„Skrivanek Group“ pripažįstama viena didžiausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje

„Skrivanek Group“ – pripažįstama pasaulyje | Skrivanek

Nepriklausoma tyrimų ir konsultacijų organizacija „Common Sense Advisory“ įvertino „Skrivanek Group“ kaip vieną geriausių pasaulyje vertimo raštu ir žodžiu, lokalizavimo srities įmonių visame 46,52 mlrd. JAV dolerių vertės kalbinių ir vertimo paslaugų segmente.

sertifikatas

„Skrivanek Group“ paskelbė savo oficialų reitingą r vėl buvo įtraukta į stipriausių pasaulyje kalbinių paslaugų teikėjų šimtuką. 2018 m. birželio mėnesio nepriklausomos rinkos tyrimų organizacijos „Common Sense Advisory“ (CSA Research) ataskaitoje „Kalbinių paslaugų rinka: 2018 m.“ išskyrė „Skrivanek Group“ kaip pelningiausią kalbinių paslaugų teikėją 46,52 mlrd. JAV dolerių vertės pasaulinėje kalbinių paslaugų ir technologijų rinkoje. „Skrivanek Group“  ir vėl atsidūrė pirmojoje sąrašo pusėje ir užėmė 44-ąją vietą.

„Skrivanek Group“ pasaulyje pirmauja vertimų ir daugelyje kitų kalbinių sričių.

CSA tyrimo metu pirminio kiekybinio tyrimo dalyje buvo apklausti paslaugų teikėjai iš viso pasaulio dėl faktinių 2016 m. ir 2017 m. gautų ir 2018 m. numatomų pajamų. Organizacija detaliai pristato 14-tosios metinės pasaulinės pramonės ir vienintelio visuotinio privačių ir viešai teikiamų kalbinių paslaugų ir technologijų bendrovių tyrimo ataskaitos „Kalbinių paslaugų rinka: 2018 m.“ rezultatus. Įmonė nustatė, kad kalbinių paslaugų ir palaikomųjų technologijų paklausa tęsiasi ir kasmet auga 7,99 %, o tai rodo padidėjimą, lyginant su praėjusių metų 6,97 % rodikliu.

 „Skrivanek“ generalinė pardavimo vadovė Jaroslava Ouzka komentuoja: „Mes džiaugiamės, kad „Skrivanek“ vėl užima aukštą vietą prestižiniame „Top 50“. Garbė būti įvertintiems ir įtrauktiems į populiariausių vertimo kompanijų pasaulyje sąrašą, bet didžiausias apdovanojimas mums – patenkinti klientai, esantys mūsų sunkaus darbo įvairiose specializacijose rezultatu.“

Šešiasdešimt keturi kalbines paslaugas teikiančių  apklaustųjų procentai teigė, kad pajamos praėjusiais metais išaugo. Tokios paklausos veiksniai apima automatizuoto vertimo technologijas, individualizuotą klientų aptarnavimą ir verslo globalizaciją. Kadangi didelės ir mažos organizacijos savo produktus ir paslaugas teikia keliomis kalbomis, CSA prognozuoja, kad kalbinių paslaugų pramonė ir toliau augs ir iki 2021 m. rinka padidės iki 56,18 milijardų JAV dolerių.

„Kadangi verslai skaitmenizuodami procesus optimizuoja savo klientų patirtį vidaus rinkoje, įmonės susiduria su spaudimu globalizuoti visą savo veiklą. Mūsų tyrimai jau seniai ir galutinai parodė, kad žmonės yra labiau linkę pirkti gaminius, pristatomus vietos kalba. Be to, tas pats turinio ir produktų lokalizavimas sumažina klientų aptarnavimo išlaidas ir padidina lojalumą prekės ženklui,“ aiškina Donaldas A. DePalma, CSA organizacijos įkūrėjas ir strategijos vadovas.

 

„Skrivanek Group“

1994 m. įkurta „Skrivanek Group“ šiuo metu vertinama kaip viena stipriausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje. Europos, Azijos, Pietų ir Šiaurės Amerikos įmonėms „Skrivanek Group“ teikia aukščiausios kokybės vertimo ir lokalizacijos paslaugas daugiau kaip 100 kalbų. Tarptautinę įmonės komandą sudaro 3000 vertėjų, 350 gimtakalbių redaktorių, patyrę projektų vadovai, programinės įrangos ir maketavimo specialistai. Įmonė pajėgi dirbti pagal pačius sudėtingiausius klientų reikalavimus.

„Skrivanek Group“ paslaugų kokybę užtikrina tarptautiniai ISO 9001:2008 ir EN ISO 17100:2015 sertifikatai. Vieni svarbiausių klientų – tarptautinės organizacijos, tokios kaip Jungtinės Tautos, Europos Sąjunga, Europos investicijų bankas ir Pasaulio bankas.

 

Apie „Common Sense Advisory“

„Common Sense Advisory“ – nepriklausoma tyrimų ir konsultacijų organizacija, besispecializuojanti pasaulinės vertimų raštu ir žodžiu bei lokalizacijos rinkos tyrimų srityje. Ji teikia pirminius duomenis ir įžvalgas, kurios padeda įmonėms sukurti planavimo, prekės ženklo strategijos, inovacijų, konkurencinio pozicionavimo tikslus ir geriau suprasti pasaulio rinkas.

http://www.commonsenseadvisory.com/

CSA kontaktas: media@commonsenseadvisory.com