Mada ir menas

KŪRYBINIS POŽIŪRIS Į VERTIMUS BEI NOVATORIŠKUMAS, MADOS IR DIZAINO IŠMANYMAS SUKURS PRIDĖTINĘ VERTĘ JŪSŲ PRODUKTAMS AR PASLAUGOMS UŽSIENIO RINKOSE

SUSISIEKITE SU MUMIS!  KUO MES GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI?

  • Skrivanek siūlo kalbų sprendimus mados ir dizaino sritims visomis Europos kalbomis. Pasirūpinsime kūrybiniais vertimais bei jų pritaikymu užsienio rinkoms.
  • Imamės versti įvairių formatų rinkmenas: tiek skaitmeninę, tiek popierinę medžiagą, susijusią su menu, mada, dizainu, įskaitant katalogus ir skrajutes, kolekcijų aprašus ir vadovėlius.
  • Jei vykdote rinkodaros kampanijas, pasirūpinsime spausdintine, vaizdo ir garso reklamine medžiaga, interneto svetainėmis, socialinių tinklų žinutėmis, SEO vertimais. Mūsų DTP skyrius užtikrina, kad verčiama medžiaga atrodytų lygiai taip pat, kaip originalas. Pateikiame vertimą, kuris yra paruoštas pristatyti atitinkamai mados ir meno auditorijai.
  • Jei dalyvaujate tarptautiniuose mados šou, konferencijose ar seminaruose, atliksime vertimą žodžiu – sinchroninį arba nuoseklųjį. Taip galėsite netrukdomi dirbti savo darbą ir nesijaudinti dėl kalbos barjero.

  Kviečiame su mumis susisiekti. Žinodami Jūsų poreikius, parengsime geriausią sprendimą.

  0
  +
  kalbų kombinacijų
  0
  000+
  įgyvendintų projektų 2020 m.
  0
  ISO sertifikatai
  0
  metai patirties pasaulyje ir 17 metų Lietuvoje

  Su mada, dizainu ir menu susiję vertimai yra vieni iš sudėtingiausių, tačiau tuo pačiu ir įdomiausių. Mados ir meno vertimams reikia kūrybiškumo ir srities išmanymo, taip pat gebėjimo perteikti žinutę taikliai, šiuolaikiškai, įtaigiai. Mūsų komandoje yra puikių šios srities specialistų, kurie atsakingai vertina verstiną turinį, yra šių sričių žinovai, garantuojantys vertimų kokybę į daugiau kaip 100 kalbų.

  Imamės didžiausių ir sudėtingiausių projektų, kadangi visus užsakymus koordinuoja patyrę projektų vadovai, atsakingi už visą įgyvendinimo procesą. Reikia sutarčių, įmonės svetainės, rinkodaros medžiagos ar produktų aprašymų vertimų – mūsų tarptautinė vertėjų komanda yra pasiruošusi jums padėti.

  DOMINA

  ŠIOS SRITIES TEKSTŲ VERTIMAI?

  SUSISIEKITE!