Šiandien nekyla dvejonių, jog tinkamai parinkti žodžiai atveria reikiamas duris! Visai nesvarbu, tai reklaminių tekstų rašymas naujai kampanijai, informacinių straipsnių rašymas ar unikalaus turinio kūrimas prekės ženklo internetinei svetainei – reikli vartotojo akis pamato ir įsimena tik paveikią žinutę.

Būtent todėl kiekvienas tekstas turi būti pritaikytas tikslinei auditorijai ir, žinoma, atitikti iškeltus tikslus. Vystant globalų prekės ženklą ar tiesiog vykdant prekybą globaliu mastu, svarbų vaidmenį atlieka reklamos ir rinkodaros vertimai. Tai, kas paveiku vienoje šalyje, nebūtinai bus patrauklu kitoje – tekstą verta pritaikyti prie vietos kultūros. Lokalizuotos reklaminės kampanijos keliskart efektyvesnės.

Norite susitelkti į pardavimus ir sutaupyti kelias dienas ar net savaites, kurių reikalauja kokybiškas kūrybinis rašymas ar tekstų rašymas svetainėms? Kad ir kokioje srityje specializuojatės, mūsų rašytojai gali pasirūpinti žinute, o vertėjai – pritaikyti turinį daugiau nei 50-čia kalbų! Lokalizacijos paslauga užtikrins maksimalų paveikumą.

Džiaugiamės, kad paruoštam tekstui galime suteikti ir pavidalą! „Skrivanek“ komandoje yra ne tik rašytojai bei vertėjai – galime pasiūlyti profesionalias maketavimo paslaugas. Domina naujienlaiškių kūrimas? Galime įgyvendinti idėją nuo pradžios iki galo. Atlikdami kasdienes užduotis, naudojame naujausias technologijas, programas, todėl galite būti tikri, kad vaizdas džiugins tiek ekrane, tiek spaudoje.

Mūsų komandos kūrybininkai išmano žodžių vertę, dėl to „Skrivanek“ pasitiki verslo įmonės ir agentūros. Nuo eiliuotų reklamų iki moksliniais tyrimais paremtų straipsnių – tiek mums patikėti reklaminiai šūkiai, tiek rimti užsakomieji straipsniai atitinka kliento pageidavimus, įmonės pasirinktą stilių ir tikslinę auditoriją.

Ką mums reikėtų žinoti?

 • Tikslinę teksto auditoriją (klientai, partneriai, plačioji visuomenė, tam tikros amžiaus grupės asmenys ir pan.).
 • Terpę, kurioje bus skelbiamas tekstas (pvz., spaudoje, internete, per susitikimą su klientais).
 • Kitus Jūsų lūkesčius dėl teksto apimties, struktūros ir pan.

Iš kliento gavę pagalbinės medžiagos (duomenų, ankstesnių straipsnių ir pan.), galime užtikrinti ypatingą tikslumą ir atitiktį poreikiams.

Ko Jūs galite tikėtis?

 • Patrauklaus ir paveikaus stiliaus
 • Taiklumo ir glaustumo
 • Atitikties Jūsų iš anksto pateiktiems reikalavimams

Kokius tekstus kuriame?

 • Straipsnius ir pranešimus spaudai
 • Reklaminę medžiagą lankstukams ir brošiūroms
 • Prezentacijas
 • Naujienlaiškius
 • Prekių aprašymus
 • El. svetainių turinį
 • Šūkius
 

Tekstas ar jo vertimas reikalingas greičiau nei planavote? Tiek sudėtingi reklaminiai tekstai, tiek lengvesnio pobūdžio turinio kūrimas socialiniams tinklams gali būti pristatomi skubiai. „Skrivanek“ specialistai puikiai supranta dinamiškos rinkodaros srities subtilybes, todėl užsakomos paslaugos atliekamos kokybiškai ir tiksliai sutartu laiku.

Neradote Jus dominančios vertimo srities ar atsakymo į rūpimą klausimą? Būtinai susisiekite su mumis patogiu būdu – telefonu, el. paštu, socialinių tinklų platformose. Kartu galime sukurti unikalų projektą, tad belieka suformuoti lūkesčius ir tikslus, o visa kita palikite mūsų specialistams!

Daugiau kaip 26 metai patirties pasaulyje ir 16 metų Lietuvoje

 
Mes žinosime, kuriam specialistui patikėti Jūsų tekstą.

50+

 
kalbų kombinacijų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Patikimumas, greitis ir paslaugos kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Reikia išversti specializuotą tekstą?
Susisiekite su mumis – savo vertėjų komandoje surasime labiausiai patyrusį specialistą ir nedelsdami įvertinsime vertimo trukmę bei kainą.
 

Siųsti užklausą

3122