„Skrivanek“ – ir vėl tarp 50 geriausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje

Mes vėl tarp 50 geriausių kalbinių paslaugų teikėjų | Skrivanek

TOP 50 kalbinių paslaugų teikėjųNepriklausoma tyrimų ir konsultacijų organizacija „Common Sense Advisory“ įvertino „Skrivanek Group“ kaip vieną geriausių pasaulyje vertimo srities įmonių.

„Skrivanek Group“ pelnė dar  vieną įvertinimą. Šiais metais įmonė ir vėl buvo įtraukta į stipriausių pasaulyje kalbinių paslaugų teikėjų šimtuką. Šį sąrašą, paremtą ilgamete kalbinių paslaugų rinkos stebėsena, sudarė nepriklausoma tyrimų ir konsultacijų organizacija „Common Sense Advisory“ (CSA). Šių metų ataskaitoje „The Language Services Market: 2017“ CSA įvertino „Skrivanek Group“ kaip vieną stipriausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje. „Skrivanek“ ir vėl atsidūrė pirmojoje sąrašo pusėje.

CSA tyrimai rodo, kad kalbinių paslaugų paklausa ir toliau auga. Prognozuojama, kad 2017 m. kalbinių paslaugų vertė pasauliniu mastu viršys 43,8 mlrd. JAV dolerių. Nuo ankstesnių metų vertimų segmentas pasauliniu mastu išaugo 6,97 %.

„Pasaulyje – milžiniška šalių, žmonių ir kalbų įvairovė. Daugybė valstybių tikisi ekonomikos augimo šuolio. Vadinasi, vertimų ir kalbinių paslaugų poreikis toliau augs. Tyrimai rodo, kad klientai visame pasaulyje labiau linkę pirkti gaminius, pristatomus vietos kalba. Svarbu ir kokybiška lokalizacija. Ji sumažina klientų aptarnavimo išlaidas ir skatina lojalumą prekių ženklams,“ – augimo tendencijas paaiškina CSA įkūrėjas Donas DePalma.

Mažos ir didelės įmonės stengiasi, kad jų gaminiai ir paslaugos būtų prieinami įvairiomis kalbomis. Ši tendencija juntama jau ne vienerius metus. CSA prognozuoja, kad kalbinių ir vertimo paslaugų segmentas plėsis, o jo vertė iki 2021 m. pasieks 47,46 mlrd. JAV dolerių. Augimą lemia mobiliojo interneto plėtra, nemąžtantis internetinių pokalbių, pranešimų, socialinių tinklų populiarumas. Išversti reikia ne tik taikomąsias programas, bet ir teisės aktus – jie turi būti priimti vietos kalba.

  1. DePalmos teigimu, kalbinių paslaugų teikėjų sėkmę lemia naudojimasis naujausiomis automatizuoto vertimo technologijomis. Į priekį galės išsiveržti įmonės, kurios jau šiandien yra pasirengusios integruoti automatizuotus vertimus.

„Skrivanek Group“

1994 m. įkurta „Skrivanek Group“ šiuo metu vertinama kaip viena stipriausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje. Įmonė turi 45 padalinius. Jų tinklas driekiasi per 17 pasaulio šalių. Europos, Azijos, Pietų ir Šiaurės Amerikos įmonėms „Skrivanek Group“ teikia aukščiausios kokybės vertimo ir lokalizacijos paslaugas daugiau kaip 100 kalbų. Tarptautinę įmonės komandą sudaro 3000 vertėjų, 350 gimtakalbių redaktorių, patyrę projektų vadovai, programinės įrangos ir maketavimo specialistai. Įmonė pajėgi dirbti pagal pačius sudėtingiausius klientų reikalavimus.

„Skrivanek Group“ paslaugų kokybę užtikrina tarptautiniai ISO 9001:2008 ir EN ISO 17100:2015 sertifikatai. Vieni svarbiausių klientų – tarptautinės organizacijos, tokios kaip Jungtinės Tautos, Europos Sąjunga, Europos investicijų bankas ir Pasaulio bankas.

„Common Sense Advisory“

„Common Sense Advisory“ – nepriklausoma tyrimų ir konsultacijų organizacija, besispecializuojanti pasaulinės vertimų raštu ir žodžiu bei lokalizacijos rinkos tyrimų srityje. Plačiau apie CSA: www.commonsenseadvisory.com.