Mašinų ir prietaisų pramonė

TURĖDAMI UNIKALIĄ GALIMYBĘ DERINTI INŽINIERINES IR LINGVISTINES ŽINIAS, TECHNINIUS VERTIMUS ELEKTRINIŲ MAŠINŲ SRIČIAI MES ATLIEKAME TIKSLIAI IR AIŠKIAI, INFORMACIJĄ PERTEIKIAME SĄŽININGAI.

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  • Profesionalūs vertimai padės Jūsų įmonei įsitvirtinti tarptautinėje rinkoje, nes atveria kelią į skirtingas prekybos šalis. Tai yra svarbu verčiant ne tik techninius dokumentus, saugos ir priežiūros instrukcijas ar kitus su elektrinių mašinų sritimi susijusius dokumentus, bet ir įvairius spaudos bei rinkodaros tekstus. Skrivanek verčia visą medžiagą, kuri yra svarbi plečiantis į užsienio rinkas ar užimant jose lyderės vaidmenį. Pirmiausia siūlome įvairios prekybinės medžiagos, brošiūrų ar prezentacijų vertimą, lokalizaciją ir maketavimą. Be to, turime ilgametę patirtį verčiant interneto svetaines ir mokslo darbus bei patentus.
  • Jei dalyvaujate susitikimuose ar konferencijose, atliksime vertimą žodžiu – sinchroninį arba nuoseklųjį. Taip galėsite netrukdomi dirbti savo darbą ir nesijaudinti dėl kalbos barjero.
  • Skrivanek kalbų mokykla surengs specializuotus kalbos kursus Jūsų komandos nariams. Galimi individualiai pritaikyti mokymai, pvz., apimantys tik atitinkamą terminiją ar tam tikrų įgūdžių lavinimą (pvz., tik kalbėjimą).

  Susisiekite su mumis. Žinodami Jūsų poreikius, pateiksime geriausią sprendimą.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  Elektrinių mašinų pramonės sritis šiandien yra verta daugybės milijardų dolerių. Šis sektorius vystosi nuolat ir dinamiškai. Atsiranda vis naujų, inovatyvių technologijų, o klientų skaičius visame pasaulyje nepertraukiamai auga. Norėdamos patirti sėkmę šioje nepaprastai konkurencingoje rinkoje, tarptautinės įmonės turi pasirūpinti tinkama komunikacija su užsienio partneriais ir klientais – reikia aukštos kokybės vertimų. Atsižvelgdamas į šį tikslą, Skrivanek teikia elektrinių mašinų srities įmonėms specializuotas techninių vertimų paslaugas.

  Žinome, kad elektrinių mašinų srityje vartojama labai specifinė terminija ir srities žargonas, tad vien mokėti užsienio kalbą nepakanka, norint užtikrinti aukštą vertimo kokybę. Šioje srityje vartojamas žodynas gali būti per daug sudėtingas suprasti žmonėms, kurie neturi inžinierinio išsilavinimo, neatsižvelgiant į tai, ar kalba yra jų gimtoji, ar ne. Skrivanek komandą sudaro patyrę lingvistai, išmanantys elektrinių mašinų pramonės dalyką, todėl mes galime Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės vertimo paslaugas.

  Skrivanek tiksliai verčia techninę medžiagą tiek raštu, tiek žodžiu, taip pat siūlo kitus kalbinius sprendimus su elektrinių mašinų pramone susijusioms įmonėms. Mūsų vertimus renkasi skirtingo dydžio bendrovės, pradedant nuo mažų įmonių ir baigiant didelėmis, strateginės ekonominės reikšmės korporacijomis.
  Elektrinių mašinų srities verslui tenka laikytis sudėtingų techninės specifikacijos reikalavimų ir reglamentavimo, galiojančio tiek visame pasaulyje, tiek atskirose šalyse. Būtent srities specifika nulemia sklandžios komunikacijos svarbą šalyje ir užsienyje.

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!