25-asis „Skrivanek“ jubiliejus: istorija ir pasiekimai

vertimu-biuras-Vilniuje-balionai

Šie metai tarptautiniam vertimų biurui „Skrivanek“ – ypatingi, nes pažymėti skaičiumi 25. Sunku patikėti, kad nuo įmonės įkūrimo praėjo jau ketvirtis amžiaus. Per šį laiką pasaulyje įvyko daugybė pokyčių, kurie turėjo didelę įtaką tiek kalbos technologijoms, tiek geopolitiniams santykiams, tačiau nuolatinis „Skrivanek“ darbuotojų tobulėjimas leido prisitaikyti prie kintančių vartotojų poreikių. 25-erių metų jubiliejus – puiki proga aptarti tai, kas nuveikta.

 

Viskas prasidėjo dar 1994-aisiais

 

Kai 1994 m. Čekijoje Pavelas Skirvanekas įkūrė privačią vertimo įmonę, tikriausiai niekas nesitikėjo, kad ji išsivystys į sėkmingą ir tarptautiniu mastu žinomą kompaniją. Šiuo metu „Skrivanek“ turi 45 biurus 17-oje pasaulio šalių ir gali pasigirti dideliu skaičiumi lingvistų bei kitų sričių ekspertų, itin gerai išmanančių skirtingas kultūras ir gebančių dirbti įvairiomis kalbomis.

 

Augimas ir tobulėjimas atsiskleidžia per istoriją

 

2004 m. įmonės padalinys įkurtas ir Lietuvoje, taigi vertimų biuras Vilniuje dirba jau 15 metų. Remdamiesi tarptautinės kompanijos vizija, specialistai teikia griežčiausius kokybės reikalavimus atitinkančius vertimus įvairių verslo sričių klientams.

 

2005 m. „Skrivanek“ atidarė pirmąjį biurą Niujorke ir įkūrė Čekijos vertimo agentūrų asociaciją (ACTA). Vos po metų kompanija pateko tarp 50-ies stipriausių kalbinių paslaugų teikėjų visame pasaulyje, o įveikusi visuotinę ekonominę krizę ir toliau stiprino savo pozicijas.

 

2011 m. vertimų biuras užėmė jau 31-ą vietą, bet to, tais pačiais metais pradėta taikyti tvarų ir atsakingą vartojimą užtikrinanti aplinkos vadybos sistema.

 

Svarbu paminėti, kad kompanija ypač vertina duomenų saugumą, todėl visiems ieškantiems patikimo vertimo tiekėjo „Skrivanek“ yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Šiais nuostatais vadovaujasi ir vertimų biuras Vilniuje.

 

Nuolatinės inovacijos ir tobulėjimo kursai

 

Inovacijos – tiesiog neatsiejama „Skrivanek“ darbuotojų gyvenimo dalis. 2013 m. buvo pristatytas išskirtinis užsienio kalbų mokymo metodas „Effecto“, paremtas gyvu bendravimu, o ne aklu gramatikos taisyklių sekimu.

 

Įvertinusi klientų poreikius, 2014 m. bendradarbiaudama su partneriais kompanija paruošė verslo kalbos įgūdžiams gerinti skirtą kursą. Netrukus, 2015 m., pristatytas elektroninis testas, suteikiantis galimybę pačiam įvertinti savo užsienio kalbos žinias.

 

Taip pačiais metais pradėtas ir naujas edukacijos projektas „Effecto“, sudarytas iš įprastų ir internetinių seminarų serijos. Tai įgyvendindama „Skrivanek“ siekia didinti kalbų mokyklos konkurencingumą, kelti kvalifikaciją ir patenkinti net ir pačių reikliausių klientų poreikius.

 

Didelis paslaugų pasirinkimas

 

Įmonės teikiamų paslaugų spektras nuolat plečiasi. Šiuo metu vertimų biuras Vilniuje siūlo didelį specializuotų vertimų pasirinkimą: draudimas, finansai ir bankininkystė, IT ir žaidimai, pramonė, prekyba, reklama ir rinkodara. Bėgant metams nekinta ir teisės bei medicinos sričių vertimų poreikis.

 

„Skrivanek“ taip pat gali padėti ir ieškantiems pagalbos su bendrojo pobūdžio tekstais, tokiais kaip elektroniniai laiškai, straipsniai, įmonių lankstinukai. Dažniausiai juos reikia išversti greitai ir kokybiškai, todėl operatyviai dirbantys vertimo biurai – išties paklausūs.

 

Programinės įrangos ir elektroninių svetainių lokalizacija suteikia galimybę įmonėms pasiekti užsienio šalis, jose esančius potencialius klientus ar partnerius. Atsižvelgdama į tai, „Skrivanek“ verčia tradicines ir interaktyvias interneto svetaines, taip pat – taikomąsias programas ir mobiliąsias programėles.

 

Vertimų biuras Vilniuje „Skrivanek“ tęsia sėkmingą savo veiklą ir stengiasi užtikrinti geriausią klientų patirtį. Praėję 25 m. buvo puikus laikas įgauti neįkainojamos patirties, o didelis įdirbis leido pelnyti atsakingos ir profesionalios įmonės vardą. 2019-ieji – puikus metas kompanijai tęsti pradėtus darbus ir siekti dar daugiau.