Profesionalūs vertėjai

 
Tikslumas mums ypač svarbus. Mūsų vertėjai pasirūpins, kad kiekvienas ištartas sakinys būtų išverstas tiksliai ir sklandžiai.
 

10 sričių, 96 specializacijos

 
Mūsų komandoje dirbantys vertėjai specializuojasi skirtingose srityse – nuo teisės iki medicinos.

Įvairūs vertimo tipai

 
Teismai, konferencijos, susitikimai ir pokalbiai „Skype“… Kiekvienam užsakymui parenkame didžiausią konkretaus tipo vertimo patirtį turinčius specialistus.
 

Sinchroninis vertimas konferencijose

 
Konferencijų pranešėjų kalba bus verčiama čia ir dabar, sinchroniniu būdu. Vertėjai pasirūpins, kad klausytojams nereikėtų laukti. Sinchroninis vertimas pats sudėtingiausias, todėl vertėjai jį atlieka poromis, keisdamiesi tarpusavyje. Bendradarbiaujame su įmone, teikiančia sinchroninio vertimo įrangos nuomos paslaugas, tad Jums pakaks atlikti vieną užsakymą – mes pasirūpinsime ir vertėjais, ir technika.
 
Sinchroninis vertimas puikiai tinka:
 
 • Konferencijoms
 • Kongresams
 • Seminarams
 • Paskaitoms

Nuoseklusis vertimas verslo susitikimuose ir kelionėse

 
Pranešėjai kalbės trumpesniais intervalais. Išklausęs vieną kalbos dalį, mūsų vertėjas ją nuosekliai išvers į kitą kalbą. Bendradarbiaujame su vertėjais, kurie gyvena ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl prireikus vertimo paslaugas teikiame ir svetur. Be to, vertėjai gali Jus lydėti ir į verslo keliones.
 
Nuoseklusis vertimas puikiai tinka:
 
 • Verslo susitikimams
 • Mokymams
 • Deryboms
 • Teismams

Procesinis vertimas

 
Teisėje ypač svarbus tikslumas – šis reikalavimas taikomas ir vertimams. Patyrusių, teisės subtilybes išmanančių mūsų vertėjų paslaugos nepakeičiamos teismuose, lankantis pas notarą, civilinės metrikacijos skyriuose ir kitose su teise susijusiose įstaigose.
 
Procesinio vertimo prireiks:
 
 • Bylų nagrinėjimo metu
 • Pasirašant sutartis pas notarą
 • Registruojant santuoką su užsieniečiu
 • Vykdant įmonių auditus

Vertimas nuotoliniu būdu

 
Laukia pokalbis dėl darbo užsienyje, o gal telefonu tarsitės dėl užsakymo ar skundo? Jokių problemų. Mes verčiame nuotoliu būdu rengiamus pristatymus, konferencijas ir mokymus.
 
Mūsų paslaugos:
 
 • Vertimas telefonu
 • Vertimas per vaizdo konferenciją

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Reikia vertimo žodžiu paslaugų?
 

Mes parinksime Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį specialistą.

 

Siųsti užklausą