„Skrivanek Group“ – viena geriausių kalbinių paslaugų teikėjų visoje kalbinių paslaugų rinkoje.

„Skrivanek Group“ - tarp geriausių kalbinių paslaugų teikėjų | Skrivanek

Nepriklausoma rinkos tyrimų organizacija „Common Sense Advisory“ (CSA Research) įvertino „Skrivanek Group“ kaip vieną geriausių kalbinių paslaugų teikėjų visoje milijardinėje kalbinių paslaugų rinkoje.

Kalbinės paslaugų ir technologijų industrija apima daugiau nei 27 000 įmonių visame pasaulyje, pradedant nuo vietinių butikinių biurų ir baigiant didelėmis pasaulinėmis kompanijomis. Ši įvairi kalbinių paslaugų ir vertimo technologijų tiekėjų grupė sudaro kelių milijardų dolerių industriją. Remdamasi patvirtintais ir patikrintais kalbinių paslaugų tiekėjų duomenimis, nepriklausoma rinkos tyrimų organizacija „Common Sense Advisory“ (CSA Research) įvardino „Skrivanek Group“ kaip vieną stipriausių kalbinių paslaugų tiekėjų visame pasaulyje – „Skrivanek Group“ užėmė 51-ąją vietą globaliu mastu ir 3-ąją vietą Rytų Europoje.

„Žmonės visame pasaulyje nori, kad informacija būtų pasiekiama jų gimtąja kalba. Šių lūkesčių įgyvendinimas skatina kelių milijardų dolerių vertės kalbos paslaugų ir technologijų teikėjų industriją padėti įmonėms ir vyriausybėms gerinti klientų patirtį,“– komentuoja bendrovės „CSA Research“ tyrimų direktorius Dr. Donaldas A. DePalma.

Džiaugiamės gavę aukščiausią įvertinimą bei pripažinimą ir galėdami prisidėti prie sklandaus pasaulinės prekybos veikimo. Esame dėkingi stropiai ir nuoširdžiai dirbančiai pasaulinei profesionalų komandai, kuri savo aistra ir talentu prisideda prie „Skrivanek“ misijos. Šie žmonės sudaro mūsų sėkmės pagrindą.

Apie „Common Sense Advisory“

„Common Sense Advisory“ – nepriklausoma tyrimų ir konsultacijų organizacija, besispecializuojanti pasaulinės vertimų raštu ir žodžiu bei lokalizacijos rinkos tyrimų srityje. Ji teikia pirminius duomenis ir įžvalgas, kurios padeda įmonėms sukurti planavimo, prekės ženklo strategijos, inovacijų, konkurencinio pozicionavimo tikslus ir geriau suprasti pasaulio rinkas.

http://www.csa-research.com | @CSA_Research

„Skrivanek Group“ – kalbinių paslaugų lyderė pasaulyje

Susisiekite su mumis!