Naujausios vertimo technologijos

Vertimo atminties programų privalumai

 
 • Aukštesnė vertimo kokybė ir nuoseklesnis terminų vartojimas;
 • Vykdant stambius projektus sutaupoma laiko;
 • Tekstų su pasikartojimais vertimas atsieina pigiau;
 • Visuose užsakymuose vartojama ta pati terminologija;
 • Paprasčiau versti nestandartinio formato failus (pvz., HTML, XML, SGML, Adobe FrameMaker, Adobe PageMaker, QuarkXpress ir kt.);
 • Išsaugomas originalus formatas.

Vertimo atminties programų elementai

 
 • Vertimo atmintis: jei verčiamame tekste pasikartoja sakinys (sutampa visiškai arba iš dalies), CAT programa įtraukia jį į vertimo atmintį, atpažįsta ir pasiūlo vertėjui ankstesnį vertimą.
 • Terminologijos duomenų bazė: programa tekste atpažįsta terminus ir nurodo anksčiau įrašytus vertimus. Tai ypač svarbu rengiant stambius projektus, kuomet tekstą verčia keli vertėjai.
Jūsų projektui galime sukurti vertimo atmintį bei terminų žodyną. Prireikus sukursime ir ankstesnių tekstų, kurie buvo verčiami be CAT programinės įrangos, atmintį.

Maketavimo paslaugos (DTP)

 
Mūsų DTP (Desktop publishing) skyriaus specialistai atlieka teksto maketavimo darbus bei paruošia tekstą spaudai. Taip pat atliekame iliustruotų instrukcijų vertimus (jiems naudojame Adobe FrameMaker, AdobePageMaker ir kitas programas).

DTP paslaugos – spaudai ir internetui

 
DTP paslaugos apima visus teksto parengimo spaudai ir internetui darbus. Klientams pageidaujant, neredaguotinus dokumentus galime paversti redaguotinais – tai svarbu norintiems spartesnio vertimo. Be to, tokius tekstus vėliau galima redaguoti ir atnaujinti.
 
Maketuojame instrukcijas, vadovus, katalogus ir lankstukus. Dirbame su įvairiomis kalbomis, todėl galėsite būti tikri, kad dokumentas bus ne tik tinkamo formato, bet ir nuoseklus, be jokių praleidimų.

Kodėl verta rinktis mus?

 
 • Naudojame naujausias grafikos programas;
 • Dirbame su įvairių formatų ir kalbų dokumentais;
 • Stambius projektus vykdome greitai ir ne mažiau kokybiškai;
 • Mūsų paslaugos atitinka ISO 9001, EN 17100, ISO 27001 standartus.

DUK

Kokių formatų dokumentus galiu siųsti?

Dirbame su visų formatų dokumentais. Galime susitvarkyti su .inx, .indd ar PDF, be vargo išversime Jūsų įmonės svetainę ar bet kurio kito formato dokumentą.

Kiek vertimas kainuos?

Apie kainą Jus informuosime prieš pradėdami darbą – ji bus apskaičiuota tiksliai iki paskutinio žodžio. Atsiųskite užklausą ir mes nedelsdami pranešime, kiek kainuos vertimo paslauga.

Kada gausiu vertimą?

Vertimą pateiksime laiku – mes griežtai laikomės iš anksto sutartų terminų.

Daugiau kaip 26 metai patirties pasaulyje ir 16 metų Lietuvoje

 
Mes žinosime, kuriam specialistui patikėti Jūsų tekstą.

50+

 
kalbų kombinacijų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Patikimumas, greitis ir paslaugos kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Apie kainą informuosime iš anksto – tiksliai iki paskutinio žodžio.
 

Siųsti užklausą

3122