Tinkamai parinkti žodžiai atveria reikiamas duris.

Kiekvienas tekstas turi būti pritaikytas tikslinei auditorijai ir atitikti iškeltus tikslus. Tai, kas paveiku vienoje šalyje, nebūtinai bus patrauklu kitoje – tekstą reikės pritaikyti prie vietos kultūros.

Teksto dar neturite? Galime jį sukurti nuo pirmo iki paskutinio žodžio. Mums tereikės žinoti, ko tikitės.

Mūsų komandos kūrybininkai išmano žodžių vertę. Nuo eiliuotų reklamų iki moksliniais tyrimais paremtų straipsnių – kiekvienas tekstas atitinka kliento pageidavimus, įmonės pasirinktą stilių ir tikslinę auditoriją.

Ką mums reikėtų žinoti?
 
 • Tikslinę teksto auditoriją (klientai, partneriai, plačioji visuomenė, tam tikros amžiaus grupės asmenys ir pan.).
 • Terpę, kurioje bus skelbiamas tekstas (pvz., spaudoje, internete, per susitikimą su klientais).
 • Kitus Jūsų lūkesčius dėl teksto apimties, struktūros ir pan.
Iš kliento gavę pagalbinės medžiagos (duomenų, ankstesnių straipsnių ir pan.), galime užtikrinti ypatingą tikslumą ir atitiktį poreikiams.

 
Ko Jūs galite tikėtis?

 • Patrauklaus ir paveikaus stiliaus
 • Taiklumo ir glaustumo
 • Atitikties Jūsų iš anksto pateiktiems reikalavimams
Kokius tekstus kuriame?
 
 • Straipsnius ir pranešimus spaudai
 • Reklaminę medžiagą lankstukams ir brošiūroms
 • Prezentacijas
 • Naujienlaiškius
 • Prekių aprašymus
 • El. svetainių turinį
 • Šūkius

Daugiau kaip 26 metai patirties pasaulyje ir 16 metų Lietuvoje

 
Mes žinosime, kuriam specialistui patikėti Jūsų tekstą.

50+

 
kalbų kombinacijų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Patikimumas, greitis ir paslaugos kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Reikia išversti specializuotą tekstą?
Susisiekite su mumis – savo vertėjų komandoje surasime labiausiai patyrusį specialistą ir nedelsdami įvertinsime vertimo trukmę bei kainą.
 

Siųsti užklausą

3122