Vertimo paslaugos neleis verslui likti užmarštyje

Nepriekaištingi vertimai padeda verslui augti | Skrivanek

Pasauliui tobulėjant ir nykstant kliūtims keliauti ar dirbti kitur, įvairių kalbų vartojimas tampa neišvengiamas. Tačiau mokėti visas reikiamas kalbas ir tuo pat metu plėtoti verslą tikrai nelengva. Vertimų biuras gali tapti puikiu verslo partneriu, padėsiančiu įveikti kalbinius iššūkius. „Skrivanek“ specialistai dalinasi, kodėl užsienio kalbos tokios svarbios verslui ir kaip pasirinkti tinkamą vertimų biurą, padėsiantį verslui augti tarptautiniu lygmeniu.

Kalbų svarba verslo pasaulyje

Užsienio kalbų mokėjimas, gebėjimas sklandžiai komunikuoti yra būtina greitos ir efektyvios verslo plėtros sąlyga. Vis daugiau verslų, net ir veikiančių tik Lietuvoje, dirba pritaikydami užsienio kalbas. Todėl jų svarba – nenuginčijama.

Norint bendrauti su savo tiksline auditorija efektyviai, privaloma bendrauti jos kalba. Taip, tai iš tiesų nėra lengva. Būtent todėl svarbu tinkamai pasirinkti partnerį, kuris padės komunikuoti kryptingai ir teisingai jums reikiama kalba.

Kuris vertimų biuras tiks geriausiai?

Kriterijų, pagal kuriuos rinksitės, kuris vertimų biuras labiausiai atitiks jūsų poreikius, gali būti daug. Pateiksime keletą pavyzdžių, kurie pagelbės tiek renkantis, tiek galvojant apie papildomus pasirinkimo kriterijus.

  • Verslo sritis. Pasidomėkite, ar potencialus biuras dirba su jūsų srities tekstais. Tam, kad vertimas būtų kokybiškas, vien lingvistikos žinių nepakanka.

 

  • Rinka, kurioje norite dirbti ar plėstis. „Skrivanek“ gali pasiūlyti daugiau nei 50 kalbų kombinacijų. Tikime, kad galėsime išspręsti visus kalbinius klausimus. Svarbu ir tai, kad vertimai papildomai tikrinami gimtakalbių redaktorių bei adaptuojami atsižvelgiant į konkrečią užsienio rinką.

 

  • Kokie vertimai atliekami? Šis aspektas svarbus, jei ieškote ne tik dokumentų vertimų, bet ir vertimų žodžiu (sinchroninių ar nuosekliųjų) įvairiems susitikimams, renginiams, verslo kelionėms, deryboms. Dėmesį vertėtų atkreipti ir į lokalizacijos galimybę.

 

  • Ar vykdomas kalbų mokymas įmonėms? Svarbu kelti darbuotojų kompetencijas ir ugdyti jų kalbinius įgūdžius. Galimybė suorganizuoti reikiamos kalbos ar kalbų mokymus darbuotojams naudinga norint žengti koja kojon su verslo pasauliu. Mūsų komanda gali pasirūpinti tiesioginiais mokymais arba kursais nuotoliniu būdu. Beje, galime padėti įvertinti jau turimas kandidatų ar darbuotojų žinias – tam sukurta FOCUS sistema.

 

Apsvarsčius šiuos kriterijus bus lengviau pasirinkti, kuris vertimų biuras pravers labiausiai. Tuomet tereikės apgalvoti individualius poreikius, biudžetą ir įsitikinti paslaugų patogumu.

„Skrivanek“ vertimų biuro specialistai visuomet pasiruošę padėti jūsų verslui augti. Teikiame platų spektrą kalbinių paslaugų (vertimo ir kalbų mokymo), tad kviečiame pasidomėti ir išsirinkti savo verslui tinkamiausią variantą.