Kaip vykdyti įdarbinimo procesą per „LinkedIn“ platformą?

Kalbų mokykla Skrivanek, Linedin darbuotojų paieška

Socialiniai tinklai yra patikimas ir patrauklus įmonės reklamos įrankis. Verslo atstovai vis dažniau bando pasiekti savo klientus ir plečia prekių ženklo žinomumą naudodamiesi socialiniais tinklais. Bet ar galime juos panaudoti kompetentingų darbuotojų paieškai? Žinoma! Vertimų biuras ir kalbų mokykla „Skrivanek“ siūlo susipažinti su keletu veiksmingų būdų, kaip naudojant socialinius tinklus rasti idealius kandidatus.

Tinkamiausios platformos pasirinkimas

„LinkedIn“ yra vienas iš daugelio socialinių tinklų, kurį naudoja aukštas pareigas užimantys žmonės. Jie atstovauja tokias sritis kaip apskaita, rinkodara, finansai, vadyba, užsakomosios paslaugos, HR ir IT ir t.t. Šio socialinio tinklo siūlomos unikalios funkcijos suteikia įmonėms galimybę pasiekti naujus klientus ir patikrinti potencialių verslo partnerių naujienų srautą. „LinkedIn“ vis dažniau renkasi personalo valdymo skyrių specialistai kandidatų paieškai. Pasinaudodami šiuo socialiniu tinklu, galime greitai ir nesunkiai surasti darbuotoją, tenkinantį visus įmonės poreikius.

Kaip rasti potencialius darbuotojus „LinkedIn“ platformoje?

Žmonių skaičius „LinkedIn“ ir jų užmegzti ryšiai su kitais nariais vis auga. Todėl jis tampa vienu iš populiariausių įdarbinimo įrankių. Dar 2017 m. juo naudojosi net 87 proc. darbdavių. Tai pirminis atrankos etapas, po kurio dažniausiai atliekamas kandidato įgūdžių vertinimas. Pažangius sprendimus tam siūlo vertimų biuras ir kalbų mokykla „Skrivanek“.

Peržvelkime šešias įdarbinimo tendencijas, leidžiančias efektyviau naudotis šia lengvai prieinama profesionalų duomenų baze:

  1. Darbo pasiūlymų patalpinimas:

be abejo, paprasčiausias sprendimas yra paskelbti įrašą ir apibūdinti ieškomo kandidato tipą. Norėdami padidinti įrašo matomumą, galite paprašyti, kad juo pasidalintų bendradarbiai, taip pat turintys „LinkedIn“ paskyrą. Jų turimi „LinkedIn“ draugai padidins paskelbto įrašo pasiekiamumą. Taip pat galite pagerinti rezultatus, pakartotinai paskelbdami įrašą kelis kartus per savaitę, skirtingu dienos metu.

  1. Įmonės profilio atnaujinimas:

įmonės profilyje taip pat galite įkelti potencialaus kandidato aprašymą. Šį aprašymą matys visi, sekantys jūsų įmonės profilį. Jei gerai sukonfigūruosite įmonės profilį, jis bus pasiekiamas potencialiems kandidatams, kurie galės atsakyti į jūsų paskelbtą darbo skelbimą.

  1. Jūsų įmonės profilio sekėjai:

jei rimtai ieškote kandidatų, verta pasitikrinti, kas seka jūsų įmonės profilį – tai gali būti kandidatai, turintis puikią kvalifikaciją.

  1. „LinkedIn Recruiter“ paslauga:

„LinkedIn Recruiter“ paslaugos naudojimas yra vienas iš veiksmingiausių kandidatų paieškos būdų. Tai yra mokama, tačiau labai efektyvi paslauga. Ji leidžia susiaurinti paieškos rezultatus iki tam tikros srities, pramonės ar raktinių žodžių. Naudinga, kad yra galimybė sukurti paiešką pagal idealaus kandidato rodiklius. Įvedus vardą ir pavardę jūsų jau pasirinkto kandidato, „LinkedIn“ pateiks kitus profilius, kurie kvalifikacijos ir patirties atžvilgiu yra panašiausi į nurodyto asmens profilį.

  1. Pranešimai apie užklausas:

„LinkedIn Recruiter“ įrankyje galima išsaugoti anksčiau įvestas paieškas, filtrus ir raktinius žodžius. Todėl „LinkedIn“ galite greitai ir veiksmingai naudoti kas 24 valandas vis naujai darbuotojų paieškai. Atsiradus naujiems tinkamiems kandidatams būsite automatiškai informuoti. Tokie reguliarūs pranešimai sumažina riziką praleisti geriausią kandidatą.

  1. ,,Job Board“ darbo skelbimų lenta:

paskutinis būdas – „LinkedIn Job Board“ darbo skelbimų lenta. Kai patalpinsite skelbimą, jis bus matomas visiems potencialiems kandidatams. Šį mokamą įrankį patariama rinktis tuomet, kai norite redaguoti įmonės profilį, organizuoti užduotis kandidatams, peržiūrėti atsiųstas užklausas ir į jas atsakyti. Tokiu atveju jums taip pat bus prieinami analitiniai duomenys, rodantys, kas realiu laiku peržiūrėjo darbo pasiūlymą. Tokiu būdu galėsite greitai surasti kandidatų profilius ir patikrinti jų tinkamumą darbo pozicijai.

Tam, kad darbuotojų paieškos procesas būtų dar sklandesnis ir sėkmingesnis, verta bendradarbiauti. Vertimų biuras gali būti patikimas partneris, vertinant kandidatų kalbinius įgūdžius.

Patikrinkite kandidato kompetencijas

„LinkedIn“ atveria naujas galimybes surasti tinkamą kandidatą darbo pozicijai. Nepaisant įdarbinimo būdo, svarbu patikrinti, ar asmuo iš tiesų turi tariamus įgūdžius ir kompetencijas. Priklausomai nuo darbo pozicijos, tai gali būti pokalbis, užduotys ar kompetencijų patikrinimas.

Darbdaviams, kuriems reikia patvirtinti kandidato kalbos žinias, „Skrivanek“ kalbų mokykla sukūrė novatorišką „Focus“ kalbos testavimo sistemą. Ji leidžia internetu patikimai įvertinti potencialių darbuotojų gebėjimą vartoti užsienio kalbą. Mūsų kalbos testavimo sistema padeda patikrinti visus 5 pagrindinius kalbos įgūdžius: gramatiką, žodyną, skaitymą, rašymą, kalbėjimą.

„Focus“ kalbos testavimo sistemą galima naudoti 24 kalbų įgūdžiams patikrinti. Pasitelkę šį įrankį būsite tikri, kad asmuo, kurį ketinate samdyti, atitiks jūsų lūkesčius užsienio kalbos mokėjimo srityje – viską greitai atliksite nuotoliniu būdu, rezultatai bus pateikti per 48 valandas.

Maloniai kviečiame susisiekti – vertimų biuras ir kalbų mokykla „Skrivanek“ gali tapti patikimu jūsų partneriu tikrinant kandidatų užsienio kalbų mokėjimo lygį!