„Skrivanek“ – tarp didžiausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje

Nepriklausoma rinkos tyrimų organizacija „Common Sense Advisory“ (CSA Research) įvertino „Skrivanek Group“ kaip vieną geriausių kalbinių paslaugų teikėjų visoje milijardinėje kalbinių paslaugų (vertimo raštu ir žodžiu) bei lokalizacijos rinkoje.

Visame pasaulyje žmonės nori, kad informacija būtų prieinama jų kalba. Šių lūkesčių tenkinimas sudaro teisines galimybes palaikyti pasaulinę industriją, kuri teikia vertimo raštu ir žodžiu, lokalizacijos paslaugas. Remdamasi patvirtintais ir patikrintais 462 kalbinių paslaugų tiekėjų duomenimis, nepriklausoma rinkos tyrimų organizacija „Common Sense Advisory“ (CSA Research) įvardino „Skrivanek Group“ kaip vieną stipriausių kalbinių paslaugų tiekėjų visame pasaulyje.  „Skrivanek Group“ ir vėl atsidūrė pirmojoje sąrašo pusėje ir užėmė 47-ąją vietą globaliu mastu ir 1-ąją vietą Rytų Europoje.

Kalbinės paslaugos nėra prabanga. Be vertimo raštu ir žodžiu neišsiverstų pramonės, valstybiniai ir humanitariniai sektoriai. Ryšys su žmonėmis jų gimtąja kalba pagerina bet kokį bendravimą ir bendradarbiavimą bei augina pardavimus.

„Daugelis žodžiu arba raštu verčiančio vertėjo darbą ima vertinti tik tada, kai patys susiduria su kažkuo, ko nesupranta – o jų kalboje tikrai labai dažnai susiduriama su žodžiu pasakytos arba raštu užrašytos medžiagos trūkumu,“ – komentuoja bendrovės „CSA Research“ tyrimų direktorius Dr. Donaldas A. DePalma. „Kalbinių paslaugų teikėjai ir technologijų kūrėjai savo paslaugas siūlo ir kitomis kalbomis, teikdami vertimo raštu, žodžiu ir lokalizavimo paslaugas įmonėms, viešajam sektoriui, NVO ir privatiems asmenims visame pasaulyje.“

Reitingai yra pagrįsti patvirtintomis 2019 m. pajamomis. CSA tyrimai nustatė, kad tais metais kalbinių paslaugų rinka siekė 49,60 milijardo JAV dolerių.

Džiaugiamės gavę aukščiausią įvertinimą bei pripažinimą ir galėdami prisidėti prie sklandaus pasaulinės prekybos veikimo. Mes esame dėkingi stropiai ir nuoširdžiai dirbančiai pasaulinei profesionalų komandai, kuri savo aistra ir talentu prisideda prie „Skrivanek“ misijos. Šie žmonės sudaro mūsų sėkmės pagrindą.

 

Apie „Common Sense Advisory“

„Common Sense Advisory“ – nepriklausoma tyrimų ir konsultacijų organizacija, besispecializuojanti pasaulinės vertimų raštu ir žodžiu bei lokalizacijos rinkos tyrimų srityje. Ji teikia pirminius duomenis ir įžvalgas, kurios padeda įmonėms sukurti planavimo, prekės ženklo strategijos, inovacijų, konkurencinio pozicionavimo tikslus ir geriau suprasti pasaulio rinkas.

www.commonsenseadvisory.com

„Skrivanek Group“ yra vertimų ir daugelio kitų kalbinių paslaugų lyderė pasaulyje.

Susisiekite su mumis!