Medicinos srities vertimai

Medicinos srities vertimus atlieka aukščiausios kvalifikacijos vertėjai ir kalbos specialistai, puikiai išmanantys terminologiją. Juos atrenkame ypač kruopščiai, tad verstini tekstai patenka į patikimas rankas. Nuo onkologijos iki farmacijos ir klinikinės medicinos – kiekvienam projektui paskiriame tinkamiausią ekspertą.

 • Versdami tekstus vadovaujamės klientų pateiktais terminų žodynėliais, dirbame su vertimo programomis, užtikrinančiomis tikslumą ir nuoseklumą.
 • Techniniai vertimai ir kiti tekstai atitinka EN ISO 9001 ir EN 17100 sistemos reikalavimus.
 • Vertėjai, kurių bandomieji vertimai gauna aukščiausius įvertinimus, nesustoja tobulėti – mes nuolat tikriname jų darbų kokybę.

  Teisinių dokumentų vertimai

Įvairių šalių teisinės sistemos skiriasi, tad teisinius tekstus gali versti tik šios srities profesionalai. Jiems taikome ypač griežtą atranką. Visi mūsų atrinkti vertėjai puikiai išmano teisės dokumentams taikomus reikalavimus ir yra nuodugniai susipažinę su teisės aktais. Dauguma „Skrivanek“ vertėjų turi teisinį išsilavinimą ir jau daugelį metų dirba šioje srityje.

 • Jūsų informacija mūsų rankose saugi. Dažnai verčiame slaptus dokumentus ir, klientams pageidaujant, pasirašome konfidencialumo sutartis.
 • Pasirinkta paslauga sutaupo Jūsų laiko ir pinigų. Nepriklausomai nuo projekto dydžio, vertimas atitinka numatytą biudžetą ir yra pristatomas sutartu laiku.

  Kitos sritys

 
Verčiame ir daugybės kitų specializacijų tekstus, pavyzdžiui:
 
 • draudimo;
 • finansų ir bankininkystės;
 • IT ir žaidimų;
 • mechaninės inžinerijos ir geležinkelių;
 • pramonės;
 • prekybos;
 • reklamos ir rinkodaros;
 • statybos;
 • turizmo, logistikos;
 • valstybinio sektoriaus;
 • žemės ūkio, miškininkystės;
 • žmogiškųjų išteklių.

 
Domina nepriekaištingi techniniai vertimai? Susisiekite su mumis – vertėjų komandoje surasime labiausiai patyrusį specialistą ir nedelsdami įvertinsime vertimo trukmę bei kainą.
 

DUK

Kokių formatų dokumentus galiu siųsti?

Dirbame su visų formatų dokumentais. Galime susitvarkyti su .inx, .indd ar PDF, be vargo išversime Jūsų įmonės svetainę ar bet kurio kito formato dokumentą.

Kiek vertimas kainuos?

Apie kainą Jus informuosime prieš pradėdami darbą – ji bus apskaičiuota tiksliai iki paskutinio žodžio. Atsiųskite užklausą ir mes nedelsdami pranešime, kiek kainuos vertimo paslauga.

Kada gausiu vertimą?

Vertimą pateiksime laiku – mes griežtai laikomės iš anksto sutartų terminų.

Daugiau kaip 26 metai patirties pasaulyje ir 16 metų Lietuvoje

 
Mes žinosime, kuriam specialistui patikėti Jūsų tekstą.

50+

 
kalbų kombinacijų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Patikimumas, greitis ir paslaugos kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Reikia išversti specializuotą tekstą?
Susisiekite su mumis – savo vertėjų komandoje surasime labiausiai patyrusį specialistą ir nedelsdami įvertinsime vertimo trukmę bei kainą.
 

Siųsti užklausą

959