Interneto svetainių lokalizacija

 
Vertimo ir lokalizacijos paslaugos atveria kelius į užsienio rinkas.
 
 

Sužinok daugiau!

Vaizdo ir garso medžiagos lokalizacija

 
Jums pageidaujant, galime pateikti ne tik vertimo tekstą – mes bendradarbiaujame su įmonėmis, teikiančiomis subtitravimo ir įgarsinimo paslaugas.
 

Sužinok daugiau!

Programinės įrangos lokalizacija

 

Tinkamas programinės įrangos vertimas ypač svarbus žengiant į užsienio rinkas. Mes padėsime Jums prisitaikyti prie vietos kalbos, teisės standartų ir kultūrinių ypatumų!

 

Sužinok daugiau!

Vertimo ir lokalizacijos paslaugos atveria kelius į užsienio rinkas. Mes verčiame tradicines ir interaktyvias interneto svetaines, taikomąsias programas ir mobiliąsias programėles. Pageidaujant vertimo turinį pritaikome prie tikslinės rinkos aktualijų. „Skrivanek vertimų biuras“ Jūsų svetainę gali išversti į bet kurią Europos kalbą. Mes verčiame ir vaizdo įrašus bei animuotas e. mokymo programas su paveikslėliais, garso įrašus ir subtitrus.
 
Siųsti užklausą

Daugiau kaip 26 metai patirties pasaulyje ir 16 metų Lietuvoje

 
Mes žinosime, kuriam specialistui patikėti Jūsų tekstą.

50+

 
kalbų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Reikia ne tik išversti, bet ir pritaikyti? Vadinasi, pageidaujate lokalizacijos paslaugos. Mes pasiruošę.
 

Siųsti užklausą

3122