Nekilnojamas turtas

NERIZIKUOKITE – RINKITĖS PATIKIMĄ NEKILNOJAMOJO TURTO SRITIES TEKSTŲ VERTIMO PARTNERĮ

SUSISIEKITE SU MUMIS!  Nekilnojamojo turto ir būsto vertimo pavyzdžiai:

  • Nekilnojamo turto sąrašų, nekilnojamo turto interneto svetainių ir nekilnojamo turto skelbimų svetainių vertimas.
  • Nuomos sutarčių, nuomojamo turto dokumentų ir naudojimosi nekilnojamuoju turtu sutarčių vertimai.
  • Statybos leidimų, teritorijų planavimo dokumentų, nekilnojamojo turto brokerių licencijų, sertifikatų vertimai.
  • Būsto paskolos dokumentų vertimas, techninis nekilnojamojo turto dokumentų vertimas finansinio įforminimo tikslais, techninis nekilnojamojo turto saugos ir standartų dokumentų vertimas.
  • Gyvenamųjų bendrijų dokumentų, paramos būstui, ir kiti valstybinio aprūpinimo būstų srities dokumentų vertimai.
  • Komercinių objektų ir komercinės paskirties nekilnojamo turto dokumentų vertimas.

  Esame atviri kompleksinių, modernių ar nestandartinių paslaugų užsakymui. Mėgstame iššūkius ir mielai imamės sudėtingų ir įdomių projektų.

  Kviečiame su mumis susisiekti. Žinodami Jūsų poreikius, parengsime geriausią sprendimą.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  Esate NT bendrovė, NT vystytojas, statybų valdymo įmonė ar NT brokeris ir ieškote, kas galėtų išversti pardavimų medžiagą, pirkimo-pardavimo sutartis, nekilnojamojo turto vystymo planus, paraiškas dėl hipotekos ir NT sąrašus ir skelbimus, kai teikiate paslaugas tarptautiniams klientams?

  Patikėkite tokio tipo vertimus mums – Skrivanek vertimų biurui! Kokybiškai ir greitai suteiksime profesionalias NT vertimo paslaugas į daugiau kaip 100 kalbų! Turime didelę profesionalių vertėjų komandą, kuri išmano NT sritį – jie ne tik tiksliai išverčia tekstą, bet ir lokalizuoja atsižvelgdami į kultūrinius skirtumus, o tai lemia tarptautinės nekilnojamojo turto rinkodaros sėkmę. Tiesiog atsiųskite mums dokumentus ir nurodykite kalbų kombinaciją ir mes jais tinkamai pasirūpinsime.

  SUTAUPYKITE LAIKO IR PINIGŲ

  Nuoseklūs ir kokybiški NT vertimai reikalauja patirties, srities išmanymo, geriausios lokalizavimo praktikos, tačiau vis dažniau pasikliaujama moderniosiomis technologijomis. Skrivanek vertimų biuras taip pat siūlo neuroninį mašininį vertimą, kuris yra idealus pasirinkimas atvejais, kai užsakymas nereikalauja teksto sklandumo ir sklandaus stiliaus išlaikymo. Mašininis vertimas yra naudingiausias tuomet, kai reikia greitai išversti didelius projektus, kuriuose yra pasikartojančių elementų. Kiekvienam klientui sukuriame vertimo atmintį tiesiogiai vertimo proceso metu. Užrašę dvikalbę teksto versiją ir gavę iš kliento grįžtamąją informaciją, mes galime ją atitinkamai taisyti ir taip paruoštą bazę nuosekliai naudoti, versdami kiekvieną naują šio kliento užsakymą. Tokiu būdu garantuojame sąvokų bei turinių vientisumą.

  Drąsiai kreipkitės – esame patyrę NT tekstų vertėjai ir pasiruošę jums padėti.

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!