Mūsų mokymo metodas

Per daugiau kaip 20 metų Skrivanek grupė sukaupė milžinišką kalbų mokymo patirtį. Remdamiesi ja, sukūrėme unikalų mokymo metodą Effecto®. Kursuose daugiausiai dėmesio skiriame tam, kas svarbiausia: Jūsų gebėjimui palaikyti pokalbį ir sklandžiai dėstyti savo mintis.

Šnekamosios kalbos pratybos

Kiekvienos pamokos pradžioje kalbamės kasdienėmis temomis, parinktomis pagal Jūsų kalbos lygį. Pajusite, kad su kiekviena pamoka bendrauti vis lengviau.

Mokėjimo lygio nustatymas

Prieš kursus nustatę Jūsų kalbos lygį, testus pateiksime ir kursų metu. Jų rezultatai parodys, kaip Jums sekasi siekti savo tikslų.

Aktyvi paskaitos pradžia

 
Paskaita prasideda nuo pokalbių kasdienėmis temomis. Su kiekviena paskaita vartoti kalbą tampa vis lengviau.

Įkvėpimas siekti geresnių rezultatų

 
Prieš pradedant kursus patikrinsime Jūsų žinių lygį. Vėliau stebėsime pažangą kursų metu, o tada lauks baigiamasis testas. Rezultatų vertinimas – puiki motyvacija tobulėti toliau.

Jūsų nuožiūra parenkamas kursų turinys

Galėsite patys rinktis pokalbio temas. Dėstytojas atsižvelgs į Jūsų lūkesčius ir parinks tinkamiausias užduotis.

Praktiška ir smagu

 
Didžioji pamokos dalis skiriama kalbėjimui – studentai spontaniškai reaguoja į pateiktas situacijas, tad netrukus pradeda mąstyti naująja kalba. Užduotys ypač praktiškos ir smagios.

Užtikrinti rezultatai

 
Didžiausias dėmesys tenka bendravimui ir praktinių kalbos įgūdžių (kalbėjimo ir rašymo) ugdymui. Rezultatai matyti ne tik atlikus baigiamąjį testą, bet ir realiame gyvenime.

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

UAB „SYNLAB Lietuva“ įgyvendina darbuotojų mokymų projektą ir yra patenkinta pasirinkusi Skrivanek/Kalbų mokyklą kaip ilgalaikį ir patikimą partnerį. Galime pasikliauti aukštu anglų kalbos dėstymo lygiu ir konsultacijomis. Dėstytojai profesionalūs ir lankstūs, geba išpildyti visų anglų kalbos lygių mokymo poreikius.
Dėkojame visai Kalbų mokyklos komandai, o ypač Aušrai bei Solveigai.

UAB „SYNLAB Lietuva“

Labai džiaugiamės galimybe mokytis ir tobulinti švedų kalbos žinias kartu su Skrivanek komanda. Profesionalūs mokytojai puikiai perteikia mokymosi medžiagą, sudomina klausytoją ir motyvuoja siekti aukštų rezultatų.

NASDAQ

UAB „Baltic Amadeus“, bendradarbiaudama su Skrivanek vertimų biuru, savo darbuotojams organizavo anglų kalbos įgūdžių tobulinimo kursus. Tai pasitikėjimo verti partneriai, kurie išsiskiria visapusišku savo darbuotojų, dėstytojų ir teikiamų paslaugų profesionalumu, organizuotumu, draugiškumu bei lanksčiu požiūriu. Drąsiai rekomenduojame Skrivanek kalbų mokyklą kaip geriausią užsienio kalbų mokytoją.

UAB „Baltic Amadeus“

Mes tikrai esame patenkinti kursais ir jų kokybe.

BĮ „Gealan Baltic“

Norite patobulinti savo užsienio kalbos žinias?
 

Mes rekomenduosime tinkamiausius kursus.

 

Siųsti užklausą

3125