„Skrivanek“ – tarp didžiausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje 2019 m.

top100-global

Nepriklausoma rinkos tyrimų organizacija „Common Sense Advisory“ (CSA Research) įvertino „Skrivanek Group“ kaip vieną geriausių kalbinių paslaugų teikėjų visoje 49,60 mlrd. JAV dolerių vertės pasaulinėje kalbinių paslaugų (vertimo raštu ir žodžiu) bei lokalizacijos rinkoje.

Augimas – natūrali reakcija į rinkos poreikius

 

„Skrivanek Group“ paskelbė savo oficialų reitingą, kuriame įmonė įtraukta į didžiausių pasaulyje kalbinių paslaugų teikėjų šimtuką. 2019 m. gegužės mėnesio nepriklausomos rinkos tyrimų organizacijos „Common Sense Advisory“ (CSA Research) ataskaitoje „Who’s Who in Language Services and Technology: 2019 Rankings“ „Skrivanek Group“ buvo įvardinta kaip viena stipriausių kalbinių paslaugų, sudariusių 49,60 mlrd. JAV dolerių,  teikėjų pasaulyje. „Skrivanek Group“ ir vėl atsidūrė pirmojoje sąrašo pusėje ir užėmė 43-ąją vietą.

 

CSA organizacija nustatė, jog kalbinių paslaugų rinka nuo 2018 m. iki 2019 m. augs 6,62 proc., tačiau didžiausią augimą pasieks TOP100 didžiausių kalbinių paslaugų teikėjų – 20,08 proc.

 

Vertimo segmento metinis augimas per pastaruosius 11 metų buvo 7,76 %.

 

„Visame pasaulyje žmonės nori, kad informacija būtų prieinama jų kalba. Šių lūkesčių tenkinimas sudaro teisines galimybes palaikyti pasaulinę industriją, kuri, dėl pasaulinių transformacijų, nesustojamai auga.“, – sako CSA tyrimų vadovas Dr. Donald A. DePalma. „Kalbinių paslaugų teikėjai ir technologijų kūrėjai savo paslaugas siūlo ir kitomis kalbomis, teikdami vertimo raštu, žodžiu ir lokalizavimo paslaugas įmonėms, viešajam sektoriui, NVO ir privatiems asmenims visame pasaulyje.“

 

CSA pasaulinės rinkos tyrimų reitingą sudaro 193 didžiausi kalbinių paslaugų teikėjai pasaulyje, kurie siūlydami kalbines ir lokalizavimo paslaugas, plečiasi pasauliniu mastu ir taikosi prie vietinių poreikių.

 

Patvirtintas ir galiojantis „100 geriausių kalbinių paslaugų teikėjų“ sąrašas yra prieinamas visiems, jį rasite čia.

 

Apie „Skrivanek Group“

 

1994 m. įkurta „Skrivanek Group“ šiuo metu vertinama kaip viena stipriausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje. Europos, Azijos, Pietų ir Šiaurės Amerikos įmonėms „Skrivanek Group“ teikia aukščiausios kokybės vertimo ir lokalizacijos paslaugas daugiau kaip 100 kalbų. Tarptautinę įmonės komandą sudaro 3000 vertėjų, 350 gimtakalbių redaktorių, patyrę projektų vadovai, programinės įrangos ir maketavimo specialistai. Įmonė pajėgi dirbti pagal pačius sudėtingiausius klientų reikalavimus.

 

„Skrivanek Group“ paslaugų kokybę užtikrina tarptautiniai ISO 9001:2008 ir EN ISO 17100:2015 sertifikatai.

 

Apie „Common Sense Advisory“

 

„Common Sense Advisory“ – nepriklausoma tyrimų ir konsultacijų organizacija, besispecializuojanti pasaulinės vertimų raštu ir žodžiu bei lokalizacijos rinkos tyrimų srityje. Ji teikia pirminius duomenis ir įžvalgas, kurios padeda įmonėms sukurti planavimo, prekės ženklo strategijos, inovacijų, konkurencinio pozicionavimo tikslus ir geriau suprasti pasaulio rinkas.

 

http://www.commonsenseadvisory.com/

CSA kontaktas: media@commonsenseadvisory.com