Gimtakalbio specialisto atliekamas redagavimas

 

Vertimą ar kitą tekstą patikrina specialistas, kuriam atitinkama kalba yra gimtoji. Pagrindinis jo tikslas – užtikrinti teksto sklandumą ir natūralų skambesį. Redaktorius patikrina teksto gramatiką ir skyrybą, atsižvelgdamas į temą ir tikslinę auditoriją pakoreguoja stilių. Peržiūrimi ir terminai – jie turi atitikti vertimo kalbos reikalavimus, sykiu nenutolstant nuo originalo prasmės. Redaktorius paprastai teksto neadaptuoja taikydamas prie vietos kultūrinių realijų, tačiau ši paslauga gali būti teikiama klientui pageidaujant.

 

Vertimo palyginimas su originalu

 

Vertimą su originalu lygina kitas vertėjas. Tokią patikrą atliekančius specialistus parenkame pagal jų kompetencijos sritį. Kokia nauda iš palyginimo? Jis leidžia pagerinti vertimo prasmės atitiktį originalui, jo nuoseklumą ir terminologiją.

 

Sumaketuoto teksto peržiūra

 

Ji atliekama sumaketavus vertimą, kurį ruošiamasi spausdinti. Peržiūrint patikrinama teksto ir iliustracijų tvarka, patobulinamas formatavimas, įsitikinama, kad nėra praleidimų. Paslaugos tikslas – užtikrinti, kad maketuojant neatsirado jokių klaidų. Peržiūra atliekama pažymint tekstą ir surašant komentarus. Peržiūrint netaisoma gramatika ar stilius, vertimo turinys nelyginamas su originalo turiniu, todėl ši paslauga neatstoja redagavimo.

Daugiau kaip 26 metai patirties pasaulyje ir 16 metų Lietuvoje

 
Mes žinosime, kuriam specialistui patikėti Jūsų tekstą.

50+

 
kalbų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Neleiskite kalbos klaidoms gadinti Jūsų įvaizdžio. Mūsų redaktoriai pasirūpins, kad tekstai glostytų ausį, o gramatikos policija neturėtų prie ko prikibti.
 

Siųsti užklausą

3122