Naujausios technologijos, palengvinančios įdarbinimo procesą

Kalbų mokykla, Focus testavimo sistema, idarbinimas

Personalo atrankos valdymas per pastaruosius kelerius metus pasikeitė iš esmės. Daugiau dėmesio skiriama pažangiai programinei įrangai ir taikomosioms programoms, kuriomis siekiama padidinti įdarbinimo proceso efektyvumą, pagerinti personalo skyriaus veiklą.

Kaip šiuolaikinės technologijos pagerina įdarbinimo procesą?

Įrankiai, programos ir naujosios technologijos šiandien turi įtakos beveik kiekvienam personalo atrankos skyriui. Jie naudojami visur – nuo potencialių kandidatų pritraukimo, jų įdarbinimo ir apmokymo iki geriausių iš jų išlaikymo. Vertimų biuras ir kalbų mokykla „Skrivanek taip pat siūlo pažangius sprendimus, skirtus su personalo atranka dirbantiems specialistams.

Technologijos personalo atrankos skyriui

Per keletą metų HR iš administracinio skyriaus tapo strateginiu partneriu įmonės plėtros procese.

2018 m. JAV atlikta apklausa parodė, kad 77 proc. personalo atrankos skyrių lyderių naudojasi šiuolaikinėmis duomenų analizės priemonėmis, kad geriau suprastų, kaip bendrauti su savo darbuotojais. 79 proc. jų naudojasi automatiniais sprendimais, kad sustiprintų savo, kaip strateginio partnerio, pozicijas.

Naujausios technologijos personalo atrankos skyriui padeda valdyti daugelį svarbių procesų, įskaitant:

  • Įdarbinimą,
  • atlyginimus ir papildomas išmokas,
  • kandidatų apmokymus,
  • mokymus,
  • augimą.

Gebėjimas efektyviai valdyti šias sritis yra naudingas įmonei – gali padidinti darbuotojų produktyvumą atliekant įvairias užduotis.

Technologijos, kurias pristato ir kalbų mokykla „Skrivanek“, padeda keisti personalo skyrių bendravimą su darbuotojais, apsaugoti failus ir analizuoti darbuotojų veiklą. Tinkamai pritaikyti novatoriški sprendimai gali padidinti personalo atrankos skyrių efektyvumą.

Dirbtinis intelektas personalo atrankos skyriuje

Daugelis įmonių skelbia darbo pasiūlymus internete ir reikalauja, kad potencialūs kandidatai pateiktų prašymą per internetinę kandidatų stebėjimo sistemą.

Įėjęs į tokį puslapį, kandidatas gali įvesti reikiamą informaciją, atsakyti į visus darbdavio reikalaujamus klausimus ir įkelti savo gyvenimo aprašymą. Tuomet duomenys analizuojami algoritmais, koreliuojančiais kandidato pateiktą informaciją su reikalaujama kvalifikacija. Tai padeda sutaupyti laiko, kurį atrankos personalo skyriaus atstovai gali skirti darbo pokalbiams su jau atrinktais kandidatais.

Šiam tikslui įmonės naudoja automatinės atrankos įrenginius (juos kuria ir vertimų biuras), nustatančius kandidato įgūdžius pagal jo gyvenimo aprašymą. Tai leidžia labai greitai ir lengvai priimti ar atmesti prašymą pirmajame proceso etape. Darbdaviams nebereikia peržiūrėti tūkstančių el. laiškų su CV, dirbtinis intelektas tai padaro už juos.

Tik paskutinis įdarbinimo proceso etapas reikalauja gebėjimo priimti sprendimus, bet net ir čia galima pasinaudoti dirbtiniu intelektu. Nors ši technologija skirta tik pradiniam etapui, po kelerių metų, organizuodami darbo pokalbį per „Skype“, turėsime prieigą prie programinės įrangos. Ji realiuoju laiku suteiks kandidato veido išraiškos ir elgesio analizę, tuo remiantis, mums bus pateikiama vertinga informacija apie potencialų darbuotoją.

Manoma, kad įmonės, kurios jau dabar įdarbinimo procesui renkasi dirbtinį intelektą, besiremdamos šiais greitais ir patikimais rezultatais, ateityje bus dar sėkmingesnės.

Didėjantis efektyvumas

Naujausi įrankiai ir programinės įrangos padeda mums dirbti greičiau ir efektyviau. Pasitelkiant patobulintas programas, kurias siūlo kalbų mokykla „Skrivanek“, darbuotojų ir kandidatų duomenis galima surinkti susistemintu ir lengvai prieinamu būdu. Be to, personalo atrankos skyriaus darbuotojai, kurie anksčiau turėdavo atlikti administracines užduotis, dabar gali skirti savo brangų laiką kitoms užduotims, kurios reikalauja daugiau dėmesio.

Dėl šiuolaikinių technologijų naudojimo personalo atrankos skyriams nebereikia kovoti su popieriaus krūvomis. Dabar visus dokumentus galima saugiai laikyti debesijoje, o pranešimus kandidatams galima siųsti naudojantis tomis pačiomis internetinėmis priemonėmis, kurios ir atrinko jų gyvenimo aprašymus.

„Focus“ kalbos testavimo sistema

Reaguodama į augantį šiuolaikinių įdarbinimo procesą lengvinančių įrankių poreikį, „Skrivanek“ kalbų mokykla sukūrė sistemą, skirtą nuodugniam darbuotojų ir kandidatų kalbinių įgūdžių įvertinimui.

Tuo metu, kai beveik visi į savo CV įtraukia anglų kalbos žinias, patikrinti šį teiginį gali būti labai naudinga kandidato vertinimo proceso metu.

Mes siūlome galimybę pasirinkti iš 24 kalbų ir 5 kalbinių įgūdžių:

  • skaitymo,
  • rašymo,
  • kalbėjimo,
  • žodyno žinių,

Be to, „Focus“ kalbos testavimas vykdomas internetu. Jei norite išbandyti šią sistemą, susisiekite su mumis!