Prekyba

KOKYBIŠKOS JŪSŲ PREKĖS NUSIPELNO TAIKLIAUSIAI PARINKTŲ ŽODŽIŲ

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  • Pagrindinę visų prekybos srities vertimų apimtį sudaro įvairios sutartys. Versdami komercinius tekstus didelį dėmesį skiriame terminijos nuoseklumui, preciziškumui, taip pat atsižvelgiame į atitinkamos rinkos ir šalies sutartims taikomus teisės reikalavimus. Mūsų vertėjai turi daugiau kaip 20 metų patirtį verčiant įvairius teisinius dokumentus, įskaitant ir komercines sutartis. Verčiame tekstus visomis Europos kalbomis.
  • Garantuojame besąlygišką mums suteikiamų jautrių duomenų konfidencialumą, taip pat patikimumą atstovaujant Jūsų interesams bet kuriuo bendradarbiavimo etapu – tai patvirtina mūsų turimi sertifikatai ISO 27001 ir ISO 9001.
  • Reikia vertimo žodžiu? Tokia būtinybė dažniausiai atsiranda vykstant deryboms, kurios yra būdingos šiai verslo sričiai.

  Siūlome savo pagalbą – sinchroninį arba nuoseklųjį vertimą žodžiu įvairiuose oficialiuose ir neoficialiuose verslo susitikimuose ar derybose su partneriais. Taip galėsite netrukdomi skirti savo dėmesį užduotims ir nesijaudinti dėl vertimo kokybės.

  • Siekdami užtikrinti Jums patogią komunikaciją, siūlome gestų kalbos vertėjų dalyvavimą įvairiuose susitikimuose.
  • Skrivanek kalbų mokykla padės surengti įvairių lygių specializuotus užsienio kalbos kursus. Galimi individualiai pritaikyti mokymai, pvz., apimantys tik atitinkamą terminiją ar tam tikrų įgūdžių lavinimą (pvz., tik kalbėjimą).
   Taip pat organizuojame personalo mokymus prieš išvykstant dirbti į užsienį.

  Susisiekite su mumis. Mielai išklausysime Jūsų poreikius ir atsižvelgdami į juos parengsime atitinkamus sprendimus.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  SU KLIENTAIS KALBĖKITE JŲ KALBA

  Prekybos sritis yra nepaprastai reikli. Iš prekybininko pareigas užimančio asmens tikimasi komunikabilumo, gebėjimo užmegzti ryšį su klientu ir puikaus pardavimo technikos išmanymo. Ypač svarbu atitinkamai parinkti žodžius – dažnai būtent nuo jų priklauso bendradarbiavimo ir sandėrio sėkmė. Skrivanek puikiai supranta, koks svarbus Jūsų veiklai yra profesionalus vertimas, kuris gali padaryti įtaka būsimam įmonės pelnui.

  Užsienio šalių kultūros išmanymas nepaprastai vertingas dirbant su prekybos srities tekstais, kurių tiesiog negalima versti pažodžiui. Rinkodaros ir prekybos srities vertėjų komanda nuolat dirba su tarptautinių įmonių tekstais: rinkodaros ir reklamos medžiaga, prekių katalogais, gaminių aprašais, internetinių parduotuvių turiniu.

  Prekybos įmonėms dažnai teikiame ne tik vertimo, bet ir stilistinio redagavimo paslaugas – tekstams suteikiame sklandumo ir lengvumo, papildome pagal klientų pageidavimus. Šioms įmonėms dažnai reikia to paties teksto vertimo į kelias skirtingas kalbas. Visas Europos kalbas išmananti vertėjų komanda Jūsų paslaugoms – pakaks vieno užsakymo, kad atliktos vertimo paslaugos Jus pasiektų laiku ir būtų pateiktos pageidaujamu formatu.

  KLIENTŲ GAUSA KALBA UŽ MUS

  Dirbame su įvairių sričių ir masto prekybos įmonėmis – nuo tarptautinių prekybos centrų iki nišines prekes siūlančių elektroninių parduotuvių. Paslaugas išbandę klientai, pateikdami naują užsakymą, dažniausiai pageidauja, kad rinkodarai skirtus jų tekstus verstų tas pats specialistas – tai užtikrina stiliaus ir terminų nuoseklumą. Klientai, kuriems nuolat verčiame rinkodaros tekstus, kartais pateikia ir nestandartinių dokumentų – ataskaitų, teisinių sutarčių. Su jomis dirba nebe rinkodaros, o teisės arba ekonomikos srities vertėjai.

  Puikiai žinome, kad prekybos įmonės mus renkasi ne vien dėl vertimų kokybės. Prekybininkams ypač svarbus vertimo paslaugos spartumas ir vertimų pateikimas sutartu laiku. Mūsų klientai gali būti ramūs – tekstai bus pateikti laiku ir nesujauks darbo planų.

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!