūsų prekės ženklą daugiau kaip 100 kalbų. Jūsų produktų savybės ir tonas yra specifiniai, kaip poezijos kalba. Kiekvienam Jūsų produkto gyvavimo laikotarpiui atrenkame puikiai terminologiją išmanančius vertėjus.

  Susisiekite su mumis. Mielai išklausysime Jūsų poreikius ir atsižvelgdami į juos parengsime atitinkamus sprendimus.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  KODĖL „SKRIVANEK“ VERTA PATIKĖTI KOSMETIKOS TEKSTŲ VERTIMUS?

  Tikslus grožio srities vertimas yra būtina produkto globalizavimo dalis. Tikslus kosmetikos produktų aprašymų vertimas būtinas, siekiant užtikrinti tikslią informaciją etiketėje, nes kosmetikos produktuose yra įvairių sudedamųjų dalių, kurie gali netikti kai kurių klientų odai. Tiksliai išvertus jūsų grožio produktų aprašymus, bus išvengta rizikos, kad klientas panaudos netinkamą produktą, kas gali turėti baisių pasekmių.

  Turėdami visų pasaulio kalbų gimtakalbių specialistų, garantuojame, kad jūsų grožio produktų aprašymų vertimai bus tikslūs, o individualūs reikalavimai patenkinti. Mūsų vertėjai yra ir patyrę lokalizavimo specialistai, todėl jūsų kosmetikos produktų aprašymų vertimai bus pritaikyti įvairiausiems regionams ir šalims. Specializuojamės kosmetikos, dekoratyvinės kosmetikos bei grožio srities tekstų vertimo srityje ir turime daug patirties, todėl galime užtikrinti ne tik kruopščiai peržiūrėtus vertimus, bet ir tikslumą – su mūsų pagalba jūsų grožio ir kosmetikos verslas bus įvertintas užsienio šalyse. Be to, mūsų patyrę kalbininkai užtikrins teisingą pirmąjį įspūdį apie jūsų prekės ženklą bet kurioje rinkoje, o tai įmanoma tik pasitelkus profesionalius kosmetikos tekstų vertėjus.

  Mes, Skrivanek komandos nariai, glaudžiai dirbame su savo klientais, kad užtikrintume specifikacijų įvykdymą, be to, laikomės visų nurodytų terminų. Dirbdami su jumis ir jūsų verslu, mūsų grožio ir kosmetikos sričių vertimo ekspertai supranta, kad kiekvienoje šalyje svarbu pasiekti tikslinę auditoriją, ir pristato jūsų produktą profesionaliai, nepriklausomai nuo to, kurioje pasaulio dalyje pardavinėjate ar plečiatės. Tad galėsite būti tikri, kad jūsų grožio ar kosmetikos tekstų vertimai bus nuoseklūs visose šalyse, kurias pasirinksite, ir teigiamai veiks klientus iš viso pasaulio.

  Kaip įtaigūs grožio tekstų vertimai padidins jūsų pardavimus:

  Tikslūs grožio ir kosmetikos tekstų vertimai būtini ne tik klientų sveikatai bei saugumui užtikrinti: akivaizdu, kad jie prisideda prie produktų apyvartos didinimo ir prekės ženklo rinkodaros. Jei jūsų grožio ir kosmetikos produktų rinkodaros kampanijos turinyje yra frazių, kurios dėl prasto vertimo kitoje šalyje būtų suprantamos netinkamai, mūsų kalbininkai pasitelks žinias ir užtikrins, kad žinutė būtų perteikta nepriekaištingai ir pagal atitinkamos rinkos kultūrinius ir kalbinius aspektus.

  Skrivanek vertimo ekspertai yra patyrę ir atsidavę, tad rengia aukščiausios kokybės kosmetikos ir grožio tekstų vertimus – su mumis jūsų produktai ir verslas bus atpažįstami visame pasaulyje. Mūsų vertėjai kalba įvairiomis kalbomis ir specializuojasi kosmetikos tekstų vertimo srityje, todėl visada rasite specialistą, kuris nepriekaištingai parengs jūsų grožio ir kosmetikos tekstų vertimus.

  Skrivanek komanda dirbo su įvairiais grožio ir kosmetikos verslais visame pasaulyje, didelėmis ir mažomis įmonėmis, todėl mūsų specialistais galite pasikliauti – jie puikiai pristatys jūsų prekės ženklą bet kurioje pasaulio šalyje. Tad kodėl jau šiandien nepradėjus ieškoti naujų pirkėjų, kuriuos neabejotinai pritrauks aukštos kokybės kosmetikos ir grožio tekstų vertimai?

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!