Prekybos srities tekstų vertimai ir kiti kalbiniai sprendimai

2224

Kokybiškos Jūsų prekės nusipelno taikliausiai parinktų žodžių.

Prekybininkai puikiai žino, kaip svarbu parinkti tinkamus žodžius – susikalbėti su klientais jų kalba. Mūsų komandą sudaro daugiau kaip 50 kalbų specialistai, tad esame pasirengę padėti Jums įsitvirtinti ar plėstis bet kurios Europos šalies rinkoje – ir dar toliau.

 

Su klientais kalbėkite jų kalba

„Skrivanek“ vertimo paslaugos yra itin kokybiškos, nes mūsų vertėjai išmano ne tik užsienio kalbas, bet ir tų šalių kultūrą. Šios žinios nepaprastai vertingos dirbant su prekybos srities tekstais, kurių tiesiog negalima versti pažodžiui. Rinkodaros ir prekybos srities vertėjų komanda nuolat dirba su tarptautinių įmonių tekstais: rinkodaros ir reklamos medžiaga, prekių katalogais, gaminių aprašais, internetinių parduotuvių turiniu.

Prekybos įmonėms dažnai teikiame ne tik vertimo, bet ir stilistinio redagavimo paslaugas – tekstams suteikiame sklandumo ir lengvumo, papildome pagal klientų pageidavimus. Šioms įmonėms  dažnai reikia to paties teksto vertimo į kelias skirtingas kalbas. Visas Europos kalbas išmananti vertėjų komanda Jūsų paslaugoms – pakaks vieno užsakymo, kad atliktos vertimo paslaugos Jus pasiektų laiku ir būtų pateiktos pageidaujamu formatu.

 

Klientų gausa kalba už mus

Dirbame su įvairių sričių ir masto prekybos įmonėmis – nuo tarptautinių prekybos centrų iki nišines prekes siūlančių elektroninių parduotuvių. Paslaugas išbandę klientai, pateikdami naują užsakymą, dažniausiai pageidauja, kad rinkodarai skirtus jų tekstus verstų tas pats specialistas – tai užtikrina stiliaus ir terminų nuoseklumą. Klientai, kuriems nuolat verčiame rinkodaros tekstus, kartais pateikia ir nestandartinių dokumentų – ataskaitų, teisinių sutarčių. Su jomis dirba nebe rinkodaros, o teisės arba ekonomikos srities vertėjai.

Puikiai žinome, kad prekybos įmonės mus renkasi ne vien dėl vertimų kokybės. Prekybininkams ypač svarbus vertimo paslaugos spartumas ir vertimų pateikimas sutartu laiku. Mūsų klientai gali būti ramūs – tekstai bus pateikti laiku ir nesujauks darbo planų.

 

Prekybos įmonėms kasdien verčiame:

 – rinkodaros ir reklamos medžiagą (lankstukus, katalogus, el. svetaines, naujienlaiškius ir žinutes klientams).

 –   prekių aprašymus.

 –   tiekimo, pardavimo, pirkimo sutartis.

 –   vidinės komunikacijos dokumentus.

 –   techninę dokumentaciją, įskaitant naudojimo vadovus, techninės priežiūros dokumentus, katalogus.

Tačiau vertimas – tik dalis „Skrivanek“ teikiamų paslaugų. Prekybos įmonėms padedame pasiekti geresnių rezultatų ir įsitvirtinti užsienio rinkose teikdami šias paslaugas:

 –   dvikalbis ir stilistinis redagavimas.

 –   rinkodaros medžiagos maketavimas.

 –   tekstų pritaikymas tikslinei auditorijai ir rinkai.

 –   kalbų kursai darbuotojams.

 –   vertimas žodžiu susitikimuose su klientais ir partneriais.

–   kitos, jūsų poreikius atitinkančios paslaugos.

Domina mūsų vertimo paslaugos bei kiti kalbiniai sprendimai? Nedvejokite ir susisiekite su mumis, o mes ne tik pakonsultuosime, bet ir parengsime geriausią išeitį.