Prireikė greitai išversti asmeninius laiškus ar kitokio pobūdžio tekstus? Mes nuolat verčiame rinkodaros medžiagą, interneto svetaines, diplomus ir įvairius pažymėjimus. Svarbiausia, kad kokybiškai atliktą vertimą gausite tiksliai sutartu laiku, o už spartą nebus taikoma jokio antkainio.
 

 Šios paslaugos esmė

Skubus vertimas yra toks, kurio reikia itin greitai (įprastai mažiau nei per 24 val., arba jo darbinė apimtis viršija 2500 žodžių per dieną). Per maksimaliai trumpą laiką, kuris priklauso nuo Jūsų poreikių, pristatomas nepriekaištingai išverstas tekstas. Tai reikalauja ypač gerų profesinių žinių ir įgūdžių.

 
Geriausio rezultato užtikrinimas

Nepaisant to, kad paslauga atliekama greitai, išlaikoma itin aukšta teksto kokybė. „Skrivanek“ vertimų biure dirba patyrę savo srities žinovai. Išversti tekstai pakartotiniai peržiūrimi. Be to, naudojami pažangūs ir laiko patikrinti darbo metodai.

 
Tikslūs lūkesčiai – labai svarbu

Kiekvienas, besinaudojantis tokia paslauga, turėtų adekvačiai įvertinti situaciją ir išsikelti realius lūkesčius. Normalu, kad skubus vertimas gali užtrukti skirtingai, priklausomai nuo teksto apimties, stiliaus (pvz., bendro pobūdžio ar specializuotas).

Dar vienas aspektas, nuo kurio gali priklausyti paslaugos greitis – pradinio teksto koregavimas. Jis taip pat užima nemažai laiko. Taigi, norint, kad skubus vertimas būtų atliktas dar greičiau, rekomenduojama pasirūpinti, kad tekstas būtų kuo tvarkingesnis. Įdomu tai, kad profesionalas, apdorodamas nepažįstamos srities dokumentą, per valandą gali išversti maždaug 150 žodžių. Tačiau, jei sfera jam gerai žinoma, žodžių skaičius išauga iki maždaug 600.

 
Siųsti užklausą

DUK

Kokių formatų dokumentus galiu siųsti?

Dirbame su visų formatų dokumentais. Galime susitvarkyti su .inx, .indd ar PDF, be vargo išversime Jūsų įmonės svetainę ar bet kurio kito formato dokumentą.

Kiek vertimas kainuos?

Apie kainą Jus informuosime prieš pradėdami darbą – ji bus apskaičiuota tiksliai iki paskutinio žodžio. Atsiųskite užklausą ir mes nedelsdami pranešime, kiek kainuos vertimo paslauga.

Kiek laiko užtrunka skubus vertimas? Kada gausiu jau paruoštą medžiagą?

Vertimą pateiksime laiku – mes griežtai laikomės iš anksto sutartų terminų. Jie priklauso nuo: kalbos, teksto apimties, sudėtingumo ir formato.

Iš kokių ir į kokias kalbas verčiate?

Tekstai verčiami į ir iš daugiau nei 50 kalbų. Susisiekite ir mes pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Kokie tekstai verčiami?

Bendrojo pobūdžio: popieriniai ir el. laiškai, straipsniai, įmonių lankstinukai ir kt.

Specializuoti: draudimo, finansų ir bankininkystės, IT ir žaidimų, pramonės, prekybos, reklamos ir rinkodaros, statybos, turizmo, logistikos, farmacijos ir medicinos, ir t. t.

Taip pat verčiame dokumentus, el. svetaines. Daugiau apie mūsų paslaugas galite sužinoti čia.

Daugiau kaip 26 metai patirties pasaulyje ir 16 metų Lietuvoje

 
Mes žinosime, kuriam specialistui patikėti Jūsų tekstą.

50+

 
kalbų kombinacijų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Patikimumas, greitis ir paslaugos kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Reikia skubaus vertimo? Atsiųskite mums dokumentą ir iš karto sužinokite kainą bei terminą. Jokių antkainių už skubą!
 

Siųsti užklausą