EFFECTO mokymo metodas

Mes puikiai žinome, kad jums svarbiausia – sklandžiai kalbėti. Todėl sukūrėme bendravimu grįstą mokymo metodą Effecto®. Jis padės greitai ir be vargo kaupti praktinius bendravimo įgūdžius – nepamirštant ir taisyklingos gramatikos.

Mūsų mokymo
metodas

Per daugiau kaip 20 metų Skrivanek grupė sukaupė milžinišką kalbų mokymo patirtį. Remdamiesi ja, sukūrėme unikalų mokymo metodą Effecto®. Kursuose daugiausiai dėmesio skiriame tam, kas svarbiausia: Jūsų gebėjimui palaikyti pokalbį ir sklandžiai dėstyti savo mintis.

Šnekamosios kalbos pratybos

Kiekvienos pamokos pradžioje kalbamės kasdienėmis temomis, parinktomis pagal Jūsų kalbos lygį. Pajusite, kad su kiekviena pamoka bendrauti vis lengviau.

Mokėjimo lygio nustatymas

Prieš kursus nustatę Jūsų kalbos lygį, testus pateiksime ir kursų metu. Jų rezultatai parodys, kaip Jums sekasi siekti savo tikslų.

Aktyvi paskaitos pradžia

Paskaita prasideda nuo pokalbių kasdienėmis temomis. Su kiekviena paskaita vartoti kalbą tampa vis lengviau.

Įkvėpimas siekti geresnių rezultatų

Prieš pradedant kursus patikrinsime Jūsų žinių lygį. Vėliau stebėsime pažangą kursų metu, o tada lauks baigiamasis testas. Rezultatų vertinimas – puiki motyvacija tobulėti toliau.

Jūsų nuožiūra parenkamas kursų turinys

Galėsite patys rinktis pokalbio temas. Dėstytojas atsižvelgs į Jūsų lūkesčius ir parinks tinkamiausias užduotis.

Praktiška ir smagu

Didžioji pamokos dalis skiriama kalbėjimui – studentai spontaniškai reaguoja į pateiktas situacijas, tad netrukus pradeda mąstyti naująja kalba. Užduotys ypač praktiškos ir smagios.

Užtikrinti rezultatai

Didžiausias dėmesys tenka bendravimui ir praktinių kalbos įgūdžių (kalbėjimo ir rašymo) ugdymui. Rezultatai matyti ne tik atlikus baigiamąjį testą, bet ir realiame gyvenime.

Nerandate tinkamų kursų?

Mes pasiūlysime sprendimą, atitinkantį konkrečius Jūsų poreikius.

SUSISIEKITE!